Author Topic: Sõjamäel 26 dets  (Read 2016 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Sõjamäel 26 dets
« on: December 26, 2015, 18:36:58 »
Palju tänu Artur!

Alustasime 18, hiljem liitus kaks juurde, kokku 20 mängijat.
Esimesed kaks mängu tegime esimese II-kordse valge maja II-korruse kaitse/rünne. Kaitsjatel üks elu, ründajatel 2. Üksiklasud. Mõlemad kestsid natuke alla poole tunni.

Järgnevad kaks mängu kogu alal, prioriteet kolm parempoolset maja, surnualas ärkad kohe ellu.
Valangud olid lubatud igal pool. Esimene mäng kestis tund, teine umbes poolteisttundi.

Üks kurtis üle laskmise pärast. Aga kui oled umbes 50 m kaugusel võsa vahel kõhuli, siis ma tõesti ei jäta valanguid enne kui kuulen, et langed või tõstad käe. Kui kõrva all automaat möirgab, siis ei kuule kui kaugel suuga maapinna suunas hüüad midagi. Mõttekam on kohe käsi tõsta.

Kompliment küsimusega et kas olen sõjaväelane, oli ka tore, aga ei - olen lihtne airsofter kellel vahest lihtsalt veab…
Mind ju killiti küll ja küll…
Sai luurata, üllatada, võimsaid rünnakuid, igati võimas lahingpäev, kas tõesti selle aasta viimane:( …

Tugev tuul hoidis prillid koguaeg puhtana.

Korraldaja soovis ka grupifotot, hea mõte. Mõned kehva kvaliteediga fotod, grupipilt nendest kes lõpuni vastu pidasid:
 https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%212724&cid=A873BD12FD2ED25F

Loodetavasti tegi see kvaliteetfotokas ka pilte?

Palju tänu kõigile osalejatele!
Kui sel aastal enam ei kohtu, siis mõnusat aastavahetust ja ägedaid lahinguid uuel aastal!!!

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Sõjamäel 26 dets
« Reply #1 on: December 26, 2015, 21:57:51 »
mängud olid lõbusad ainult tunne oli et keegi ei saanud pihta aga noh ega ma kedagi ei süüdista aitäh artur ja margus kes te mängu korraldasite ja tänu ka rabbitile kes oli nõus mulle relva müüma hommikul vara ja muidugi aitäh kõigile kes sinna kohale tulid.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Sõjamäel 26 dets
« Reply #2 on: January 01, 2016, 13:19:34 »