Author Topic: Teema lukku.  (Read 5781 times)

Offline Remi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Teema lukku.
« on: July 17, 2015, 21:51:09 »
Tervist!

Sooviks teada saada arvamusi selle relva kohta: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3166
Tahan soetada endale automaati mis ei oleks väga kallis, aga vastupidav ja see relv tundub olevat hea, sest tal on metall sisu. Hind on väga hea ja sellel on juba lisatarvikute alused ka peal olemas.
Olen vaadanud igast videosi selle firma G36C kohta ja vastused on olnud suhteliselt positiivsed, kuigi on ka olnud negatiivseid. Selle pärast pöördungi siia, et saada teada teie arvamusi ja oleks tore saada arvamusi inimestelt kellel on või on olnud see relv.

Aitäh!
« Last Edit: July 27, 2015, 00:57:50 by Remi »

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #1 on: July 17, 2015, 22:49:45 »
Tervist!

Sooviks teada saada arvamusi selle relva kohta: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3166
Tahan soetada endale automaati mis ei oleks väga kallis, aga vastupidav ja see relv tundub olevat hea, sest tal on metall sisu. Hind on väga hea ja sellel on juba lisatarvikute alused ka peal olemas.
Olen vaadanud igast videosi selle firma G36C kohta ja vastused on olnud suhteliselt positiivsed, kuigi on ka olnud negatiivseid. Selle pärast pöördungi siia, et saada teada teie arvamusi ja oleks tore saada arvamusi inimestelt kellel on või on olnud see relv.

Aitäh!

Kogu veel natuke ja osta see http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3708

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #2 on: July 17, 2015, 23:08:35 »
Vaata ka cyma ak toodangut. Suhteliselt ok hinna kvaliteedisuhe.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #3 on: July 17, 2015, 23:27:31 »
Mulle isiklikult G36 meeldib. Istub hästi käes ja plastikust väliskest on näiteks ASG-JG variandil väga mõnusalt viimistletud. Tõenäoliselt oled sa seda ka ise käes hoidnud - laenutustes oli/on see väga levinud mudel.

Konkreetse mudeli sisu kohta ma ei oska arvamust avaldada. Juhul kui gearbox on JG tehtud, siis see on minu kasina kogemuse põhjal päris normaalne. 100m/s väljalaskekiirus on selline piiri peal - võiks pisut rohkem olla. Lihtsalt pead arvestama et mõni tuunitud relvaga vastane võib sind maha võtta enne kui sa ise laskeulatusse jõuad.
Aku jaoks palju ruumi ei ole. Laesäärde mahub 7 väikse elemendiga NiMH või mõni pisem LiPo. Samas akuvahetus on päris lihtne.

Uuri ka kas relvad.ee poes seda mudelit laos olemas on. Neil on läbimüük üsna hea ja mõni nädal on sein automaatidest päris lage.

Offline Remi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #4 on: July 18, 2015, 00:32:54 »
Ma vaatasin ja kaalusin selle relva http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3708 ostmist väga, aga otsustasin G36C kasuks, sest siis jääb mul rohkem raha sihiku, gripi ja lisa salve jaoks.
Tervist!

Sooviks teada saada arvamusi selle relva kohta: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3166
Tahan soetada endale automaati mis ei oleks väga kallis, aga vastupidav ja see relv tundub olevat hea, sest tal on metall sisu. Hind on väga hea ja sellel on juba lisatarvikute alused ka peal olemas.
Olen vaadanud igast videosi selle firma G36C kohta ja vastused on olnud suhteliselt positiivsed, kuigi on ka olnud negatiivseid. Selle pärast pöördungi siia, et saada teada teie arvamusi ja oleks tore saada arvamusi inimestelt kellel on või on olnud see relv.

Aitäh!

Kogu veel natuke ja osta see http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3708

Offline Remi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #5 on: July 18, 2015, 00:39:26 »
Mulle isiklikult G36 meeldib. Istub hästi käes ja plastikust väliskest on näiteks ASG-JG variandil väga mõnusalt viimistletud. Tõenäoliselt oled sa seda ka ise käes hoidnud - laenutustes oli/on see väga levinud mudel.

Konkreetse mudeli sisu kohta ma ei oska arvamust avaldada. Juhul kui gearbox on JG tehtud, siis see on minu kasina kogemuse põhjal päris normaalne. 100m/s väljalaskekiirus on selline piiri peal - võiks pisut rohkem olla. Lihtsalt pead arvestama et mõni tuunitud relvaga vastane võib sind maha võtta enne kui sa ise laskeulatusse jõuad.
Aku jaoks palju ruumi ei ole. Laesäärde mahub 7 väikse elemendiga NiMH või mõni pisem LiPo. Samas akuvahetus on päris lihtne.

Uuri ka kas relvad.ee poes seda mudelit laos olemas on. Neil on läbimüük üsna hea ja mõni nädal on sein automaatidest päris lage.

Videotes öelda jah, et ASG-JH versioon on väga hea ja kvaliteetne. See meeldib ka, et relv on ABS materjalist, mis teeb relva kergemaks. Võrreldes eelmise relvaga mis mul oli on aku vahetus kordi kergem, mis on ka vägagi hea, plus võib ka osta ekstra aku ja siis pole sellega probleemi.

Offline Remi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #6 on: July 18, 2015, 00:42:43 »
Vaata ka cyma ak toodangut. Suhteliselt ok hinna kvaliteedisuhe.
Ma vaatasin igast Ak toodanguid ja eelmine automaat oli mul AKM ja nüüd sooviks mõnda teist tüüp relva. Aga kui midagi sobivat ei leia siis peab mingi Ak ikkagi valima.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #7 on: July 18, 2015, 07:17:31 »
G36 - algul olid mu relval pisivead, mis Relvad.ee garantiikorras korda tegi. Lasin tuunida ja pidas vastu ilma lisa remondita ilusti 87 erineva pikkusega lahingut (väljalase oli vahemikus 95-115m/s). Siis väike remont (26 eur), millega tõsteti ka väljalase 125-le ja nüüdseks on langenud 115-le.

Sõltub ka sellest, milliseid lahinguid eelistad. Metsa lahingutes oleks hea kuuli kaugele lend, mida vist saab paremini pikema relvaga?  Kui linna lahinguid ka fännad, siis pikema relvaga on kiiresti ümber nurkade keerukam liikuda.

Olen väga rahul selle (G36) relvaga, kuna on piisavalt lühike ka siseruumides kiireks vahetuseks käelt käele õlalt õlale.

Aga soovitan enne ostu proovida ka teisi relvi, äkki on paremaid...
« Last Edit: July 18, 2015, 07:25:19 by Margus »

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #8 on: July 18, 2015, 10:57:08 »
Sõltub ka sellest, milliseid lahinguid eelistad. Metsa lahingutes oleks hea kuuli kaugele lend, mida vist saab paremini pikema relvaga?

Toru pikkus mängib selles üsna väikest rolli. Päris jupatsi toruga ei saa üldse asja, aga mingist pikkusest alates hakkab toru pigem pidurdama. Ehk et, "pika toruga snaiper laseb kaugemale kui lühike M4" ei ole absoluutselt tõsi. Kuuli lennu pikkust mõjutavad pigem hop, kompressioon, kuuli kvaliteet.
147

Offline Remi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Abi oleks vaja.
« Reply #9 on: July 18, 2015, 15:12:59 »

Sõltub ka sellest, milliseid lahinguid eelistad. Metsa lahingutes oleks hea kuuli kaugele lend, mida vist saab paremini pikema relvaga?  Kui linna lahinguid ka fännad, siis pikema relvaga on kiiresti ümber nurkade keerukam liikuda.

Olen väga rahul selle (G36) relvaga, kuna on piisavalt lühike ka siseruumides kiireks vahetuseks käelt käele õlalt õlale.

Rohkem osale CQB sõdades, aga vahel on CQB's hetki kus on kuni 50 meetrised kokkupõrked. Selle pärast mulle meeldib G36C, sest see on piisaval pikk, et kaugemale lasta ja samas ka see on suhteliselt kompaktne ja ei jää jalgu, ega kuhugile taha kinni kui koridorides tubasi puhastad.