Author Topic: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?  (Read 14929 times)

Offline Olku

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« on: October 19, 2014, 01:21:06 »
Olen huvitatud airsoftist, videoid juba pikemat aega vaatand.
Millised oleks teie soovitused? Millise firma relvad on hinna ja kvaliteedi poolest head?

Offline markDaniel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #1 on: October 19, 2014, 16:35:13 »
Siin selliseid teemasid juba päris palju

Offline insener

  • Tavakasutaja
  • Posts: 73
  • Stay low, go fast
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #2 on: October 19, 2014, 23:16:38 »
Esimeseks relvaks soovitan osta AEG ehk elektrilise relva , milline relv , see juba sinu otsustada , firmade poolest jään vastuse võlgu.

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #3 on: February 04, 2015, 18:38:42 »

ASH

  • Guest
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #4 on: February 04, 2015, 19:49:05 »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #5 on: February 05, 2015, 12:22:24 »
minul selline relv ja olen sellega väga rahul http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2933

Keegi küsis mis relv sul on ?

Lugupeetud ASH - mis Sa tühja kurjustad!!!
Joosep tahtis ju vaid head.

Las soovitavad uutele liitujatele omi relvi. Kuidas muidu saavad uued oma valikuid teha?
Kas meil on sõdalasi liiga palju? Viimase 16 kuu jooksul pole ma ühtegi lahingut näinud kus oleks osalejaid liiast olnud.

Uus liituja: oma väikse kogemuse juures võin õelda, relva valikul on üks oluline asi ka enda ja käte pikkusel. Pika relvaga on raskem alustada ja kiireid liigutusi teha. Lühema relvaga jõuad rohkemat.

Mina olen väga rahul oma tuunitud G36-ga ( http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?products_id=3166 ), mis on vastu pidanud 70 eri pikkusega lahingut/treeningut.
Vahepeal võtsin küll kaba (pikendus õlani) maha, et oleks veel kiirem eriti linnalahingutes, aga tänu erinevatele treeningutele sain aru, et kabaga parem - eriti sihtimisel. 

Edukat liitumist meie Militaarperega!!!
« Last Edit: February 05, 2015, 12:44:42 by Margus »

kergekuullane

  • Guest
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #6 on: February 08, 2015, 12:25:25 »
Tervist!
Vabandan ette ära, kui kellelegi ette jääb minu ülbe trügimine vöörasse teemass,  aga mul oli vaja ainult üks küsimus esitada ja ei hakanud selle jaoks uut teemat tegema. Igatahes, jäi mulle ka  jewtube videoid vaadates sisse mingi kahtlane ning kahtlane airsofti pisik. Päev peale youtubes kolamist sattusin ühte kasutatud asjade poodi, kus müüakse airsofti relva. No kus ma saan nüüd siis universumi soovidele mitte alluda?!
Aga küsimuse juurde- kas on mõtet osta 115 juuriga airsoft relva BIM4 series m4(täpsemat nimetust ei tea) Poeomaniku sõnul olevat ostuhind olnud 260 eurot ning relva pole peaaegu üldse kasutatud kuna ei sobi väikestele lastele. See alghinna värk on minujaoks kahtlane, kuna netiavarustes müüakse seda relva(samas ma pole kindel, sest mul vist pole täpset nimetust) 80$-160.  Kas on mõtet osta see relv kasutatuna 115 euroga?

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #7 on: February 08, 2015, 15:41:40 »
Väga raske öelda kui ei tea täpseid relva andmeid. Tootja ja mudeli võiks ikka täpselt välja uurida siis saab väga selgeid vastuseid anda. Praeguse info kohaselt võiks öelda et, ei tasu osta kui netist saab 80 toltsiga ja eestis hind hetkel üle saja euro.
Mina aga pole mingi expert siin ja kindlasti oskaks mõni teine siin foorumis paremat nõu anda. Hangi rohkem infot selle konkreetse relva pealt. Mis markeeringud seal on jne.

kergekuullane

  • Guest
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #8 on: February 08, 2015, 20:33:47 »
Homme peaksin saama täpsemad andmed.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #9 on: February 09, 2015, 10:36:21 »
Tervist!
Vabandan ette ära, kui kellelegi ette jääb minu ülbe trügimine vöörasse teemass,  aga mul oli vaja ainult üks küsimus esitada ja ei hakanud selle jaoks uut teemat tegema. Igatahes, jäi mulle ka  jewtube videoid vaadates sisse mingi kahtlane ning kahtlane airsofti pisik. Päev peale youtubes kolamist sattusin ühte kasutatud asjade poodi, kus müüakse airsofti relva. No kus ma saan nüüd siis universumi soovidele mitte alluda?!
Aga küsimuse juurde- kas on mõtet osta 115 juuriga airsoft relva BIM4 series m4(täpsemat nimetust ei tea) Poeomaniku sõnul olevat ostuhind olnud 260 eurot ning relva pole peaaegu üldse kasutatud kuna ei sobi väikestele lastele. See alghinna värk on minujaoks kahtlane, kuna netiavarustes müüakse seda relva(samas ma pole kindel, sest mul vist pole täpset nimetust) 80$-160.  Kas on mõtet osta see relv kasutatuna 115 euroga?

BIM4 relva puhul on tegemist Dboysi toodanguga. Netist uurides tundus, et tegemist on plastikust kerega M4, kindel ma pole, kuna tundub, et seda tehakse ka metallist kerega, seega sõltub konkreetselt pakutavast isendist. Kui aga on plastikust kerega, siis ei soovitaks seda mitte mingil juhul, isegi 50 eur eest, vähemalt Dboysi plastikust m4 mitte (plastikust kerega g36 on teine teema, nendest siin foorumis palju räägitud). 260 eur hinnaks on jama jutt, relvad.ee kodulehel sama relv ja metallist kerega: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=1371 205 eur uus. Kui on metallist kerega, siis sõltub antud relva seisukorrast, kui on heas seisukorras ja saad kaasa nt li-po aku ja laadija, siis miks mitte, eriti kui raha rohkem kasutada pole. Kui laseb praegu korralikult, siis kasutada niikaua kuni relva sees midagi katki läheb (ja siis paned sisse nt. lonexi full gearboxi komplekti ja asi ok). Samas kui natuke juurde panna, saaks siit foorumist juba näiteks kasutatud lonexi m4, mis (kui on töökorras) on kindlalt parem valik, kui Dboysi m4 isegi uuena. Minu arvamus.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #10 on: February 09, 2015, 12:28:13 »
Lisaks veel omalt poolt, et viimasel ajal on Dboys'i toodangu kvaliteet kolinal alla käinud. Kui tahta odavamalt M4-seeria aparaati leida, siis Specna Arms all the way: http://www.relvad.ee/shop/advanced_search_result.php?keywords=Specna+Arms

Offline raibe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #11 on: February 09, 2015, 14:58:51 »
mina soovitaks Cyma AK seeria relvi. hind mõistlik, head lollikindlad, peavad vastu ning lasevad väga okeilt stock relva kohta.

kergekuullane

  • Guest
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #12 on: February 09, 2015, 16:42:19 »
Kere on rauast, sellel on ka see Hup-up(?) süsteem. Tegin seal poes paar klõpsu ka, aga nüüd märkasin et igal pildil oli näpp seerianumbri peal, niiet sellest ei ole abi. Raamatu kaane peal on kirjas järgmine- BIM4 SERIES M model#45 #40 flip up rear sight; will sit spesial 1700MAH 12V battery; reinforced gearbox with 7mm bearing metal hop-up chamber set; tactical 3 point sling.
Ei leidnud kiiruga selle relva täpset nimetust. Loodan, et sellest infost on rohkem abi. Tahaks ainult teada,kas seda on mõtet osta. Airsoftiga relva ei plaani kuskilt tellima ikka hakata, kuna pole piisavalt vahendeid muu varustuse jaoks ning pole vist kodukohas taktikalisi mänge ka.
Niiet, kas 115€ on see väärt?

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #13 on: February 09, 2015, 17:44:21 »
Mina jätaks antud relva ostamata pigem. Vaata siin foorumis ringi, aeg-ajalt liigub ka pädevaid kasutatud relvi, samas oleks kindlam panustada uuele relvale, eriti siis kui ise softirelva anatoomiast ja füsioloogiast midagi veel ei jaga ;)

kergekuullane

  • Guest
Re: Milliseid relvi võiks algaja endale osta?
« Reply #14 on: February 09, 2015, 19:25:18 »
Aitäh. Seda oligi mu rahakotil vaja kuulda. ;)