Author Topic: BLRT-s 14 sept  (Read 1667 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
BLRT-s 14 sept
« on: September 15, 2014, 22:35:30 »
Täitus siis minul 50 lahing (ma ei loe neid nende hulka, milles ise olen korraldaja/kohtunik). Ja see oli tõeliselt adrekas – kohane sellisele ilusale numbrile.


Osalejaid 16, nende hulgas ka väga kena kogemustega militaarneiu – esimestel piltidel.

Kui meid pojaga kaheksasse tiimi paigutati, siis arvasime, et vastased on osavamad kuna nende hulgas oli võimsaid sõdalasi.

Hea õppetund – ära tee enne lahingut arglike järeldusi sõdalaste välimuse/kogemuse/juttude põhjal vaid lahingu tulemuse reguleerib sinu enda oskused.

ESIMENE LAHING:

Mängualaks kaks hoonet ja nende vaheline ala. Kaks osapoolt, mis omakorda jagunes veel kaheks tiimiks. Ehk siis neljased tiimid jagati kahe maja peale. Surmaalas tuli vähe oodata, sest kohtunik saatis kohe uuele missioonil – super.
Eesmärk kahele osapoolele – kumb leiab ja toob kaks kollast kasti (ka fotodel meie trofeedena) platsile.

Algasid väga põnevad otsimised ja ägedad lahingud raamatukogus, koridoris ja trepil.
Kui olime vastast maha võtmas tuli ootamatult selja tagant meie tiimi teised 4 ja kuna ei jõudnud vastast tuvastada, langesin oma tiimi liikme kuuli läbi.

Nendes majades toimuvad lahingud mõnusalt kiires tempos ja õige otsuse tegemiseks on väga vähe aega. 

Järgmises etapis saime teada, et meie tiimi liige on leidnud ühe kastidest hoone kõrgeima korruse raamatukogus ja ootab kiiresti meie abi. Väga põnev oli viiekesi liikuda kontaktidega trepilt koridori, kõiki uksi ja tube jälgides, varitseva vastase ootuses kuni jõudsime viimase korruseni. Leidsime meie sõdalase kastiga ja algas äge tagasitee finiši poole. Põnev liikumine, igal ühel oma külg katta kiires tempos  - ägedam kui filmis.

Teise kasti leidis meie tiimi liige teise hoone tagumisest nurgast, selle kastiga sõdalase saime koos pojaga eskortida finišisse. Adre laes täiega.

Siis suundusime salatsehhi, mis olevat olnud sõjatööstuse 9-s salatsehh. Sinna pääseb väga keeruliselt: pidi ronima kõrge halli katusealla, sealt ruumide tagumisse nurka wc-pesuruumi, mille kapi seest pidi kitsast (minul oli raske vestiga sealt läbi mahtuda) kapist mööda riiuleid laskuma allapoole. Väljudes ühe ruumi varjatud kapist. Ja sealt avanes väga suur kompleks, ruumide ja halliga - fotol hall alates 23-st fotost.

Selles hallis toimusid väga ägedad ja kiired püstoli lahingud. Üks osapool alustas ühest saali otsast ja teine teisest otsast. Lahingud kestid umbes 10-15 min, mõni ka lühemalt.
   Ei tea miks, aga meie osapool võitis peaaegu kogu aeg. Mulle väga meeldis üks kolmene tiim, kes väga oskuslikult ja kiirelt liikusid – hea oli nende järgi tegutseda.   
Eks vist ka sellepärast olime edukamad, et minu meelest üks kiiremaid sõdalalsi hr Sega oli haiglane ja ta ei jõudnud eriti meile vastu hakata.
Ma ei mäletagi, palju neid lahinguid oli.

Viimased lahingud toimusid teises majas raamatukogu (III korrus) ja söökla (II korrus) vahel. Lahingu tegi huvitavaks, et oli kaks trepikoda, seega tuli pidevalt vaadata selja taha, et kas omad on hukkunud ja kas oodata vastast üllatamas.
   Ühes lahingus jäime kolmekesi koos pojaga, kolmas läks ringiga vastast seljataha üllatama, meie pojaga jäime teineteise seljatagust kaitsma. Viimastel sekunditel toimus äge pealerünnak, kus jäime pojaga ainukesena ellu ja vastastest ainult hr Sega – oli see alles elamus.
 

50.   –   tegin selle numbri omale eriti ilusaks ja võimsaks.


Soovitan ka teistel tulla järgmine kord kogema selle salajase hoonete kompleksi võlusid…
« Last Edit: September 15, 2014, 22:41:06 by Margus »