Author Topic: 19 dets Sõjamäel  (Read 2274 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
19 dets Sõjamäel
« on: December 20, 2015, 16:11:47 »
Meid oli vist ligi 20, eestlasi natuke alla poolte.
Korraldaja küsis mängijate arvamust stsenaariumi kohta.
Tean, ega ühistkeelt pole kerge leida, aga saavutati siiski kokkulepe.

Mis oli pisut teisiti, et seekord mängiti valangutega ka majades sees. Eks jah osadele see kindlasti ei meeldi. Mulle meeldis, oligi originaalsem. Eks me täpilisemad oleme nüüd ja lähidistantsilt isegi läbi kinda lööb verele, aga see valu vaid mõni hetk ja siis unustatud.
Kas mitte varem mängitigi Sõjamäel sees valangutega kui õigesti mäletan. Ma ei propageeri seda ega pole ka vastu.

Mängud olid seekord ägedad ja kiireloomulised. Alustasime parkla poolseima maja, siis järgneva II kordse valge maja, keskmise ühekordse valge maja ja lõpuks kahe (keskmise valge ja järgneva punase) maja ründe kaitse lahingud. Esimesed lahingud ühe ja kahe eluga pärast piiramatult elusid, aga ajalimiit. Lõpetasime kell 15:15. Ilm oli kuiv, hea tuulega mis natukenegi hoidis prille udutamast.
Üks härra tuli isegi spetsiaalselt mängule Viljandist, on ikka alles fänn:)

Sai luurata ja julgelt rünnata ja võimsad elamused.

Palju tänu korraldajatele ja osalejatele!!!

Mõni foto ka:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%212713&cid=A873BD12FD2ED25F


Offline RistoK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
  • "In time of peace prepare for war!"
    • View Profile
Re: 19 dets Sõjamäel
« Reply #1 on: December 20, 2015, 17:02:00 »
Ma tänan Margus, et sa mind spetsiaalselt kohe ära mainisid. Alati on tore sellise seltskonnaga funnyma minna-tulla, kuna minu kodukandis taolised võimalused on natuke puudulikud. Lahingud olid seekord erinevad võrreldes viimaste kordadega. Tõesti sai palju luurata ja taktikaid erinevaid katsetada. Ainuke asi, mis mina oeks teisiti teinud on see, et CTF(capture the flag) oleks võinud esimene olla. Tegu tempoka mänguga siis tundsin, et lõpus lihtsalt võhm sai otsa vähemalt minul. Üritus muidu oli tore naq alati, ainukesena vedas mind alt aimpoint, kuna patarei lihtsalt sai tühjaks :D
"Sometimes we have to lose the small battles inorder to win war!"

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 19 dets Sõjamäel
« Reply #2 on: December 20, 2015, 23:56:09 »
Üks läks ja ostis pärast mängu omale snaipri, adrenaliin nii möllas vist :)