Author Topic: STURMGEWEHR stg44  (Read 16167 times)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #15 on: October 24, 2018, 09:27:47 »
Mpptori kõrguse reguleerimine vist puudus asjal.

ASH

  • Guest
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #16 on: October 24, 2018, 20:04:28 »
Kas Sa alustad alles softiga või on mingisugune relvastus ja kogemus ka juba ?
Veidi ajab segadusse miks vaatad neid WWII relvasid, kas oled kollektsionäär , kas kavatsed ka vana Hugo Bossi vormi selga tõmmata et asi oleks ehe ? Kui mitte siis võiks pöörduda siinse auditooriumi poole küsimustega :
Mis tüüpi relva peaks algaja (esimeseks) relvaks vaatama
Mis replicat ja mis põhjusel soovitatakse
Mis lisavarustus oleks esmatähtis lisaks sellele replicale
Samas saaksid sa nendele küsimustele vastuse juba varasematest sarnastest algajate algatatud teemadest .

Jube kehva seis kui tahad mängudel käima hakata aga lühikese aja jooksul mõistad, et võiks veidi parema relva ikka osta aga vanast relvast lahti ei saagi ja pead uuesti suure summa raha välja käima . juhul kui raha pole probleem võtan sõnad tagasi . Eks kõik replicad on tuunitavad ja out the box variant rahuldab vaid vähenõudlikuid .  500 annab päris vabad käed, et päris hea automaat saada mis on ka moditav nii seest kui väljast .



ASH

  • Guest
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #17 on: October 24, 2018, 20:55:49 »
põhimõtteliselt pead endale selgeks tegema kas tahad softida tänapäevases võtmes või tegeleda WWII taaslavastustega mida eesti airsoftis minu teada ei korraldata .
Sel juhul oled outnumbered kõikide softi üritustel osalejate poolt vs 1 . Siinkohal replica valimine on ju teisejärguline tegevus

ASH

  • Guest
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #18 on: October 24, 2018, 21:26:54 »
mitte seda , loomulikult võib saksa WWII camoga vend kedagi kuskilt heina seest püsti tõustes üllatada ! Kui aga räägime relva lisavarustusest siis varem või hiljem alaga tegeledes tahad sa hämaras ja pimedas kasutada valgustavat elementi nimega relvalamp või sitemal juhul isegi laser aga kas siis pead kasutama MacGuyvery teipi ? lihtsalt mõte . Riietuse kohalt - kas tahad niiske ilmaga kartulikoti riietusega lavale tulla ? või eelistaksid core tex või mõnd muud -tex riietust?

Hetkel jääb mulle siiski mulje, et sinu mentaalne suund on frontline . sest kui mõelda et kes tahab teha seda ajaloo hõngulist mängu ja kes veidi võistluslikumat ... ei tea et softis sulle sellist võimalust tekiks kus sul oleks mugav
« Last Edit: October 25, 2018, 06:44:10 by ASH »

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #19 on: October 24, 2018, 21:37:12 »
Hetkel ma ei tea, et Eestis mängitaks II MS airsofti mänge.

Olen paar korda agiteerinud, kuid pole mõttekaaslasi leidnud.
Soomes on päris korralikud mängud.

Lätlasi ma ei tea.
Poolas ja saksas on suured mängud

Mul on endal MP44


ASH

  • Guest
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #20 on: October 24, 2018, 21:54:09 »
kurat küll , meie ei saa siin isekeskis midagi ette võtta , softijumal Remius peaks ikka ütlema mis nüüd juhtuma saab ! All Hail ... !

ASH

  • Guest
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #21 on: October 24, 2018, 22:04:25 »
selge , sa tahad selle replica endale soetada , no matter what ja sa tahad tulla mängudele ajastutruu relvastuse , varustuse , riietusega . Siin polegi neid plusse ja miinuseid ju tegelt vajagi . sa oled otsuse ammu enne küsimuse esitamst teinud , et sul on seda vaja .

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #22 on: October 24, 2018, 23:31:15 »
mitte seda , loomulikult võib saksa WWII camoga vend kedagi kuskilt heina seest püsti tõustes üllatada!

See lause jätab sellise mulje ,et nagu kaugustes ei teeks ma selle relva/varustusega midagi.
Küsimus oligi relva suhtes ainult see ,et kui oleks stg44 vs nt g36/m4.Kas me oleme võrdväärsed või nad on kõvasti paremad(täpsemad,lasevad kaugemale jne)

Ei tõmba jätkuvalt need lambikesed ja tulukesed.
Ja kui kunagi tulebki huvi siis,ega pole teipi vaja.Saab edukalt lasta endale 3d printeriga  teha täiesti viisaka kinnituse.

Asi pole selles, kelle relv laseb kaugemale, kellel on pikem jne. See on vaid boonus. Põhitöö teed ära ikka selle materjaliga, mis kahe kõrva vahel on. Võid tulla ka relvaga, mis laseb 100+m distansi, aga reaalsuses ei ole sa kuidagi efektiivsem kui tiimikaaslased. Oskused ja kogemused tulevad aastatega, mõni vend laseb püstoliga metsa vahel väga efektiivselt ringi, teine ei saa oma 700+ euri maksva über-HPA relvaga kuidagi hakkama. Softis me ei ole välja peal rivis seismas ja vastase poole tulistamas, seega laskedistantsi üle arutamine ei ole kuigi informatiivne ja ei vii kuhugi.
Murekoht on pigem selles, et WW- aegsed relvad on ebaergonoomilised ja nende juppide saadavus on alati küsitav, lased midagi puruks või kukud puruks, siis uute detailide leidmine on paras piin. Kõike seda ei soovita alustajale, sest kui juhtub sattuma alguses mitmeid ebaõnnestumisi, siis kaob huvi kiiresti. Kannata see G36 ära aastake või rohkem, käi mängudel, kogu kogmust ja alles siis võta kasvõi hernepüss.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #23 on: October 24, 2018, 23:39:00 »
See lause jätab sellise mulje ,et nagu kaugustes ei teeks ma selle relva/varustusega midagi.
Küsimus oligi relva suhtes ainult see ,et kui oleks stg44 vs nt g36/m4.Kas me oleme võrdväärsed või nad on kõvasti paremad(täpsemad,lasevad kaugemale jne)

Tõenäoliselt pole see relv laskeomaduste poolest kehvem, kui mõni stock Specna armsi m4 või cyma dboysi AK, kes teab, võib olla isegi parem (kuna proovinud pole, siis pead panti ei pane), seega tavalisel mängul sa hätta ei jää. Nagu siin eelnevalt kirjeldatud, mida haruldasema lahendusega relva ostad, seda keerulisem on seda tulevikus täiendada/vajadusel parandada, kuna juppide sobivusega võib olla keeruline. Samas sinu raha ja otsus, kui meeldib osta ära ja pärast, kui oled sellega mänginud mõnda aega, anna foorumisse tagasisidet, kuidas relv on siis. Mõttetu on osta ka midagi, mis sulle ei meeldi.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #24 on: October 25, 2018, 09:28:40 »
Tere.

Meie airsoftimaastikul on olnud mitmeid isikuid aja jooksul, kes on nii vana vormi, kui ka vanema aja relvadega ringi jooksud. Enamus neist küll aja jooksul muutsid oma varustuse ajakohasema vastu, kuid mina soovitan... OSTA ÄRA !!! Keegi ei saa öelda, kas sulle meeldib, või mitte. Varuosasid saab piisava raha või oma nutikuse olemasolul ikka kuskilt. Kui ei proovi, ei saa teada. Mul endal on sama firma MG42 ja kvaliteet pole suurem asi, kuid ajab asja ära ja näeb äge välja. Pigem, kui leiad võimaluse, osta mõne kvaliteetsema firma isend. Mälu järgi ka GG toodab seda relva. Äkki siinsed airsofti mängijad on tolerantsemad noore mängija otsustes.

Parimat
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #25 on: October 25, 2018, 21:09:34 »
Vöi järsku saab möne Eesti airsofti poe läbi ka järsku odavamalt ?
[/quote]

Kaliiber.ee st on võimalik see StG44 Full Metal Real Wood relv soetada. Võta meiega e-poe lehel ühendust ja teeme pakkumise.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: STURMGEWEHR stg44
« Reply #26 on: October 26, 2018, 13:58:59 »
Kuna asjakohaseid postitusi ei tule enam, siis puhastus tehtud ja läheb teema lukku.
« Last Edit: October 26, 2018, 14:05:33 by Bjorn »