Author Topic: Akukarp  (Read 4366 times)

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Akukarp
« on: October 01, 2014, 16:01:11 »
Vedeles üks katkise sisuga umarex UMP45 hicap salv, avastasin, et üks mu akudest mahub täpselt sinna kesta sisse.
Natuke pusimist ja karbike aku jaoks on valmimas. Hetkel on projekt pooleli, jäi pisut ajast puudu. Kui olen lõpuni ehitanud,
lisan veel pilte. Loodan, et igaüks viitsib ise googeldada, missugune see salv on ja et pildid räägivad iseenda eest. Kui on küsimusi, tulistage ennem, siis küsige.







« Last Edit: October 01, 2014, 16:06:51 by kollsnaiper »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Akukarp
« Reply #1 on: October 23, 2014, 16:00:54 »
Millega akukarbi kaba külge kinnitasid? Nipukatega? Mis mahtuvusega nanotechid? Pildilt hästi ei näe.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Akukarp
« Reply #2 on: October 23, 2014, 20:15:44 »
Akuks on 1800mah 11.1v 3S, hetkel pole veel kinnituse peale mõelnud, kuna pole väga aega olnud edasi putitada. Nipukad oleks üks variant küll jah, aga mõtlen veel selle peale, tahaks kuidagi viisakamalt asja kokku panna.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Akukarp
« Reply #3 on: October 30, 2014, 15:27:21 »
Liimi asemel keevitus kolviga? Ma mõlgutan mõtteid killbucketsi 1919 projekti tegemiseks, kuid siiamaani pole suutnud asjalikku plastiku liimi leida kuskilt

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Akukarp
« Reply #4 on: October 31, 2014, 00:50:24 »
Liimiga ei viitsi otseselt jännata, sulatusega saab enamvähem hakkama, ära lihvida ilusti siis näeb väga viisakas välja, p90 kerel remontisin paar auku samamoodi ära.