Author Topic: Hopikamber  (Read 6929 times)

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Hopikamber
« on: October 21, 2015, 21:12:29 »
Tere mul on selline mure ,et mul läks tm m4a1 hopikamber katki ehk siit siis küsimus milline mulle sobiks.Üks küsimus veel kui ma püssi lahti võtsin ei tahtnud täpsustoru koos hopiga kuidagi relva seest välja tulla võib isegi üelda et toru oli nagu sisse kinni kiilunud peale pikemad jamamist sain ma ta seal kätte ,aga nagu millest selline asi võib tulla tavaliselt on see toru väga lihtsalt välja libisenud.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #1 on: October 21, 2015, 21:17:23 »
Sobib ju standard M4 oma.
Miks kinni kiilus, ehk mustus oli vahel.

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #2 on: October 21, 2015, 21:37:54 »
Nii avastasin veel ,et gearboxis on mõrad mida peaks tegema? Ostma uue gearboxi?
Pilt mõradest

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #3 on: October 21, 2015, 22:13:05 »
Jep.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Hopikamber
« Reply #4 on: October 22, 2015, 07:15:38 »
1) TM M4A1 on by default kahe osalise kambriga. Sinna ei sobi igasugune kamber. Standard m4 kambriga peab kerele soone sisse viilima.
2) Kui sul on originaal plastikust kerega relv, siis GB vahetus ei ole võibolla mõttekas - ehk tasub juba uut relva koos metallkerega vaadata?
3) Selle korpusega pole jah midagi teha, minema viskamisele. Kui tahad GB korpus, mis ei läheks esimese külmaga selliseks, siis võta Lonex oma. Sellel on paksem silindri aken nurkadest ning oma Tapet Plate, mis lubab sisse poole ca 1.5mm materjali rohkem. Olen vist ainult kahte Lonex GB korpust (V2) näinud, mis on puruks. Müüdud on neid aga kõvasti!

Offline Henry

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
  • Henry
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #5 on: October 22, 2015, 07:50:04 »
1) TM M4A1 on by default kahe osalise kambriga. Sinna ei sobi igasugune kamber. Standard m4 kambriga peab kerele soone sisse viilima.
2) Kui sul on originaal plastikust kerega relv, siis GB vahetus ei ole võibolla mõttekas - ehk tasub juba uut relva koos metallkerega vaadata?
3) Selle korpusega pole jah midagi teha, minema viskamisele. Kui tahad GB korpus, mis ei läheks esimese külmaga selliseks, siis võta Lonex oma. Sellel on paksem silindri aken nurkadest ning oma Tapet Plate, mis lubab sisse poole ca 1.5mm materjali rohkem. Olen vist ainult kahte Lonex GB korpust (V2) näinud, mis on puruks. Müüdud on neid aga kõvasti!
`

Vabandust, küsin ühe küsimuse vahele.

Kui suure külmaga lonex hakkama saab?

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #6 on: October 22, 2015, 08:55:26 »
-18 kraadise ilmaga mängitud ja pidas vastu.

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #7 on: October 22, 2015, 14:55:06 »
1) TM M4A1 on by default kahe osalise kambriga. Sinna ei sobi igasugune kamber. Standard m4 kambriga peab kerele soone sisse viilima.
2) Kui sul on originaal plastikust kerega relv, siis GB vahetus ei ole võibolla mõttekas - ehk tasub juba uut relva koos metallkerega vaadata?
3) Selle korpusega pole jah midagi teha, minema viskamisele. Kui tahad GB korpus, mis ei läheks esimese külmaga selliseks, siis võta Lonex oma. Sellel on paksem silindri aken nurkadest ning oma Tapet Plate, mis lubab sisse poole ca 1.5mm materjali rohkem. Olen vist ainult kahte Lonex GB korpust (V2) näinud, mis on puruks. Müüdud on neid aga kõvasti!
Kas siis oleks mõtekam osta see standard kamber ja kas nii viilides jääb tulemus normaalne? Või otsida interneti avarustest uut originaal kambrit?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Hopikamber
« Reply #8 on: October 22, 2015, 16:08:24 »
Kui sul on ikka plastikust kerega relv siis hopi kamber + Lonex Gb korpus maksavad juba niipalju, et ehk oleks mõttekam uut relva vaadata?

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #9 on: October 22, 2015, 16:30:24 »
Võibolla tõesti aga kas keegi oskab üelda mis materjalist on gearboxid tehtud kas see on mingi sulam või midagi?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #10 on: October 22, 2015, 16:42:35 »
Kõike, mida pisikesed hiinlased ahju lükkavad :D
Sulam reeglina.
Tehakse ka CNC alumiiniumist, kuid need juba hulga kallimad.

ASH

  • Guest
Re: Hopikamber
« Reply #11 on: October 23, 2015, 18:40:08 »
sisemine "täpsus"toru võib raskelt välja tulla ka juhul kui välistoru kõveraks rammitud , kontrolli igaksjuhuks

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #12 on: October 23, 2015, 18:50:05 »
Selle täpsustoru jamale sain lahenduse ja oli 100% minu enda rumalus ma oli handguardi all olevaid kuuskante liiga pingule keeranud ja need hakkasi nagu toru veits viltu kiskuma vms peale nende lahtikeeramise tuli toru kohe välja. :)

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #13 on: October 23, 2015, 19:30:59 »
-18 kraadise ilmaga mängitud ja pidas vastu.

Minul on ka JG GB vastu pidanud sellist ca 25 kraadist külma (kui ma õigesti mäletan) ning seda kõrge ROF'i juures. Ilmselt on seal liiga palju tegureid mängus, et 100% kindlusega saaks väita.. "lonex on hea teised on pa*k"

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Hopikamber
« Reply #14 on: October 23, 2015, 21:22:30 »
quote author=Wolle link=topic=2134.msg11020#msg11020 date=1445617859]
-18 kraadise ilmaga mängitud ja pidas vastu.

Minul on ka JG GB vastu pidanud sellist ca 25 kraadist külma (kui ma õigesti mäletan) ning seda kõrge ROF'i juures. Ilmselt on seal liiga palju tegureid mängus, et 100% kindlusega saaks väita.. "lonex on hea teised on pa*k"
[/quote]                      Kust sa loed välja et ma väidaks, et teised halvad?