Poll

Hääleta ettepaneku poolt või vastu

Ettepanek säilitada hetkel kehtiv piirang 2.3J (150m/s 0.2g) 15m MED
25 (45.5%)
Ettepanek tõsta 2.5J (158m/s 0.2g) 15m MED
30 (54.5%)

Total Members Voted: 51

Author Topic: Reeglite muudatuste küsitlus! KP ja SA snaiperrelvade jõu tõstmine  (Read 53422 times)

ASH

  • Guest
Ehk siis kas see relv on sul mänguseades ja sa reaalselt käid sellega SA rollis mängimas, sest ta laseb nii hästi või on ainult jouli sealt välja pigistatud ? kui ei siis polegi teema ju.
Aga mind isiklikult see 2,9J SA mees mängul ei morjenda kui väga aus olla .
 Ja sealt nüüd tagasi teema juurde , pmst jutt käib ikkagi umbes 0,1J juurde kirjutamises kui tahad võrrelda seda 120 +5 m/s põhjal . Mis ilmselt mitte mingit effekti küll kuskile mänguväljakule ei oma , ma ei saa aru miks see kogu teema nii pikaks tarvis ajada . säästab aga küll kõiki SA ja KP rollis mängijaid relvade ümbertegemisest ja mängu pildi muutmisest .

Sina oled väga võimekas tuunija - võid neid joule siit ja sealt kokku pigistada või laiali ajada - enamustel see nii paraku ei ole ja tõenäoliselt keegi pole selliseid äärmusi taga ajanud ja kui ka on siis noh nyyd on aeg alla tulla mõstlikkuse piiridesse.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Ehk siis kas see relv on sul mänguseades ja sa reaalselt käid sellega SA rollis mängimas,

Ei käi, sest mu lemmikDMR on G3 hetkel. Ehk siis, võimalik et ma müün ta maha peale katsetuste lõppu, jättes ta sellesse sinu poolt aktsepteeritud seadesse:-) Võib-olla müün veel 10 sellist. Muudab see sinu seisukohtades midagi? (Retooriline küsimus lihtsalt:-) Aga aitab küll läbust, ära solvu kui ma enam konkreetselt siin teemas sinu kommentaaridele ei vasta.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Kui juba mõõtmiseks läks, siis võiks keegi ~120m/s co2 püstolit ka testida. Korduvalt kogenud, et mõne püstoliga tunneb jubedat valu, kui pihta saab. Samas viimane kord, kui olid rendikad, siis polnud temps mitte nii valus pihta saada.

Hei, oli vaba hetk ja võtsin ette. Olgu öeldud, et testitav püstol laskis uuest peast natuke alla 120m/s 0.2 kuuliga, aga nüüd on ilmselt mingi tihend ära lagunenud. Aga siiski, siin on mõõtetulemused, modifitseerimata blowback Co2 püstol.

ASG STI Duty One BB
mõõdetud kuuli
keskmine kiirus
| kuuli kaal| kuuli energia| ekvivalentne kiirus 0.2 kuuliga selle energiaga
100 m/s| 0.2g| 1.000 J| 100 m/s
83 m/s| 0.3g| 1.033 J| 102 m/s
74 m/s| 0.4g| 1.095 J| 105 m/s
67 m/s| 0.43g| 0.965 J| 98 m/s
64 m/s| 0.46g| 0.942 J| 97 m/s

Loomulikult saab püstoleid ka tuunida, muutes näiteks kuke raskemaks.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Hääletamise aeg sai täis ning tulemuseks jäi napilt ülekaal jõu tõstmise poolt: Ettepanek tõsta 2.5J (158m/s 0.2g) 15m MED

Seega rahvas on hääletanud ning viin vastava muudatuse reeglitesse sisse mis foorumis on kirjas.