Author Topic: 2018-10-06 The Rift  (Read 13059 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #15 on: October 05, 2018, 18:35:55 »
Leidsin veel infot, et toitlustuse teevad samad, kes hooaja avamisel, söögid/joogid:
Kohvi 1 euro
Tee vist tasuta kui õigesti aru sain...
Pannkoogid meega hommikusöögiks 1,5 eur
Ukraina bors 3 eur (hea ports ja leib)
Shaslõkk salati ja lavaziga 5,50 eur

Et tõlkisin vist õigesti siit:
Цены на еду от кафе "У запертого демона"
Кофе 1€
Чай 1€ FREE, от организаторов
Блинчики с медом на завтрак 1.50€
Украинский борщ 3€ (хорошая порция и хлеб)
Шашлык с салатиком и лавашом- 5.50€


Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #16 on: October 06, 2018, 17:05:10 »
Eristuslintidega suudeti korraldada küll päris hea ämber, Inquisition lintidetta ja Cultistid olid algselt musta lindiga, mis hiljem mängu jooksul vahetati puna-valge lindi vastu.
Algne eristuslintide variant tekitas korraliku segaduse kuna ei olnud võimalik üksteist distantsilt tuvastada ja millele järgnes pidev friendly fire.

Vihma tuli vahepeal päris korralikult, vesi suutus lõpuks hopi kambrisse tungida mis VSR-i jaoks tähendas olematut lakedistantsi ja olin sunnitud ürituselt lahkuma 14:00 kuna ei näinud mõtet relva kohapeal lahti võtta ja kuivatada kuna tagasi mängu jõudes oleks relv täpselt sama vettinud olnud.

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 302
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #17 on: October 06, 2018, 19:17:49 »
Must lint oli küll valus ämber, minu kõik 2 killi tulidki omade hulgast.
147

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #18 on: October 06, 2018, 22:52:31 »
Must lint oli tõesti mõttetu, tekitas palju segadust.
Suure mängu kohta oli vastaseid üllatavalt vähe näha. Ise olin kella 3ks läbimärg, side katkendlik ja mängust puudus pinge. Otsest missiooni ja rinnet nagu polnudki, jaluta ja otsi vastast. Võtsin ette kodutee.

Eesti üksusega liikudes sai ikkagi alguses korralikult sõdida ka.
Scualli kana oli kena.
Ilm võib ikka hea potensiaaliga mängu ära rikkuda.


Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #19 on: October 07, 2018, 08:46:52 »
Palju tänu korraldajatele!!!


Enamasti jääb vist mängijatel meelde  korralduslikud apsakad, täiesti mõistetav.
Aga oli näha, et korraldajad olid vaeva näinud ja püüdsid meile suure mängu teha. Võimalused olid meile antud, eks me igaüks kasutasime neid nii nagu oskasime...

Uudne ja praktiline, et surnualadel  ja toitlustusel olid koormakattest katused peal, mis sellise ilmaga oli hea pluss. Küpsiseid ja vett jätkus surnualades pikalt.

See, et meie eestlaste punt ei saanud aru, mida tegema peab, oli ilmselt meie viga, et me ei uurinud täpsemalt. Briifing oli ainult vene keeles, kaardil oli natuke infot vene ja inglisekeeles.
Ühissurnualast väljumine kõigile üheaegselt 00;15;30 ja 45 minutil, aga õnneks saadi kokkuleppele, et selga ei tulda/lasta.

Võtsime eestlased kokku ja tegutsesime ise, otsides vastaseid. Päeva lõpuks kogunes kontakte ja kille päris palju.
Kui hooaja avamisel ma linnakusse ei jõudnudki, siis seekord õnnestus põhiliselt linnakus ja selle ümbruses tegutseda. Mulle see pikk linnak meeldib, seal sain vastasele isegi 3 m kaugusele üllatusi valmistama.

Saime eesti pundiga natuke koostööd teha ka soome ja vene mängijatega. Neid mõlemaid paraku võtsime ka ise maha kuna raske oli eristada...

Hooaja avamisel oli seal eestlasi palju, aga seekord vaid, Anita foto:
https://1drv.ms/u/s!Au_wTv7WhKqSjU2thX52tbcqWYlI

Ahjaa, ühte eestlaste tiimi nägime veel, ilmselt Maggotsid. Kahju, et seda nime enam ei näe, tundus olema suurim klubi...

Kogu päevane vihm tegi olemise nii märjaks, et isegi rahakott oli läbi ligunenud, aga pidasime koos teise eestlasega lõpuni vastu. Kuna ilmselt vihma pärast olid enamus lahkunud, siis finaallahing lõppes juba kell 16, selleks ajaks oli meid järgi umbes 40, mõlemal osapoolel umbes 20. Reganuid oli 243.

Finaalilahing keskväljaku ümber oli üks ägedamaid. Mäng lõppes ja algas saluudiga.

Suure mänguhimuga unustasin söömise ja kohviku külastuse, kus olevat tasuta teed ka olnud... Piisas kogu päevaks mõnest küpsisest surnualas ja veest. Surnuala külastasin 3 korda 5 tunni jooksul.

Eks jah see must lint ja vaid ühel käel oli mängu alguses raekendav, aga järgimööda saime mõlemale käele punavalged lindid, mis ka paraku päris kitsaks tõmbusid. Sellepärast ka mina lasin kogemata omi, vabandan!!!

Konflikte õnneks polnud kuulda, ainult meie üks saniper vihastus surematu peale...

Sellise suure lahinguga siis sain tähistada oma 5 aasta täitumist airsoftis, täpselt 5 a tagasi Männiku linnakus algas minu lemmik hobi. Siis oli airsoft minu jaoks selline:
https://onedrive.live.com/?cid=A873BD12FD2ED25F&id=A873BD12FD2ED25F%2111511&parId=A873BD12FD2ED25F%213726&o=OneUp

Palju tänu kõigile mängijatele!!!


« Last Edit: October 07, 2018, 20:13:40 by Margus »

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #20 on: October 07, 2018, 14:12:48 »
Ei tea, kas asi on minus, aga ei näe su esimest pilti(Anita pilti).
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #21 on: October 07, 2018, 20:22:29 »
Ei tea, kas asi on minus, aga ei näe su esimest pilti(Anita pilti).

Tänan, et märku andsid!
Millegi pärast ei õnnestu sinna avanevat linki panna, aga siin albumis on see pilt nr 31:
 https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSjSnJ2bDhDTRZnEkG
Loodetavasti avaneb see album ja on pilti näha?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #22 on: October 07, 2018, 21:36:27 »
Olgu see viimane kord, kus ma sätin varustuse ilmaennustuse järgi!

Kui vihma mitte arvestada, siis oli suht äge. Vahetut juhtimist juhtimist nagu eriti ei olnud, aga et oli teada mida üldjoontes tuleb teha, siis tegime. Mustadest lintidest on juttu olnud; minu arvates peaks alati igal osapoolel lindid olema, et saaks identifitseerida nii omasid kui vastaseid. Killid õnneks olid küll alati vastaste leerist. Arvan, et oli just täpselt niihea mäng, kui ilm lubas ja kuipalju ise viitsisid.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #23 on: October 08, 2018, 18:08:46 »
Oli mõnus ligunemine. Teades kui halb endal oli olla, andis see indu, sest vastasel veel hullem :D
Lindid njah. Aga muidu tore tiksumine eesti kambaga. kahju, et juhtimine oli nagu oli ja eesti mängijatele
tähelepanu ei pööratud.
Igati seda 8- väärt tegelt, eriti et hinna sees oli  hooaja lõpetamise embleem. :D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-10-06 The Rift
« Reply #24 on: October 11, 2018, 19:51:43 »
Oli meil hetk, kus nägime seltsimeest, kes valmistus heitma granaati ja tõmbasime talle tule peale.
Aga vaatamata sellele, et silmest peitsis nagu COD´ist tarretist, suutis ta visata veel peale pihtasaamist (4 inimest tulistasid teda)
granaadi....
https://youtu.be/l2SF5mBc6A0?t=332
« Last Edit: October 11, 2018, 20:14:51 by Scuall »