Author Topic: Raku lahing 11 aprill  (Read 3393 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Raku lahing 11 aprill
« on: April 11, 2015, 19:45:25 »
Suur aitäh kõigile, kes osalesid mängul.

Kokkuvõte hiljem

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: Raku lahing 11 aprill
« Reply #1 on: April 11, 2015, 21:14:26 »
Tänud hea mängu korraldamise eest. Järgmise korrani!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Raku lahing 11 aprill
« Reply #2 on: April 13, 2015, 21:29:37 »
Kokkuvõte:

Tiimide liikmete arvud:
Wild Hogs - 5;          USMC – 9 (3 nendest olid üksikud mängijad);           Echo6 – 6;           Meeskond - 7;         A - 8;             Gangsterid-3;       Raido-7,      kokku 45 + mina üksikuna

Vastavalt lisa võimalustele sai lisa kinke (kuulipakk) teenida staapidest laegaste toomisega,  mind maha ja elusana pidi minuni laekaga jõudma, selle eest sai tooja kingi.

Kell 12 olid lipumasti ümber ringkaitses tiim Raido – kink.
Kell 13 olid alas IV ägedad lahingud kaeviku sarnaste aukudega alal, võitis tiim USMC – kink.


Kell 13:15 alas F8 võtsin varitsuses poole ühest tiimist maha ja siis langesin tiimile USMC – kink.

Kell 13:50 alas C1 võttis tiim USMC mu maha - kink.

Kell 14 ala I („Raku Gangsterite linnak“) viimasel hetkel võitis napilt USMC-kink. Aga väheste kogemustega tiim naise ja pisikestega pidas linnaku kaitsmisel visalt lõpuni vastu.

Kell 14:15 – 14:50 komandandi (lõuna) tunni ajal kustutasime kulupõlengut:
Sides kostus, et mägilaste ala V lähedal tulekahju. Kellegil polnud kohustust sekkuda ohtliku tulekahju kustutamisse. Aga airsofterid jätsid lõunastamise ja sööstsid kustutama, näiteks AirsoftClub tiim jooksis kõige kaugema ala servast (umbes 700m) täisvarustuses kuuma päikse käes ning asuti suurte kuumade leekidega tuld materdama kuni saabus tuletõrje. Tänu airsofterite kiirele tegutsemisel hoiti tule levik üleval mäepealsel kuhu poleks tuletõrje nii kiiresti jõudnud. Vaadates pärast meeste väsinud punetavaid nägusid, sain aru mille olid nad üle elanud päikse ja tule kuumuses. Minu jaoks on nad kangelased! Palju tänu kõigile!


Kella 15-s hakkasid tiimid suunduma Rändrahnuga poolsaare poole (ala II). Selgus, et see polegi poolsaar vaid saar kevadise kõrge veetaseme pärast. Vabandan, et olin ühele tiimile teinud staabi raskesti ligipääsetavale saarele, mida ka piltidelt näha. Kui viisin autoga sinna läbi vee laegastega lipu, siis arvasin, et kõrkjate vahel on kuiv maa ja minu viga, et ei vaadanud juurdepääsu poolsaarele üle.
                  Ja nii nagu eelnevalt foorumis mainisin, kaitsesidki ala kaitsjad poolsaare alguses sügava vee juures. Ründajatel oli  võimatu läbi murda (osad ründajad olid põlvini vees, ka pildil näha) vee kohast. Tiim USMC võitlejad ei virisenud kordagi kui läbisid põlvini jääkülma vett, sügav kummardus selliste mängijate ees!!!
 Kaitsjad (tiim nimega Meeskond) kaitsesid edukalt ja kell 16 said nad eduka kaitsmise eest kaks kinki.
Kell 16:30  alas A6 võitis tiim Wild Hogs kingi, laegast minuni tuues.

Kell 17 võitis kingi tiim Meeskond  ala V –Mägilaste mäe kaitsmisega.

 Kella 17:30 paiku õnnestus mul VI tsooni (ehitistega armee ala) maja I-korrus puhastada sõnadega (ühegi kuulita) neljast vastasest, adre täiega laes.

Kell 17:40 tiim Wild Hogs võitis kingi VI tsooni lähedal, tuues minuni laeka.

Kell 18 võitis kingi tiim Meeskond eduka maja kaitsmisega.


Kõige rohkem võitis kinke ( 4tk -  ca 3400kuuli) tiim  USMC, siis tiim Meeskond  ( 3tk -  ca 2500kuuli) ja järgmine tiim Wild Hogs ( 2tk -  ca 1700kuuli).
Eesmärk polnud ainult võita vaid igaüks kasutas aega oma soovi järgi. Näiteks Echo6 tiimi tegutses oma juhiste järgi.

Üldiselt läks kõik graafiku järgi (v.a. tulekahju lõunastamise ajal).

Joogivesi 10l läks kõik kasutusse, oli tõesti ootamatu kuumus.

Palju tänu kõigile, kes aitasid selle pika kuuma lahingpäeva kaasa mängida.




« Last Edit: April 13, 2015, 22:21:41 by Margus »

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: Raku lahing 11 aprill
« Reply #3 on: April 13, 2015, 22:15:59 »
Täpsustan, et Wild Hogs oli kuueliikmeline.
Minu jaoks oli see kuues mäng, siis neli sõpra, kes rendirelvadega esimesel mängul ning meiega parklas liitunud Kevin, kes (vist) neljandal mängul.
Ausalt öeldes rohelisus andis veidi tunda. Samas entusiasmi oli selle võrra rohkem ning luurasime ikkagi ringi ja tegime nii mõnelgi ette jäänud tiimil elu keerulisemaks. Hiljem proovisime ka lippe vallutada. Vastuseis jäi meie jaoks veidi tugevaks aga lõbus oli küll ja esimest korda mänginud sõbrad jäid kogemusega rahule. Ka maratoniks treeniv sõber nentis, et oli järgmisel päeval üsna läbi. Aga pidasime mängu lõpuni vastu.

PS. Kui Kevin mulle kirjutab, siis võin jagada ka pilte, mille tiimist tegime.

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: Raku lahing 11 aprill
« Reply #4 on: April 14, 2015, 10:18:40 »
Wild Dogs, tänud lõpuni vastu pidamast. Viimases alas olid põnevad lahingud.

Meie kambas oli 3 kogemuseta täiskasvanut, 4x 9-14 aastast ning 1 kogemusega täiskasvanu. Meil oli väga tore ja kõik Meeskonna liikmed pidasid lõpuni vastu.