Author Topic: STURMGEWEHR stg44  (Read 16170 times)

Offline jarkuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
STURMGEWEHR stg44
« on: October 21, 2018, 23:52:10 »
Kas kellegil on kogemusi sellise relvaga ?
Kas relv on väärt ,et osta seda?
https://airsoftpro.cz/en/airsoft-guns/mp44-sturmgewehr-056b-tmave-drevo-detail?showall=1

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #1 on: October 22, 2018, 09:50:32 »
Relv on pikka ajalooga ja kindlasti oli teisel maailmasõjal väärt relv :)
 Kindlad faktid on et peale sõda see sakslane kes relva leiutas viidi Siberisse puhkama :) kus ta sai headeks sõpradeks talupoeg Kalashnikoviga :)
Loomulikult venelased ei tunnista et saksa kõrgelt haritud inseneer aitas luua hr. Kalashnihuil ( 23a ja 3klassi küla kooli ;) maailma kuulsat relva AK.
Kui soovid siis osta,arvesta lihtsalt suuremat huvi sinu vastu mängudel ( kellelgi teisel sellist vanaaegset relva väga ei ole :).
Kindlasti pead arvestama et salvetaskuid on keerulisem saada nendele pikkadele salvedele.
Vaatasin et sellele relvale ei ole saada ka raile lambi või punatäppi kinnitamiseks.
Sisu kohta ei oska öelda kas v2 või v3. Positiivne et aku saab panna kabasse.
Tervitades ja jõudu!
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #2 on: October 22, 2018, 12:21:01 »
Relv on pikka ajalooga ja kindlasti oli teisel maailmasõjal väärt relv :)
 Kindlad faktid on et peale sõda see sakslane kes relva leiutas viidi Siberisse puhkama :) kus ta sai headeks sõpradeks talupoeg Kalashnikoviga :)
Loomulikult venelased ei tunnista et saksa kõrgelt haritud inseneer aitas luua hr. Kalashnihuil ( 23a ja 3klassi küla kooli ;) maailma kuulsat relva AK.
Kui soovid siis osta,arvesta lihtsalt suuremat huvi sinu vastu mängudel ( kellelgi teisel sellist vanaaegset relva väga ei ole :).
Kindlasti pead arvestama et salvetaskuid on keerulisem saada nendele pikkadele salvedele.
Vaatasin et sellele relvale ei ole saada ka raile lambi või punatäppi kinnitamiseks.
Sisu kohta ei oska öelda kas v2 või v3. Positiivne et aku saab panna kabasse.
Tervitades ja jõudu!

Päris huvitav sõnakasutus, võrreldes Teie fbki lehega.


//Relv on üsna kesise sisuga, et kui midagi uuendada tahad, siis pead pmst. kõik välja vahetama.
Ainus jama ilmselt on salved, uuri, äkki sobivad mingi replika salved sinna ka.
Kahjuks ei tee keegi peale AGMi neid replikaid, seega muud valikut eriti ei ole.

« Last Edit: October 22, 2018, 19:32:25 by speedy gonzales »

Offline NoorJumal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
  • Young God
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #3 on: October 22, 2018, 19:09:16 »
Kui natukenegi uurida viitsida, siis tegemist V2 gearboxiga ning antud lingil allapoole kerides näitab ilusti ära, et saadaval ka hi-cap lisasalved.
Evike lehelt leiab selle relva kohta ainult negatiivset tagasisidet.

On mulje jäänud, et nö vanaaegseid relvi väga hästi airsofti replikateks ei tehta (kui pole just 400€ replika).

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #4 on: October 22, 2018, 19:38:43 »
Kui natukenegi uurida viitsida, siis tegemist V2 gearboxiga ning antud lingil allapoole kerides näitab ilusti ära, et saadaval ka hi-cap lisasalved.
Evike lehelt leiab selle relva kohta ainult negatiivset tagasisidet.

On mulje jäänud, et nö vanaaegseid relvi väga hästi airsofti replikateks ei tehta (kui pole just 400€ replika).

On vaja suruma hakata kohe? Aga ju siis kliente liiga palju, et peab sedasi minema ajama inimesi.
Salvede kohta pidasin silmas, et kui nad on ainult selle AGMi replika jaoks, siis neid otsib tikutulega taga, midcapidest rääkimata.
Usun, et inimene oskab ise ka tagasisidet lugeda, tuligi uurima, äkki kellelgi kogemust või mõned veealused kivid.

Offline NoorJumal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
  • Young God
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #5 on: October 22, 2018, 23:22:35 »
On vaja suruma hakata kohe? Aga ju siis kliente liiga palju, et peab sedasi minema ajama inimesi.
Salvede kohta pidasin silmas, et kui nad on ainult selle AGMi replika jaoks, siis neid otsib tikutulega taga, midcapidest rääkimata.
Usun, et inimene oskab ise ka tagasisidet lugeda, tuligi uurima, äkki kellelgi kogemust või mõned veealused kivid.

:'D Polegi surunud kedagi, miks ülbitsema hakkad? Tabasin hella kohta?
Pole AirsoftGO omanik, ei tea klientide arvu. Kuidas see üldse siia puutub?

Militaarseiklus ütles, et ei tea mis gearboxiga tegemist - leidsin, et see on V2. Lihtne, vastus olemas.
Järgmiseks oli sul, kiireim hiir Mehhikos, probleeme salvedega. Kui airsoftpro-st tellida see relv, nagu meie auväärne teema algataja siia postitas, siis sealtsamast saab ka kohe salved .. mida sa siin tikutulega taga otsid?
Järgmiseks küsis ta, kas kellelgi on kogemusi - no ilmselgelt on tegemist relvaga, mida ilmselt omavad vähesed, eriti eestlased.
Ei imesta kui ükski foorumikasutaja sellest relvast midagi ei tea, mõttekam on otsida infot Googlest - saab parema ülevaate kui siit (paljud teemad tühjad info poolest). Tõin lihtsalt näite, et Evike kasutajad sellest relvast midagi head ei arva.

Sul endal vist mingid isiksusehäired, et kõike isiklikult ja "surumisena" võtad, ma enda meelest kirjutasin üpris viisakalt ja rahulikult seda, isegi ei tsiteerinud ega suunanud vastust kellelegi.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #6 on: October 23, 2018, 09:47:05 »
On vaja suruma hakata kohe? Aga ju siis kliente liiga palju, et peab sedasi minema ajama inimesi.
Salvede kohta pidasin silmas, et kui nad on ainult selle AGMi replika jaoks, siis neid otsib tikutulega taga, midcapidest rääkimata.
Usun, et inimene oskab ise ka tagasisidet lugeda, tuligi uurima, äkki kellelgi kogemust või mõned veealused kivid.

:'D Polegi surunud kedagi, miks ülbitsema hakkad? Tabasin hella kohta?
Pole AirsoftGO omanik, ei tea klientide arvu. Kuidas see üldse siia puutub?

Militaarseiklus ütles, et ei tea mis gearboxiga tegemist - leidsin, et see on V2. Lihtne, vastus olemas.
Järgmiseks oli sul, kiireim hiir Mehhikos, probleeme salvedega. Kui airsoftpro-st tellida see relv, nagu meie auväärne teema algataja siia postitas, siis sealtsamast saab ka kohe salved .. mida sa siin tikutulega taga otsid?
Järgmiseks küsis ta, kas kellelgi on kogemusi - no ilmselgelt on tegemist relvaga, mida ilmselt omavad vähesed, eriti eestlased.
Ei imesta kui ükski foorumikasutaja sellest relvast midagi ei tea, mõttekam on otsida infot Googlest - saab parema ülevaate kui siit (paljud teemad tühjad info poolest). Tõin lihtsalt näite, et Evike kasutajad sellest relvast midagi head ei arva.

Sul endal vist mingid isiksusehäired, et kõike isiklikult ja "surumisena" võtad, ma enda meelest kirjutasin üpris viisakalt ja rahulikult seda, isegi ei tsiteerinud ega suunanud vastust kellelegi.

Hella kohta? Ei üritasin lihtsalt tähelepanu pöörata sellele, et selline suhtumine eriti kaugele ei vii. Puutub sedasi, et kui ma näen sinu dp'l selle poe logo, siis see on suht ilmselge???

Mul ei ole ühtegi probleemi, omades kogemust haruldaste relvadega viitasin tähelepanu proprietary salvedele.

Tean 2-te omanikku Eestis, mis me nüüd teeme? Lähtu sellest, et inimene kirjutas siia, usun, et oli juba googeldanud.

Isiksushäired? Jääb mulje nagu räägiks mingi väikese kasvatamatu lapsega, kellel näpud liiga agaralt mööda klaverit käivad. Eks elus õpid, ei ole tõesti minu asi siin midagi selgitama hakata Sulle.

/kui tahad seda vestlust jätkata, siis minu pmid ja facebooki inbox on avatud.

Offline NoorJumal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
  • Young God
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #7 on: October 23, 2018, 15:56:13 »
On vaja suruma hakata kohe? Aga ju siis kliente liiga palju, et peab sedasi minema ajama inimesi.
Salvede kohta pidasin silmas, et kui nad on ainult selle AGMi replika jaoks, siis neid otsib tikutulega taga, midcapidest rääkimata.
Usun, et inimene oskab ise ka tagasisidet lugeda, tuligi uurima, äkki kellelgi kogemust või mõned veealused kivid.

:'D Polegi surunud kedagi, miks ülbitsema hakkad? Tabasin hella kohta?
Pole AirsoftGO omanik, ei tea klientide arvu. Kuidas see üldse siia puutub?

Militaarseiklus ütles, et ei tea mis gearboxiga tegemist - leidsin, et see on V2. Lihtne, vastus olemas.
Järgmiseks oli sul, kiireim hiir Mehhikos, probleeme salvedega. Kui airsoftpro-st tellida see relv, nagu meie auväärne teema algataja siia postitas, siis sealtsamast saab ka kohe salved .. mida sa siin tikutulega taga otsid?
Järgmiseks küsis ta, kas kellelgi on kogemusi - no ilmselgelt on tegemist relvaga, mida ilmselt omavad vähesed, eriti eestlased.
Ei imesta kui ükski foorumikasutaja sellest relvast midagi ei tea, mõttekam on otsida infot Googlest - saab parema ülevaate kui siit (paljud teemad tühjad info poolest). Tõin lihtsalt näite, et Evike kasutajad sellest relvast midagi head ei arva.

Sul endal vist mingid isiksusehäired, et kõike isiklikult ja "surumisena" võtad, ma enda meelest kirjutasin üpris viisakalt ja rahulikult seda, isegi ei tsiteerinud ega suunanud vastust kellelegi.

Hella kohta? Ei üritasin lihtsalt tähelepanu pöörata sellele, et selline suhtumine eriti kaugele ei vii. Puutub sedasi, et kui ma näen sinu dp'l selle poe logo, siis see on suht ilmselge???

Mul ei ole ühtegi probleemi, omades kogemust haruldaste relvadega viitasin tähelepanu proprietary salvedele.

Tean 2-te omanikku Eestis, mis me nüüd teeme? Lähtu sellest, et inimene kirjutas siia, usun, et oli juba googeldanud.

Isiksushäired? Jääb mulje nagu räägiks mingi väikese kasvatamatu lapsega, kellel näpud liiga agaralt mööda klaverit käivad. Eks elus õpid, ei ole tõesti minu asi siin midagi selgitama hakata Sulle.

/kui tahad seda vestlust jätkata, siis minu pmid ja facebooki inbox on avatud.

Loogika poisil paigas - panen Evike logo, olen Evike omanik?
Ega sul pole tõesti midagi seletada mulle kui sul endalgi asjad veits paigast ära. See, et sa kõike rünnakuna võtad on su enda probleem (universumi keskpaik ja muu selline).
Tundub, et siin foorumis ei saagi ühtegi teemat arendada ilma, et mõni härga täis kalevipoeg ülbitsema tuleb.. hullem kui oma aja SAMPi foorum.
Kui sul sõpradel need relvad olemas, siis saada nad siia kommenteerima ja nõu andma.
Näha oli, et militaarseikluse esimese postituse "sõnakasutuse" kohta oli sul kohe midagi öelda .. misiganes see ka ei tähendaks. Kohe näha, et sul on mingid probleemid.

Paluks mõnel adminil puhastada seda teemat, jätku alles need postitused, mis tema arust abiks võiks olla, eks siis näeb mis surumine on ja mis mitte.

PS. Pole midagi PMis või FBs arutada, mul muudki teha kui eikellegagi mingit epeenist mõõta.

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #8 on: October 23, 2018, 16:10:48 »
Oeh, kas keegi saaks selle teema postitusi kustutada enne kui mingi suurem tüli tekib?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #9 on: October 23, 2018, 16:52:18 »
Kui keegi siin postitused peaks ära kustutama, siis kopeerisin sealt kasuliku info välja.

Relv on pikka ajalooga ja kindlasti oli teisel maailmasõjal väärt relv :)
Kui soovid siis osta,arvesta lihtsalt suuremat huvi sinu vastu mängudel ( kellelgi teisel sellist vanaaegset relva väga ei ole :).

Kindlasti pead arvestama et salvetaskuid on keerulisem saada nendele pikkadele salvedele.
Vaatasin et sellele relvale ei ole saada ka raile lambi või punatäppi kinnitamiseks.

Relv on üsna kesise sisuga, et kui midagi uuendada tahad, siis pead pmst. kõik välja vahetama.
Kahjuks ei tee keegi peale AGMi neid replikaid, seega muud valikut eriti ei ole.

tegemist V2 gearboxiga ning antud lingil allapoole kerides näitab ära, et saadaval ka hi-cap lisasalved.

Muud nagu polnud.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #10 on: October 23, 2018, 17:21:38 »
Minu arvates võiks just alles jätta need postid, siis pole inimestel eriti küsimust kuna järeldused teeb igaüks ise. See ongi meie airsoft, täpselt sellisel tasemel ja selliste inimestega.

Mis puudutab lugupeetud Sampi foorumi administraatorit, siis sinuga on pildid selged.
Sain aru, et epeenistega ei tegele, oled vist ainult real-deali peal väljas? Kui nii, siis anna andeks pole huvi.

Pea meeles, et kõik ei ole sellised mõistlikud inimesed nagu mina ja teinekord topitakse veel su rumal pea sulle istmikusse kui sa jälle oma klaviatuuri-sünnitisi välja ei vea...


Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #11 on: October 23, 2018, 18:52:33 »
Replika rundub päris uhke. Eriti selle kohta ma midagi öelda ei oska, sest ma ei saa hinnast aru.
Ma pigem arvan, et uuri selle sisu kohta, uuri mida tähendavad kõik need keerulised terminid jne.
Tee oma järeldused, kas replika on oma hinda väärt.
Ma pisut uudishimutsen, aga kuidas sulle see relv silma jäi?
Kas sa oled algaja või kogenud?
Kas sulle meeldib 2 maailmasõda, või mängid sellistel mängudel, millel oleks tore mängida selliste replikatega.
Aga nagu öeldi mullegi: Ega replikat keegi sinu eest valima/ära ostma ei hakka.
Ma soovitan sulle veel, eriti, kui sa oled algaja: ÄRA lase end foorumist liigselt mõjutada, oma otsused teeb ikka igaüks ise.
Soovin sulle edu.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #12 on: October 23, 2018, 19:37:27 »
Just. Lõpuks ostad ju ikkagi SINA replica, mitte igatsugu ,,soolased jobud,, kes arvamust avaldavad.
Et mitte neid saltisid solvata siis kvalifitseerin ennast kah nende ridadesse.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #13 on: October 23, 2018, 23:00:20 »
Kui sulle sellist vanemat sorti relvastus meeldib, siis ehk vaataksid n:
G3
https://gunfire.com/en/products/lc-3a3-w-carbine-replica-vintage-custom-1152221232.html

M14
https://gunfire.com/en/products/cm032d-sniper-rifle-replica-wood-imitation-1152213265.html

MG42 Irw
https://gunfire.com/en/products/gmg42-machinegun-replica-1152210560.html

Sten Peaks olema korraliku kerega nagu tagasiside väidab.
https://gunfire.com/en/products/sten-mkii-smg-replica-1152192885.html

sama stg, salved ka saadaval
https://gunfire.com/en/products/agm056b-rifle-replica-1152192249.html

Need poola gunfire olevad. Esimesed ettejuhtuvad,kindlasti on hinnaerinevus ka.

Tore näha, et suudetakse mõelda out of box. Neid M4 ja ak ühetaolisi torusid jätkub.

Jällegi valik on sinu. Siinset tagasisidet stg kohta aga võta kriitiliselt, kunas nagu näha,
pannakse puusalt, omamata seda replikat.
Tee mis teed, peamine et snaiprit ei võta.

P.S: Gearboxi ver ei tähenda generatsiooni vaid tüüpi.

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #14 on: October 24, 2018, 08:50:38 »
Ühel tuttaval on see ja tegelt pole relval päris viga midagi ainult pead arvestama, et tuunida on suht keeruline seda .. iga jupp ei pruugi sobida.