Author Topic: 2015-05-29..30 Airsoft Battle of Tahkuna Joint operation: Guerilla hunt @Hiiumaa  (Read 19438 times)

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Kas keegi saaks reedel Tallinnast küüti pakkuda ma aitaks hea meelega kütuse raha maksta.

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Üks väike asi veel.
Kes soovib laupäeva õhtuks majutust/sauna ja pidu, regagu kiirelt info@lookese.ee ära.
Hind per in 16 raha.

Offline Georg

  • Tavakasutaja
  • Posts: 36
    • View Profile
Kellegil transporti poleks pakkuda tallinnast-hiiumaale-tallinn?
Võin maksta sümboolse tasu ka kütusekulu ees. Kirjutag pm kui kellegil on!

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Tähelepanu! Üks hiiumaa mängija tuleb reedel Tallinnast autoga ja tal on tühi auto.
Sihiks on 19.00 praam. Tagasi läheb pühapäeval pealelõunat.
Kel soovi kirjutage hiidlane111@gmail.com ja leppige kokku.

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Kas keegi laupäeval ka mandrile tagasi liigub kellel autos vaba kohta oleks?Oleksin nõus aitama kütuse raha maksta.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Kui on veel relvarendi soovijaid, siis on pakkuda veel paar relva, huvi korral PM. või 53432168
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline kaboom

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Tere!

Mina olengi see tegelinski kelle kontakti inz jagas.

Räägin enda plaanist:

1. Reedel ca 17:00 plaan startida Mustamäelt. Sihiks on 19:00 laev. Broneering on 20:30 laevale, kuna varasemad on täis bronnitud.
Praeguse seisuga ei ole keegi veel kindlat jah sõna õelnud, nii et autos endiselt 3-4 kohta saadaval.

2. Tagasi plaanis tulla pühapäeval 31.05.15 kell 17:30 laevaga. Bronni sinna pole, kuid kuna olen ise kohalik, siis olen kasutanud seda nõksu, et ennem kui teised kogunema hakkavad viin auto järjekorda. Orienteeruv linna jõudmise aeg pühapäeval ca 20:30

Tasu: 5€  üks ots

Parimat,
Kert

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
tore üllatus, peale hotellitoa broneerimast tuli vastus, kus kirjas:
Majutuse hinnas sisaldub hommikusöök, välibasseini kasutus ning käibemaks.

Aga tegelikult vist ikka ei sisalda hommikusööki??

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Jah, ma olen seda ise ka näinud, see ei pea osaliselt paika. Lihtsalt programm ei lase seda teksti eemaldada. Selle hinna sees hommikusööki ei ole jah.
Välibasseiniga võib isegi jopata, et saab käiku lasta.
Aga, seekord on käigus suurem saun, kus on sisebassein ka olemas enivei.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Mäletan, et eelmisel Hiiumaa ürituse eel mandril ja ülejäänud Hiiumaal oli sombune, aga Kõpu poolsaarel paistis päike. Indrek oli Ilmataadiga kokkuleppele saanud.

Loodetavasti õnnestub Sul kokkulepe saavutada ka seekord:)))

Soovitan kõigil kaasa võtta palju vahetusriidieid ja jalanõusid, et esimese vihma peale kohe koju ei põgenetaks.
Indrek, paned ehk laupäeva lõunast (enne pole vihma vast tulemas) praamid seisma, et keegi põgeneda ei saaks:)))

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Praame seisma panna ei saa, aga no praegune ilmaprognoos näitab, et on lootust, et me pääseme üldse vihmast. Kui siis laupäeval keset kõige põnevamat actionit lubab võib-olla mõne piisa. Ma arvan, et see ei häiri küll kedagi. Samuti lubab üsna suvist sooja ka, niiet ma ei näe probleemi.
Lisaks saavad majutujad õhtul sauna ka.
Tasuta pääse klubisse kehtib kõigile mängijatele.
Praeguse seisuga on enamus kaadrist jäämas ka öömajale.

Offline Heints

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Kas varustust peab terve aja kaasas vedama ala magamiskott ja telk või saab need kuhugi laagrisse jätta?

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Ei pea kaasas vedama, asjad võib jätta baaslaagrisse rahulikult. Actioni ajal on ainult lahingvarustus vajalik!

Offline inz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Kamoon mehed, nii kui vihmapilv välja ilmus, hakkas mängijaid järjest ära kukkuma?! Ärge olge suhkrust!
Õnneks hiiumaal, läheb pealelõunaks ilm klaariks ja püsib laupäeva õhtuni välja!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Enne Taeblat oli tugevam vihmahoog, peale Taeblat ja praamipealt vaadates (kell16:05) paistab ilus päike. Taebla lähedal oli ka kaks põtra (ma mõtlen neid metsloomi) tee ääres, täitsa tuimalt passisid, ettevaatust siis seal.

Sadamas polnud erilist järjekorda midagi, vast kõik said peale.