Author Topic: Tellimine välismaalt  (Read 4287 times)

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Tellimine välismaalt
« on: April 22, 2014, 20:31:10 »
Tere!
Sooviksin tellida airsoft relva välismaalt. Nimelt siis EVIKE.COM kodulehelt. Ja nimelt siis sellist relva http://www.evike.com/products/42062/
Ma pole ennem sellist kraami välismaalt tellinud ja tegu on ikkagi " relvaga " siis ma tahan kõigepealt küsida et kuidas ma pean tellima ? Kas mul võib tulla jamasid tollis ja kui turvaline see on ja kas võib ka minna eesti seadusega pahuksisse ?. Ja sooviksin teada et kes on veel välismaalt või veelparem sellelt weebilehelt kraami tellinud siis palju võiks tulla tavaliselt postikulu, muidugi ma saan aru et see võib olla igalpool erinev ja see on küsitav siis ma sooviks ikkagi teilt mingit infot teada kes on tellinud ja kui palju on just transport maksnud.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Tellimine välismaalt
« Reply #1 on: April 22, 2014, 20:38:06 »
Paar punkti:

Evike on USA leht ning transport siia läheb ca samas suurusjärgus nagu relva hind.
Transa + relva enda hinna pealt maksad Eestisse saabudes 20% käibemaksu + paar % tollimaksu + 10 eur deklari vormistamise eest.

Saad:
Olematu täpsusega relva, mida on äge kodus lõgistada ning seina peal hoida.

Moraal: ei tasu kindlasti ära su ettevõtmine! Seinarelvasid saad ka kohapealt Eestist ning täpsuspüssiks pead parema platvormi võtma.

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Tellimine välismaalt
« Reply #2 on: April 22, 2014, 20:54:17 »
Selge, aga saaksid sa tuua mõningaid näitteid millised on siis nägu paremad snaiper relvad mida tellida ? Kui juba snaipper muretseda kas siis elektriline, co2 , või vinnastatav ? ja mida saaks ka veelgi paremaks tuunida juhul kui on võimalik ? Airsofti kohapealt olen suht veel mitteteadlik.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Tellimine välismaalt
« Reply #3 on: April 22, 2014, 21:04:08 »
Kõige stabiilsema tulemuse annab vinnastatav snaiper ning seda üldiselt VSR seeriast. On ka häid L96-sid nähtud, kuid VSR-i tuuning on odavam ja lollikindlam. Juppe ka Eestist saada.