Author Topic: Astangul 9 sept  (Read 1997 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Astangul 9 sept
« on: September 10, 2015, 13:07:17 »
Ilus päikseline tööpäeva õhtupoolik hea seltskonnaga:

Parklast lahkusime graafikujärgselt, ehk kell 18:10, maja vaatasime koos üle ja tegimegi nii nagu eelnevalt foorumis kirjeldasin.

Mängisime neli kuue vastu.
Kaitses olles oli hea vastast tagasi hoida ja raskendada pealetungi.

Kui ise ründasime, siis sain tunda kui raske on heast kaitsest läbi tungida. Tundsin puudust heast juhtimisoskusest. Et isegi kolme mängijat on vahest raske juhtida nii nagu tahaks.

Pärast ütlesid kaitsjad, et kaitses olid neist vaid 2 mängijat, ülejäänud lobisesid niisama maja taga. Vot nii tehti siis meiega nalja :))).  Nõrk olen nõrk olen…
Aga sai vähemalt korra ka praktiseerida trepil II-korrusele edukat rünnakut.

Seekord saime kaks korda pikemalt (ligi 2 tundi)  mängitud kui eelmisel kolmapäeval vihmaga.

APTEEK:
Sain siis esimest korda ka oma lahingvarustuse apteeki kasutada kaasmängija kuuli haava tohterdamisel (antiseptik ja plaaster). Soovitan ka teistel oma lahingvarustusse soetada kasvõi väikseimgi apteek. Sain Relvad.ee-st, pisike, mahub ilusti vesti kotikesse, aga esmavajalikud asjad kõik sees olemas. Õnneks pole olnud vaja kasutada skutti, mis asub mu vesti seljal. Aga kui midagi juhtub kas minul või mu lähedal mõne mängijaga, siis tead, et skutt asub mu vesti seljal ja apteek vesti rohelises kotis, millel musta markeriga sõna MED.
Teisipäevases treeningus näidati mulle Sõjamäel ühe kraavi põhjas kahte püsti asendis metallvarrast, kumbki umbes 40cm pikad. Näitaja olevat kukkunud „õnnelikult“ sinna otsa, lõhkudes vaid püksid, jalga ja kriimustades mehe au. Aga meie mänguplatsid juba on sellised.
Püüan sinna järg kord lindid peale panna. Seega apteek aitaks tulemusi leevendada.

 TSIVIILID:
Nii nagu hoiatati on seal tsiviile palju ja nii tõesti on.
Olenemata sellest, et see maja asub jalutusrajast üle 100 m eemal, pakub see maja huvi ka teistele.
Õnneks nägime meie neid ennem kui meie kuulid ja saime viisakalt kokkuleppele:
Kaks piknikupidajat maja servas, naine umbes 6 väikse koeraga, üksik uitaja, 2 meest – kõik said mu viisakast palvest aru ja eemaldusid, üks isegi soovis edukat mängu meile.
Aga selge on see, et seal suurema ja lärmaka seltskonnaga võib probleeme tekkida. 

JÄTKAME?
Küsisin siis peale mängu, et kas jätkame tööpäeva õhtutega või ootame kevade valgemat aega.
Üks tulistas vastu lause „mis küsimus see üldse on“.
No vaatame, kas jätkub huvi ja mis ilmad teevad…

Kehva fotokaga mõni kehv pilt:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%211384&cid=A873BD12FD2ED25F&group=0

Tore oli ka näha isa koos pojaga lahingväljal.
Palju tänu osalejatele!!!
« Last Edit: September 10, 2015, 13:28:09 by Margus »

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Astangul 9 sept
« Reply #1 on: September 11, 2015, 18:45:13 »
Mina väga austan sind Margus ,et viitsid selliseid mänge korraldada väga mõnus on hargipäeva õhtul võtta püss kätte jätta kõik kool/töö selja taha ja paar tundi madistada.
Suur aitäh hea mängu eest ja kindlasti kui aeg sobib näed mind uuesti mõnel oma hargiõhtusele mängul :).