Tavafoorum > Üldine jutt

Armalite M15A4

(1/4) > >>

krism:
Tervist,
Sooviks teada, mida arvavad tõsisemad airsofti mehed sellisest relvast? http://gunfire.pl/product-eng-1152199335-Replika-karabinka-ArmaLite-M15A4-Sportline.html
 Ma ise ei tea airsofti relvadest veel midagi eriti. Tahaks hakata mängudel käima, kuid kas sellise soodsama relvaga on üldse midagi teha?Iseenesest võite ka soovitada mulle midagi, mis peaks vastu ja laseks ka piisavalt ning hinnalagi võiks jääda 200 euro ringi või saada kätte soodsalt mingi tagasihoidlikum tukk ja ehk on võimalik tasapisi upgradeda?

Tänud ette :)

Bjorn:
Sportline on "odavseeria", mis on natuke hapu variant. Kui eesmärgiks jääda 200 eur piiridesse (relv+ aku +laadija), siis võiksid piirduda mõne hiinlasega. Alternatiiv on passida foorumis mõnda "kvaliteet" tootja relva mille kasutatud peast sama raha eest võiksid leida.

Olenevalt relva tüübist on ka erinevad soovitused, mis firmat vaadata (G36, vs M seeria, vs AK seeria jne).

krism:
Pmst täna lisati müüki siin foorumis P&J M4A1. See peaks olema täitsa OK relv? Vaatan, et laskekiirus on tal 130 m/s ehk siis see seab piiranguid lähedalt laskmisel. Näiteks linnalahingus ei saaks seda kasutada?

andreas:

--- Quote from: krism on May 04, 2014, 21:02:11 ---Pmst täna lisati müüki siin foorumis P&J M4A1. See peaks olema täitsa OK relv? Vaatan, et laskekiirus on tal 130 m/s ehk siis see seab piiranguid lähedalt laskmisel. Näiteks linnalahingus ei saaks seda kasutada?

--- End quote ---

130m/s on  reeglite järgi juba üksiklasuline relv, mille miinimum laskedistants on 15 meetrit, ehk alla selle ei tohi sa lasta,  120m/s on automaadi max väljalaskekiirus, millega sa võid kõikidelt distantsidelt lasta.

Minu isikliku arvamuse kohaselt on antud relv kasutatud relva kohta kallis, võta parem mõni odav hiinlane, pane tuuningule paarkend euri ja saad rahuldava tulemuse.

krism:
Äkki oskate öelda, mis firmad on need konkreetsed või siis teada tuntud hiinlased?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version