Author Topic: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V  (Read 25294 times)

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #30 on: April 24, 2019, 15:02:16 »
Kui AIFO sõbraga mängule jõudis, olid mängud juba mängitud.
Pizzapoisid

Offline R_Luht

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #31 on: April 25, 2019, 11:05:53 »
Kas mängus peab olema terve 2 päeva või võib veel laupäeval ise lõpetada?

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #32 on: April 25, 2019, 11:39:15 »
+3/4 (kuni hämarani)
Kui ehk soovid Softair.ee poest miskit siis vajadusel saan mängule kaasa võtta, kirjuta.

Kas mängus peab olema terve 2 päeva või võib veel laupäeval ise lõpetada?

Keegi ei sunni sind kohal olema. Võid minna kuna tahad.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #33 on: April 25, 2019, 11:55:29 »
+3/4 (kuni hämarani)
Kui ehk soovid Softair.ee poest miskit siis vajadusel saan mängule kaasa võtta, kirjuta.

Kas mängus peab olema terve 2 päeva või võib veel laupäeval ise lõpetada?

Keegi ei sunni sind kohal olema. Võid minna kuna tahad.

Igal juhul on mõistlik varakult anda korraldajale märku kui plaanid enne lõppu, eriti enne ööd minema minna. Korraldaja ju teeb reaalselt kulutusi selleks, et tagada ööbimisvõimalused ja ürituse edukas jätkumine ka järgmisel päeval.

Offline georg rasmus

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #34 on: April 25, 2019, 19:11:16 »
Gmailis on registreerimine?

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #35 on: April 25, 2019, 19:48:49 »
Ära võib minna millal aga soovid, oleks tore kui lahkudes teavitad korrapidajat baasis.
Olen korra juba öösel last metsast otsinud lapsevanema palvel peale mängu, selgus et kutt otsustas sõpradega õhtul veel väiksed burksid teha :)

NIMEDE KONTROLL JA SULAS TASUMINE TOIMUB AUTOST VÄLJUMATA PÄÄSLAS! ( nagu politsei poolne joobe kontroll :)
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #36 on: April 25, 2019, 21:38:50 »
Esilehele lisatud mänguala ametlik kaart!
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #37 on: April 25, 2019, 22:50:26 »
Kuna mustvalge printeriga (vähemalt minul) jääb kaart liiga tume siis panen siia timmitud ja taskukohasema variandi.

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #38 on: April 26, 2019, 14:09:02 »
Ei näe mängu kaarti, eile nagu oli? V on asi minu arvutis?
Pizzapoisid

Offline Mr. Pickle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #39 on: April 28, 2019, 15:17:31 »
Kiitus korraldajatele ja osavõtjatele! Väga mõnus põksumine oli.

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #40 on: April 28, 2019, 15:28:18 »
Esimene MilSim minu elus / airsofti mängimise ajal. Väga hea kogemus, kiidan korraldajaid. Lintidega oli väike probleem, vahepeal oli raske eristada vastast ja enda meest.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #41 on: April 28, 2019, 21:07:12 »
Sellise pikkusega üritus viib ikka mõnusalt välja argielu rutiinist, olin ära nagu teises maailmas.

Palju tänu Militaarseiklusele mahuka eeltööga kahe päeva ürituse eest!!! Militaarseiklusele oli see vist vähemalt kolme päevane kohal olek + pikk eeltöö...

Olime klubiga väljas mahuka varustusega: laia öövalgustusega kuulipildujaga kastikaga; käruga atv; jaotelk – mulle esmakordne ööbimine sellises küttega telgis; maskeerimis kaardin, klubi lipp; lõkke tünn, mis andis sooja ka Mil.keskuse noortele ja palju muud. Eriti õnnestunuks töö tulemuseks oli kui vastane meie klubi laagrit kaitsvatele metsa vahelisel miini väljadel langes ja osad ka langemist tunnistasid. Meil on tulemuslikud mineerijad.
 

Kahju, et meie klubi ja veel paljusid ei pandud mässuliste poolele, oleks natukenegi arvu võrdsemaks muutunud. Õhtuks järelejäänud umbes kümme mässulist pidid vastu astuma kümme korda suurema ligi saja pealisele armeele... Mässulistel oli muidugi põnev, polnud palju vaja kontakti otsida, aga ju pidi nii olema...

Esmakordselt osalenud kahur olevat päris kurja teinud vastaste ridades ja helikopter oli lahe. Mulle väga meeldib helikoperi heli, eriti lähedalt, see heli tekitab parema lahingmeeleolu.

Teadmine, et osaleb ka ohtlikult osav legend Bjorn, muutis patrullimise eriliseks ja meie klubi lõpulahingus ilmselt tema meid ükshaaval maha võttiski... Ja lahkudes sealt snaipri hirmu all olevalt alalt oli näha kui tühjaks oli see jäänud meie osapoole mahukast armeest...

Minule oli kõige põnevam öölahing, kui sain käia öökaameraga klubiliikme selja taga, ta oli  mu silmad. Nii nagu tema suunda näitas, sinna ma ka tuld andsin. Jah paraku enamus olid oma osapoole langejad, sest vastaseid oli ju nii vähe ja nad liikusid osavalt eemal. Ja pimedas oli ju raske eristada osapoolt. Küünalde kustutamise/süütamise mõte oli lahe, eriti valus andmine küünalde pärast oli sissesõidu pääsla majakese ümbruses...   

Kas kuskil jagati mängu patchi?, mida mängumaks sisaldas, mul vestil veel vaba ruumi. Või ongi see patch see mängu mitte kajastav ümar sinine, mida kuningas ainult valitutele jagas ja ka omale nõutasin.
Kuninga eskort oli muidugi võimas ja see valjuhääldist kostuv sobis hästi... Aga kahju, et meie 100 pealisel armeel oli vastas ainult alla kümne mässulise, aga nad vähemalt nõelasid meid kurjalt...

Sellise rebitud lihaga burgsi pole ma veel söönud, väga maitsev.

Üldkokkuvõttes mulle meeldis, palju tänu ka osavatele sõbralikele vastastele!!!



Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #42 on: April 28, 2019, 21:37:15 »
Ja, neid tarkasid on palju kes ütlevad et milsim mängud ongi kohati "igavad", peab kontakti ootama ja otsima jne..
aga igavaks tegi selle seekord see et vastaseid oli vähe (ehk siis tiimide jaotus ei toiminud). Kui ühes otsas on kontakt ja saadetakse rühm sinna siis pole
seal enam midagi ja sinna enam ei rünnata ehk siis ikka passid. Ei toonud edu ka paari mehega niisama ala ristirästi läbi jalutada.
Igavaks tegi ka see et sain vastaselt kuuli 2 korda aga omadelt 10+ korda (mängijad ise peaksid paremini veenduma kellega tegemist ja märgistus võiks parm olla).
Kopteri heli tõesti andis mängule parema fiilingu. Segas ka see et oli vägapalju noori kes mängisid lihtsalt lolli.
Mõistan et korraldajal närvid läbi nende lastega aga igaühega ka pole vaja tõmblema hakata vahet pole kui veteran või mis iganes sa oled.
Toiduauto burger oli superhea ja võiks rohkem mänge olla kus toitlustus kohale korraldatakse.
Öö osa oska kommenteerida kuna olin hämarani.

Ah et vingun? Vb tõesti aga tagasisidet ju oodatakse eks? Mainin ainult negatiivset?
Lisan ka et korraldus üldiselt tore aga mõned apsakad mis mõjutasid palju kogu päeva ja on vähemalt mõned inimesed kes sama nägemust minuga jagavad.

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #43 on: April 28, 2019, 22:53:50 »
No nii, jõutsime ka koju!
Väga ei viitsi kirjutada, ei ole meie stiil :) kuid oli inimesi keda sooviks siiski tänada siin foorumis.
Tänan vastutedevust keda oli täpselt nii palju kui vaja, tänan tumesinist teipi mis tegigi seda mida ootasime, tänan oma noori kes moodustasid 80% mängijatest, tänan korraldus meeskonda, Tartu Militaarseikluse noori ja Haraldit, Kaitseliitu, Open Sky, Franki toiduautoga,Relvad.ee,jne.

Positiivse poolepealt:
Tegime prooviks üle pikka aja avatud ürituse ja veendusime et lähiajal rohkem ei tee, edaspidi ikka kutsetega.

Relva loosi võitja ja kuidas saab ürituse embleemi kätte, lisan peatselt!
Ongi kõik!
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline Salum

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« Reply #44 on: April 28, 2019, 23:20:20 »
Suur aitäh korraldajatele ja mängijatele! Väga äge mäng oli, sai luurata, peita ja armeed segadusse ajada. :)

Kahju, et armee ei oska veel inimesi identifitseerida, sest armee poolel mängides lasid enamus ajast omad meid maha.

Lisaks leidsin metsast ühe salve ehk kui keegi tunneb puudust siis võib saata mulle postkasti kirjelduse kadunud salvest. :)