Author Topic: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017  (Read 5596 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« on: July 06, 2017, 11:21:31 »
Tõstaks selle noortemängu teema taas üles. Viimased avalikud mängud, mis foorumisse pandud, kipuvad olema valdavalt "16+" märkega. Kuna mul endal laps ja tema sõbrad jäävad vanuse poolest natuke sellest alla ja siin tundus ka teisi huvilisi olevat, siis organiseeriks lähinädalatel ühe nooretele suunatud mängu. Kuulutuse panen üles kui aeg ja toimumiskoht paika saab. Mul endal on aega 11. - 13. juuli, peale seda vahemikus 18. - 22. juuli. Kui sellese aega piisavalt mänguhuvilisi ei teki, siis lükkub mäng edasi kuskile sügise peale.
Toimumiskoht jääb tõenäoliselt Männikule või selle ligidusse. Ma teeks heameelega küll Aegviidus, Jõelähtmes, Kupu raketibaasis või Humalas, aga nendesse kohtadesse on ühistranspordiga keeruline saada.

Palun võimalikel huvilistel siia teemasse märku anda mis aeg neile võiks sobida. Nädalavahetused on mul kahjuks valdavalt juba planeeritud. vt. eelpool toodud kuupäevasid!
Aeg paigas - 22. juuli!

Üht-teist on juba ette valmistatud. Esialgne nägemus on selline:
Mängu eesmärk on kokku saada töötav "maa-õhk-mätas" tüüpi rakett ja see teele saata. Rakett ja stardiks vajalikud osad tuleb leida või võtta ära vastase käest. Info osade asukohtade kohta tuleb kas raadioside kaudu, on kantud kaardile või on relvastatud "inseneride" valduses. Kuidas otsimise lahendame, sõltub mängijatest ja nende varustusest - kui meeskonnal pole välja käia ühtegi raadiojaama, siis tuleb see osa kahjuks ära jätta. Kokku tuleb mängu kaks raketikomplekti. Tegu on võsavahelise mitteballistiltilste rakettidega. Kirjelduse ja tööjoonised leiab NASA lehelt https://spaceflightsystems.grc.nasa.gov/education/rocket/rktbot.html

Hetkel on raketi prototüüp järgi proovitud. Töötas, aga trajektoori kuju oli väga halb - operaator kippus pihta saama :)
Pühapäeval hakkan asja täiendama ja töökindlamaks ajama. Vaja on päästemehhanism ja stabilisaatorid lisada, natuke disaini teha ning testida.
Kui kellegi on igav ja on viitsimist meisterdamisega ning mängu väljatöötamisega kaasa lüüa, siis võib pühapäeval (09.07.2017) Raasiku ligidale külla vajuda. Boonusena saab pärastlõunal teha kas CQB või metsalahingut. Koos tegemine aitab motivatsiooni hoida!

EDIT: täiskasvanute osavõtt ei ole piiratud. Lihtsalt annaks võimaluse noortel mängida ja ise korralduses kaasa rääkida.
« Last Edit: July 07, 2017, 23:03:47 by soorebane »

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #1 on: July 06, 2017, 13:37:46 »
Algus võiks olla nii 16:00

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #2 on: July 06, 2017, 16:43:38 »
Õhtune aeg on minupoolest hea. Ala tuleb ette valmistada ja selleks kulub kuskil paar-kolm tundi. Ei pea väga vara "objektile" kohale ronima.

Äkki siis kolmapäeval, 12. juuli?
« Last Edit: July 06, 2017, 20:36:34 by soorebane »

Offline Aston Randen

  • Tavakasutaja
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #3 on: July 06, 2017, 19:31:27 »
Mulle sobiks 19-22 juuli ise elan rakveres et kui on vaga hilja ss ma ei saa tulla. Mul tulevad vist 2-4 sopra ka kaasa

paappartel

  • Guest
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #4 on: July 06, 2017, 20:10:03 »
Kui toimuks nädalalõpus siis saaksin tulla 3-4 inimesega,
22 sobiks hästi.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #5 on: July 06, 2017, 20:47:51 »
22. on laupäev. Tundub et nädalavahetused lähevad siiski paremini loosi. Võtame siis vabalt ja teeme siis ca 2 nädala pärast 22. juulil.
Registreerin paari päeva pärast siin foorumis mängu ära. Kui kellegi on veel aja suhtes mingeid mõtteid, siis laske tulla. Ülespandud kuulutuses ei tahaks aega enam muutma hakata.

Kas kõigil kes seni märku on andnud on relvad ja kaitsevarustus olemas? Minu enda poolt mingit renti ei tule mängule. Kui on vaja, siis pean eelnevalt uurima kas ja kuskohast saab.

paappartel

  • Guest
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #6 on: July 07, 2017, 09:20:44 »
Mul oleks 1-2 sõbrale vaja relva ja kaitsevarustust.

Offline Forever

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #7 on: July 07, 2017, 20:57:43 »
Kust võiks rentida varustust? Soovitage.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Noortemängu planeerimine - juuli, 2017
« Reply #8 on: July 07, 2017, 23:02:57 »
Head rentijat soovitada ei oska. Ma olen ise vaid korra rendirelvaga mänginud :)
Kui tekib piisavalt rendihuvilisi, siis saame ehk kokkuleppele ühise rendi organiseerimisega. Mul on enne mängu algust käed-jalad tegemist täis. Seekord ma ise relvadele järgi minna ei jõua. Aga proovin vajadusel kokku leppida kuidas ja kuskohast saab.

Registreerisin mängu siin foorumis ära http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=3931.0
Sisukirjeldus ja kenam kuulutuse formaat tuleb mõne päeva pärast.