Author Topic: M4 ris rail  (Read 4413 times)

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
M4 ris rail
« on: May 18, 2015, 15:58:56 »
Tere sooviks siis oma tokyo marui m4a1-ele osta ris raili aga ei tea milline sobiks kinnituse poolest kuna soovin tellida ebayst.
Siin siis pilt minu relva kinnitusest.

Ja ebay link sellest reilist millest räägin http://www.ebay.com/itm/Dream-Army-Tactical-M4-Rail-System-12-3-Inch-Version-KHM-Airsoft-/371325824555?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5674be6e2b
Ette tänades Heints

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: M4 ris rail
« Reply #1 on: May 18, 2015, 16:04:11 »
Kas sul on plastikust kerega Marui? Siis pole mõtet pikka metallist reili küll külge osta. Osta juba uus metallist kerega (ja relsiga) relv sel juhul.

Muidu kinnituse poolest sobib see kõikidele standard M4 keredele. Tuleb vana mutter maha keerata ja uus asemele (välistoru fikseeriv suur Delta rõngas).

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: M4 ris rail
« Reply #2 on: May 18, 2015, 16:08:44 »
On jah plastik kerega.Ja uut relva ei hakka kindlasti ostma kuna see töötab praegu väga hästi.Miks oleks metallist reili lisamine halb mõte, kuna reili ja uue relva hinna vahe on ikka väga suur.

Offline MartinToniste

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: M4 ris rail
« Reply #3 on: May 18, 2015, 22:11:03 »
Kui ette metallist rail lisada sis läheb ilmselt kaalujaotus paigast ära ;)

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: M4 ris rail
« Reply #4 on: May 19, 2015, 12:55:30 »
Sarnane reil on mul ka sulle pakkuda, kui huvi on. Müügiteema all olemas: g&g sr-25 rail. ideeliselt natukene lühem, aga disainilt sama.
Olemasolev deltaring tuleb sul maha keerata ja asendada sellega, mis uue railiga kaasa tuleb. See, et mõnel relval plastikkere on, pole samuti mingi näitaja, kuna endal on üks aparaat, millel on 15" keymod rail ja g&g plastikkere, ning ei ütleks, et seal kaalujaotus kuidagi halb oleks või muidu midagi pahasti.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: M4 ris rail
« Reply #5 on: May 19, 2015, 13:26:43 »
Ma ei räägi kaalujaotusest. Marui plastikust kere on nii pehme, et paindub läbi. Hoiad relva õlas, väänad veidi vasaku käe rannet ning sihtimispunkt muutub märgatavalt :D. Lisaks on ülemise kere "kõrvad" kerged purunema jne. Lihtsalt ei ole investeeringut väärt, aga noh see minu soovitus puhtalt.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: M4 ris rail
« Reply #6 on: May 20, 2015, 11:47:04 »
Õige jah, Maruil on need kuulsad kõrvad :). G&G puhul seda jama pole.