Tavafoorum > Üldine jutt

lihtsalt mäng

<< < (12/12)

andres:

--- Quote from: zaG on October 30, 2020, 17:08:40 ---
--- Quote from: Remius on October 30, 2020, 13:41:52 ---
Sa jõuad osta replicaid ja varustust 1000€ väärtuses, teil on isegi pickup olemas ja siis on häda mängumaksu pärast? Kulutaks ehk vähem raha nänni peale, siis jääks ka natukene rohkem raha korraldajatele tasuda, olgu või tavaliste pühapäevakute eest?

--- End quote ---

Ma lisan ka oma subjektiivse arvamuse, loodetavasti keegi ei võta seda isiklikult ning ei pea seda "interneti sõdalase" kiusuks :D

Aga asi ei ole absoluutselt selles, et ei ole raha maksta, vaid pigem on asi põhimõttes. Kui ma lähen mängule siis minu pealmine eesmärk on mängida ja võimalikult palju sellest ajast, mille eest ma maksnud olen.
Viimasel ajal olen tähele pannud, et korraldajate poolt pannakse pigem rohkem rõhku olmeküsimustele (kohv, tee, küpsised, sitamajad jne) kui reaalsele mängu sisule. See omakorda tähendab, et viimane kannatab oluliselt, sest põhirõhk läheb sellele, et ikka kõik saaksid süüa ja juua, mitte sellele, kas mäng toimib ja sisu on korralik. See tõstab mängumaksu kunstlikult kõrgeks kuigi kogu see olme teema ei anna mängu sisule mitte midagi juurde.

Miks mulle isiklikult see toidu ja sitamaja teema ei meeldi? Sest enamasti venivad need pausid üsna pikaks ja peale pausi on kõik ennast kurguni täis joonud ja söönud (kui oled selle eest juba maksnud siis tuleb ikkagi maksimumi võtta) ning mängutempo ja kvaliteet kannatab tänu sellele korralikult (inimesed on loiud ja ei viitsi enam tabamusi tunnistada jne). See ei ole mingi minu väljamõeldis, ma arvan, et kõik mäletavad neid pärastlõunaseid koolitunde või töötegemisi, kus silm ei taha enam lahti püsida..

Siis tekibki küsimus, et miks ma peaks maksma mingi summa korraldajale, kui mind ennast see toiduteema üldse ei huvita ning potensiaalsest mänguajast pean mingi tund aega ootama tegelaste järele, kes mugivad kahe suupoolega küpsiseid näost sisse?
Ma arvan, et keegi ei ütle, et krdi hea mäng oli! Sisu oli jama ja stsenaarium lonkas mõlemat jalga aga vähemalt sain kõhu täis ja kuivkäimlas sital käia.

Investeerige see mõttetu olme peale kuluv raha mängu sisu peale ja tulemus saab palju parem.

--- End quote ---
+1

andres:
Üks väike tähelepanek veel.Teie olete korraldajad.....meie nii-öelda kliendid.Kui ma enda tööga võrdlen siis ma küll enda klientidele ei ütle,et kui hind ei sobi siis tee ise või mida sa jonnid.Proovin leida lahenduse,et ta minult ikkagi teenust ostaks.Selleasemel,et potensiaalseid mängijaid pikalt saata võiksite mõelda,et kuidas saaks nad enda mängule.Kui ikka ei istu inimesele kommid ja tee siis võiks ju võimaldada neile ilma nendeta.Usun,et võidaksite ise kui ka mängijad.Teema oleks ammendatud!Minupoolt teema lõpetatud ja Edu korraldajatele!

vanakaru:
Kliendi nimel olen ka mina oma munavõileibadest valmis loobuma....

Remius:

--- Quote from: vanakaru on October 30, 2020, 17:31:24 ---Tegelikult on nii, et ku on üle 20 inimesega mäng siis koraldaja ise enam mängida väga ei saa.

Siis jääbki korraldaja lõbuks väike rahaline komp. Turg paneb selle ise paika, kelle mägule minnakse ja kelle mängule mitte

--- End quote ---

Nii ongi nagu kirjeldad. Ja kui korraldaja ise mängus osaleda ei saa, vaid tegeleb kogu päeva korraldusliku poolega, siis kui see pole teenuse pakkumine, siis mis asi see veel on? Teenus maksab, seda ei osutata tasuta. Iseasi on kui korraldaja ka ise mängust mängijana osa võtab ja osalustasust mänguga kaasnevad kulud katab. Aga andke korraldajatele aega, miski ei juhtu üleöö, platside ehitamine võtab aega, mänguvahendid maksavad raha ja ei tea mina ühtegi korraldajat kes omast taskust korraga kogu paketi kinni suudaks maksta, seetõttu ka mängumaks, et oma pakutava teenuse eest väike komp saada ja koguda uute mänguvahendite jaoks raha.

Pahandus:
Kes ütles, et tasuta mänge ei tehta?
Valga Underground on hea näide heast organisaatorist, kes suudab mõnusa ürituse püsti panna.
Juba see pühapäev võimalik ise näha ja proovida:
https://www.facebook.com/events/3238315806296968/

EDIT: Ka siin foorumis info olemas:
http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=6814.msg37410

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version