Author Topic: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?  (Read 6092 times)

Offline Rhal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
  • -
    • View Profile
LONEX EDF M4A1
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2929

Palun jagage muljeid ja kas on ka täpsem ja laseb natuke kaugemale kui Lonexi tavamudel?

Vaatasin, et sellele relvale saab ka väga soodsalt metallist sihikualuse.

Paistab, et akut sellega kaasa ei anta, aga kas TURNIGY NANO-TECH 1800MAH 2S 25~50 LIPO sobib sellele relvale?
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_70&products_id=2730

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #1 on: December 05, 2016, 20:21:30 »
Sisu on identne teistel metallkeredega Lonexitega, kuid erinevus on markeeringutes. Sinu poolt viidatud aku sobib suurepäraselt laesäärde, Tagalatoetuse rendikatel täpselt sama lahendus kasutusel ja toimib!

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #2 on: December 05, 2016, 20:50:13 »
Kui laesäärde ostad, siis osta pigem vasakpoolsed pildi peal. Mul mõlemad ja neid parempoolseid on kehvem laesäärde panna. See lapik mahub samas ka muidu kenasti, aga tuleb sättida, et toruga neid suruma ei hakkaks.

« Last Edit: December 05, 2016, 22:58:57 by ranel »

Offline Rhal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
  • -
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #3 on: December 06, 2016, 11:40:52 »
Sisu on identne teistel metallkeredega Lonexitega, kuid erinevus on markeeringutes. Sinu poolt viidatud aku sobib suurepäraselt laesäärde, Tagalatoetuse rendikatel täpselt sama lahendus kasutusel ja toimib!

Quote from: relvad.ee tooteinfo
Tavamudeli must plasthammastega kolb on asendatud kõige tugevama (punase) kolviga, millel kõik hambad metallist.
Plastikust vedrujuht asendatud metallist, laagritega vedrujuhiga.


Kas need lisad on siis tõesti kõigil metallkeredega Lonexitel olemas?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #4 on: December 06, 2016, 17:30:50 »
Kui laesäärde ostad, siis osta pigem vasakpoolsed pildi peal. Mul mõlemad ja neid parempoolseid on kehvem laesäärde panna. See lapik mahub samas ka muidu kenasti, aga tuleb sättida, et toruga neid suruma ei hakkaks.



Mina väidan vastupidist. Kui plastikust Lonexi laesäärega mudelit ostad, siis võta just need 1800mah variandid. Mahuvad suurepäraselt ning ei pea midagi leiutama, lihtsalt peab oskama õigesti kokku panna ja aku asendit teadma.

Miks see 1800mah mudel? Sest C näitaja oli vähemalt viimati kontrollides kõrgem. See sisuliselt näitab aku võimet korraga voolu välja panna. Väga algeliselt võttes käivad asjad nii: Volt määrab lasketiheduse, Mah ehk mahtuvus milliampertundides määrab laskude arvu ning C näitaja näitab võimet tirida tugevad vedru, külmas anda voolu välja jne.

Ning jah nii EDF kui teistel mudelitel on sama sisu. Erinevused tulevad ainult selles, et erinevatel aegadel on Lonexi tehas toppinud relvade sisse erinevaid juppe veidi. Nt. poolplastik hammastega kolb vs metallist täishammas kolb (sealjuures esimene on parem valik!).Kuna Lonex edasimüüjaid ei teavita sisu muudatustes siis päris täpselt ei tea kunagi mis sees on enne kui lahti võtad. Muudatused on muidugi väiksed, aga siiski aeg-ajalt olemas.

B.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #5 on: December 06, 2016, 18:46:44 »
Tegelikult see käib elementide sisetakistuse järgi, millest tuleneb välja antav vool, aga see selleks. Takistus muutub temperatuuriga. Takistusest sõltub välja antav vool. Õige oleks külmas mängides akud soojast võtta ja soojustada akud. Lapikud soojustamata ilmselt tõepoolest külmas töötavad paremini, kuna nad annavad välja  25*1,8=45A. See siis normaaltemperatuuril, täpset numbrit SI süsteemis ei oska öelda. Need minu eelistatud aga 15*2=30A, samas mahutavus on natuke suurem.

Kahjuks mul pole mõlemat uut akut käepärast, et takistused ära mõõta ja öelda, et mida need kaks eri akut madalal temperatuuril tegelikult teha suudavad.

Nagu ma enne ütlesin, et mõlemad lähevad laesääre sisse, kuid pulgad vähemalt minu subjektiivsel hinnangul olid mugavamad. Eelmine kevad mul olid akud vati sees ja täiesti kenasti kannatas külmas (0 kraadi ringis, kuid lumi oli maas) mängida.  Lapikud samas minu subjektiivselt hinnangul on mõnusam kabas.
« Last Edit: December 06, 2016, 18:56:43 by ranel »

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #6 on: December 27, 2016, 07:02:56 »
No minuomal oli mingi defektiga hammasratas hammas oli puudu . Remondipoolelt on siga lihtne kui oled varem arvutit lahti võtnud siis saad hakkama ????. Lihtsalt esimest korda lahti võttes klõpsi pilte ????et teaksid tagasi panna . Minu punane kolb asendati millegi pärast musta kolviga 4 metall ja 9 plastikust hammast lihtsalt testimaks miks gearboks kokku jookseb . Aga jh ma olen sellegi poolest rahul ise soetasin küll 340 eur 14.5 tollise mis on linnalahingutes hea lühikeseks teha ja metsa all kaba pikemas asendis . Garantiiga relvad.ee ütlen vaid kiidusõnu . Kahe päevaga olid jupid käes ja jälle õnnelik . ????

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #7 on: December 27, 2016, 10:25:05 »
Ütleks ka, et minu omal polnud kõik kolvihambad metallist. Esimesed viis hammast olid plastikust. Kuigi see võib sellest tulla, et mul päris vana mudel.

Offline Hussar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: LONEX EDF M4A1 - kas parim airsoft relv hinnaga kuni 300 eurot?
« Reply #8 on: December 27, 2016, 18:54:58 »
Ostsime tuttavaga korraga samad relvad, ühel oli kohe hopi koda defektiga teisel oli hi-cap salv defektiga. Ja mõlemal läksid kuu jooksul mootorid katki. Garantii korras tehti kõik kiirelt korda ja muid jamasid pole enam esile tulnud. Ehk halbade asjade kokkusattumus. Muidu väga hea relv ja see EST-MIL logo on lausa kirss tordil.