Author Topic: hiina kabuuride kvaliteet  (Read 4305 times)

Offline Melder

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
hiina kabuuride kvaliteet
« on: February 27, 2018, 21:38:35 »
Tere

Kellel on kokkupuuteid ebay kabuuridega? kas kannatavad kriitikat või on pooleks peale esimest uksepiida vastu löömist?
endale on silma jäänud see https://www.ebay.co.uk/itm/Tactical-Right-Leg-Thigh-Holster-w-Magazine-Torch-Pouch-Glock-17-19-22-23-31-32/272609742729?hash=item3f78ce8f89:m:mCm5fCkL3bqlxE_J944tWGw


Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 302
    • View Profile
Re: hiina kabuuride kvaliteet
« Reply #1 on: February 28, 2018, 17:02:42 »
Oman samasugust. Üks velcrodest on nii ära väsinud, et ei seisa enam iseseisvalt kinni. Teised, irooniliselt, toimivad. Selle velcro saab ise korda teha, kui ainult viitsiks...
Need 2 lisavidinat (lambi ja salve jaoks vist) ei püsi eriti hästi selle raami küljes kinni.

Aga kabuur ise on suurepärane, minu WE G17 istub sinna ideaalselt ja väga mugav relvaga opereerida.
IMI vist toodab samasugust, midagi 50 euri kanti, ja kuna see on pea 3x odavam, siis paraku kehtib ka siin fraas: saad seda mille eest maksad. Lühidalt, osa sellest kupatusest on väga hea, ja mõned vähemtähtsad osad on väga sitad. 14 naela eest on kabuuri küll.
147

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: hiina kabuuride kvaliteet
« Reply #2 on: February 28, 2018, 17:05:48 »
Ära osta seda.

Kuidas sa saad varu salvesid kätte ilma et sa ei peaks relva teise kätte võtma.

Offline Melder

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: hiina kabuuride kvaliteet
« Reply #3 on: March 02, 2018, 16:56:58 »
Oman samasugust.

Kas sa saad ära mõõta kabuuri ja plaadi omavaheliste kinnituspoltide aukude vahemaad? Teoreetiliselt peaks need omavahel kinni olema kolme poldiga. Ja kas need rihmad on seest poolt ka kummiga kaetud, et vähem ringi loksuks?

Mul ongi tegelikult ainult plaati vaja. Kui olemasolev kabuur mul sinna külge istub, siis lendab see muu mant küljest

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 302
    • View Profile
Re: hiina kabuuride kvaliteet
« Reply #4 on: March 07, 2018, 21:34:21 »
Kahe ülemise kruvi vahe on miski 35mm. Kolmanda, alumise kurvi vahe nende kahe vahelisest keskpunktist on kusagil 40mm.

Aga veelkorra - kabuur on selle kupatuse parim osa. Pigem viska muu minema ja jäta kabuur.
147