Author Topic: MTÜ Eesti Airsofti Liit  (Read 43965 times)

Offline Eesti Airsofti Liit MTÜ

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
JÕULUTERVITUS
« Reply #120 on: December 25, 2020, 11:38:27 »
Soovime Teile rahulikke Jõule, mõnusat aastavahetust ja edukat uut aastat!!!

Offline Aimbot01

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« Reply #121 on: January 29, 2021, 21:21:23 »
Tere. Lugesin Eesti Airsofti Liidu Foorumi leheküljelt EAL-i reegleid ja tekkis paar küsimust.

- 1,21-1,6J püstolid/pumbad/automaadid, laskekauguse piirang 10 m. Backup soovituslik.

1) Kas 10m ei ole veidike palju?
Tavalise sõiduauto pikkus on ümardatult 4m. Kui lasta vastasmängijat kahe ja poole sõiduauto kauguselt, siis minu arust on see miinimum laskekauguse piirang veidike palju. Olen terve elu mänginud airsofti mänge, kus miinimum distants on 5m ning see 5m on olnud täiesti paras.

- 1,61-2,5J üksiklaskudega AR, kuulipilduja, kergekuulipilduja, laskekauguse piirang 20 m, Backup kohustuslik.
- 1,61-2,5J poolautomaatne snaiper , laskekauguse piirang 25 m, Backup kohustuslik.

2) Miks on poolautomaatse snaiperrelva laskekauguse piirang 25 m ja üksiklaskudega AR laskekauguse piirang 20 m kuigi joule-i piirangud on neil samad?
Kui mul on 2,0J SVD (poolautomaatne snaniperrelv) ja vastasmängijal 2,0J AR15/M4 (üksiklasuga AR) , siis saab eelise see mängija, kes kasutab üksiklasuga AR-i. Kas ei oleks mõistlik see, kui langetada poolautomaatse snaiperrelva min. distants ka 20m peale?

Offline Helfury

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
  • Classic Asshole
    • View Profile
Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« Reply #122 on: January 30, 2021, 06:36:34 »
Aimbot01, ole hea saada see arvamus neile e-maili peale. EAL ei toimeta siin foorumis eriti, ning nad hea meelega arutaksid sinu arvamust kirja teel.
For the Emperor we march