Author Topic: Militaarseikluse CQB 22.01.17  (Read 6265 times)

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Militaarseikluse CQB 22.01.17
« on: January 30, 2017, 01:25:40 »
https://www.youtube.com/watch?v=rt66brty5Ss&feature=youtu.be

Sai ka siis kokku pandud ja avalikustatud esimene video oma mängust. Proovisin montaažis lähtuda põhimõttest, et videot oleks põnev vaadata ka airsoftist kaugel oleval inimesel, seega ka video pikkus lühem.

Küsikski siinkohal tagasisidet, kas 6min jooksul on hetki, kus kisub väga igavaks?

« Last Edit: January 30, 2017, 06:31:34 by valx »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #1 on: January 30, 2017, 10:35:46 »
Koguaeg väga põnev, lahingud nii valges kui pimedas. Kaameramees on osav, sai kille küllaga.
Sagedasti käis lahing naridega toas. Sellist ruumi ei mäletagi aastalõpu peost, kui seal mängisin, võibolla oli siis see ruum kinni, ei mäleta.
Jah, omade maha võtmist kiires tempos esineb tõesti, ei jõua ju eristada vastast omast.
Aga video koos killide märgistuse ja piuksudega on põnev küll...

Offline SanderE

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #2 on: January 30, 2017, 11:55:08 »
Vannun, et ma ei saanud 3:41 pihta (vähemalt ei tundnud ning oma videot vaadates ka seda ei tuvastanud), kui alla nurka Cheater panid :D Läks minu selja taha vastu seina. Küll aga teine lask vastu näppe tuli küll pihta.
GFC42 M4
S&W M&P9

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #3 on: January 30, 2017, 12:34:55 »
Kurat!   Üks parimaid videosid 4 aasta jooksul meie keskuses. Võta minuga ühendust meili teel ja panen välja sulle lisa auhinna video eest! Margus ehitasime klassi ruumi vahepeal vaheseina ja lisasime voodid ( olid külas karmid softijad kes palusid ka ööbimist :).   Tervitades Marek.
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #4 on: January 30, 2017, 12:48:55 »
Vannun, et ma ei saanud 3:41 pihta (vähemalt ei tundnud ning oma videot vaadates ka seda ei tuvastanud), kui alla nurka Cheater panid :D Läks minu selja taha vastu seina. Küll aga teine lask vastu näppe tuli küll pihta.
Valesti väljendasin ennast.  Mina sain pihta vist, kui kuulda hoolikalt seda kordust. Kaamera juures käib kõva klõps. Ei saanudki aru kas lasin ise seina põrkest või sina karistasid mu piilumise ära, aga mängu ajal jäi küll märkamata see tabamus.
Kui GoPro on kiivril night vision mountil, siis on varemgi mulle öeldud, et nurga tagant välja piiludes on kaamerat ennem näha kui relva.

Seega mina olen cheater :p

Offline SanderE

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #5 on: January 30, 2017, 14:03:49 »
Vannun, et ma ei saanud 3:41 pihta (vähemalt ei tundnud ning oma videot vaadates ka seda ei tuvastanud), kui alla nurka Cheater panid :D Läks minu selja taha vastu seina. Küll aga teine lask vastu näppe tuli küll pihta.
Valesti väljendasin ennast.  Mina sain pihta vist, kui kuulda hoolikalt seda kordust. Kaamera juures käib kõva klõps. Ei saanudki aru kas lasin ise seina põrkest või sina karistasid mu piilumise ära, aga mängu ajal jäi küll märkamata see tabamus.
Kui GoPro on kiivril night vision mountil, siis on varemgi mulle öeldud, et nurga tagant välja piiludes on kaamerat ennem näha kui relva.

Seega mina olen cheater :p

Ei hullu, kuna ma ise ei näinud ja arvanud, et ma sind nii pisikesest vahest tabanud oleks :)


Üritan õhtuks ka enda poolt video üles saada, et vastasvõistkonna vaatevinklist mängu näidata.
GFC42 M4
S&W M&P9

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #6 on: January 30, 2017, 15:11:45 »
Väga head kaamerat kasutad (Y)

Offline SanderE

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #7 on: January 30, 2017, 21:54:59 »
https://youtu.be/vd5wKQ-cPyY

Minu vaatevinklist esimene CQB video. Emotsioonid olid muidugi laes ja vahepeal sai ka nalja tehtud. Muidu ülidselt kiirelt kokku klopsitud video.

Kaameraks GP Hero Session, salvestatud ilma ProTune'ita ning kasutatud Handbrake'i, et faili maht üleslaadimise jaoks mõistlikuks saada.

Avatud konstruktiivsele kriitikale!
GFC42 M4
S&W M&P9

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Militaarseikluse CQB 22.01.17
« Reply #8 on: January 30, 2017, 21:56:56 »
Väga head kaamerat kasutad (Y)
Ei ütleks, et midagi erilist - GoPro hero 3+ black settingutega 1080HD 50fps.