Author Topic: Well VSR 10  (Read 5074 times)

Offline Roberte

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Well VSR 10
« on: February 12, 2015, 16:39:41 »
Soovin hakkata siis antud snaiprit tuunima. Ei tea väga palju tuunimisest.
Milliseid juppe peaks vaatama, milliseid mitte?
Ise vaatasin airsoftpro.cz lehelt juppe
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=93_205&products_id=2263
+
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=93_205&products_id=2348

Mida veel oleks vaja? Kas need jupid sobiksid?

Või peaks need mõtted kohe maha matma ja vaatama action army juppe relvad.ee'st?

Robert

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #1 on: February 12, 2015, 22:57:10 »
Mata mõtted maha ja osta AEG. Enne tuuningu alustamist on kõige tähtsam ettevalmistus, taustainfo kogumine (millised jupid sobivad ja mis mitte, kellel millega kogemused on), erinevate foorumite lugemine jne. Lambist ja teadmatult juppe kokku osta on raha raiskamine.
Bjorn on foorumis maininud, et enne kui ta oma vsr'i  ,,niiti laskma'' sai, kulus selleks mitusada töötundi relva kallal. Ja selle jaoks peaks antud platvormi ehitust tundma 100%'liselt, igat pisidetaili.


Võid ju proovida, aga arvesta, et tõsisematel üritustel nt Summercamp jt, ei suuda sa efektiivset snaiprirolli välja mängida ja jääd tavalistele 120m/s relvadele efektiivsele laskekaugusele.

Offline Roberte

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #2 on: February 12, 2015, 23:49:57 »
On olemas AEG täiesti, lihtsalt tahan proovida snaiperrelva. Saan aru, et ükski asi ei tule kergelt kätte ja kõik võtab aega.

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #3 on: February 13, 2015, 08:41:11 »
Ühtegi mõtet ei tasu maha matta. Tuleb lihtsalt luua endale erinevaid jõukohaseid variante,mõtte täide viimiseks. Vastasel juhul sa ei saa siin foorumis järgmine aasta oma VSR -I lugu rääkida.
Minul olid samad küsimused mis sul. Ja ma ei teadnud tuunimisest midagi. Nüüd on mul tuunitud Vsr ja ma ei tea tuunimisest ikka midagi. Aga küll see ka ajaga tuleb.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #4 on: February 13, 2015, 10:54:12 »
Teema autoril oligi ju küsimus, et tahab hakata VSR-i tuunima, küsimus polnud "millist relva esimeseks relvaks" stiilis, seega ei
tasu mitte midagi maha matta. Kui teema autoril raha ja viitsimist on, siis miks mitte. Kui praegu ei oska tuunida, siis netis palju kirjutatud sellest,
ning kui relva tööpõhimõtte selgeks saab ning relva kokku/lahti võtmise saab ka käppa, siis lõpuks hakkab ka oskama tuunida. Lihtsalt teema autor peab jah arvesse võtma, et esiteks kulub PALJU RAHA JA AEGA arendustöö peale ja lisaks on vaja ka ise hakata relva sisu seadistama ja proovima erinevaid variante ja seadistusi, mis lõpuks koostöös ideaalselt tööle hakkaks. Ei piisa sellest, et viskad kalli jupi sisse ja kõik.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Well VSR 10
« Reply #5 on: February 13, 2015, 11:39:24 »
Nagu teema algatajale kirjutasin PS kaudu varasemas vestluses, siis ainukeseks takistuseks lõpuks ongi raha.

Mida odavamalt tahta saada head tulemust, seda pöördvõrdeliselt ja ruudus rohkem on vaja enda aega panustada eeltöösse ning tuuningusse. Sealjuures tõenäosus on, et mõnda asja pead mitu korda vahetama/modifitseerima, et saada soovitud tulemust. Samas - kui eelnevat kogemust ei ole, siis ei teagi mis on "hea" ning millist tulemust oodata.

Kui tahad enam-vähem kindla peale välja minna, siis lepi mõne tegijaga kokku summa ning juppide nimekiri ning vastu saad valmis sisselastud relva.

Offline Roberte

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #6 on: February 13, 2015, 12:47:38 »
Selle "tegija" kasutamine on kaheotsaga asi minu arust, saab muidugi kohe hea relva, mis laseb hästi, kuid mis hinnaga, ma pean jupid tellima, samuti maksma veel sellele tegijale üüratute tundide eest raha, nagu te räägite. Samuti see tegija, mitte et ma süüdistaks kedagi, ei viitsi nagunii tuunida seda, nagu see oleks ta enda relv, vaid lihtsalt teeb niiöelda "enamvähem, käib kah" seadistuse. Samuti ei saa ma enda arendada sellega, kui keegi kõik ette ära teeb.
Siis veel üks asi, nagu auto ehitamisel, kui sa oled ikka nullist ehitanud, siis on mingisugune tõmme sul sellega, kuna oled nii kaua temaga koos olnud.Sama asi oleks sellega.
Muidu eeltööks ma küsisingi siit, et mida oleks vaja, internetist uurin samal ajal koguaeg, kuid vastu saan seda, et inimesed ütlevad, et osta üldse midagi muud vms. Ega ma ei arvanudki, et kõik see tuleb kergesti, vaid lihtsalt uurin, mida on vaja. Kui lõpuks ükski asi ei sobi, eks ma siis lasen stock relvaga hoovis märki edasi.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Well VSR 10
« Reply #7 on: February 13, 2015, 14:32:49 »
Mõttekõik on ses osas õige - kui ehitad ise nullist, siis tead kõiki aspekte. Selle kohapealt rohkem ei saa aidata. Loe palju ehituse teemasid ning uuri välismaistest foorumitest. Alustuseks rega ennast ära nt. http://www.airsoftsniperforum.com/

Seal väga palu know howd ning mitu teemat ka sinu poolt soovitud juppide kohta olemas. Eesti on nii väike ning airsoftereid vähe, et laiapõhjalist infot sa ei saagi saada.

Näiteks - kui palju on eestis airsoftereid kes on valmis ehitanud VSR seeria relva kasutades: PDI, Laylax, Action Army, Airsoftpro jne erinevaid juppe ning omavad mingit kogemust sobivuse kohta? Kui sa just ise ei taha katsetama hakata, siis välismaalt saad selle info enam-vähem kätte.

Minu soovitus: PDI on keskmisele tuunerile liiga kallis, Laylax samuti. Action Army on okei vahepealne versioon. Airsoftpro on neist odavaim, kuid ei paku ka niipalju feature. Näiteks nende päästik ei ole nii kerge tõmbega jne.

Offline Roberte

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Well VSR 10
« Reply #8 on: February 13, 2015, 15:07:12 »
Selge sain. Tänan selle foorumi lingi eest, midagi sellist ootasingi.

Üks küsimus, varasemast lugesin, Well omadel on kolvi ja silindri läbimõõt veidi erinev ja sellepärast ei loeta neid hästi tuunitavaks, kas see tähendab, et neile ei saa uut "õige" läbimõõduga aftermarket juppe panna koos trigger-süsteemiga, või lihtsalt seda, et neid peab vahetama. Kolvi peaks nagunii ära vahetama kohe, aga muidu oleks silindri vahetamisest alguses pääsenud.
« Last Edit: February 13, 2015, 18:20:15 by Roberte »