Author Topic: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB  (Read 4630 times)

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« on: August 10, 2017, 11:35:28 »
Lühidalt:
Mänguala on vinge nagu alati. Mängu korraldamine pingutas ilmselgelt üle erinevate stsenaariumitega. Korralikku deathmachi sai teha vist kokku 3h jooksul 6 ringi vms, mis on ilmselgelt liiga vähe. Kohe nagu hakkas koostöö tiimis välja tulema, hakati mingit uut ja mitte väga airsoftilikku stsenaariumi proovima.

Järgmine kord teen ise rohem eeltööd ja uurin, kas saab mängida airsofti mängida ka või hakkame peitust (või muid seltskondlikke mänge) mängima. Viimasel juhul ise kohale ei läheks ja tegeliks millegi kasulikumaga.

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« Reply #1 on: August 10, 2017, 20:30:55 »
Endal suht samad tunded seoses selle CQB'ga.

Kui kysida tohib, Hr. lukka, siis millisena Sina näeksid välja korralikku CQB'd, mis Sulle meeldiks ja mida mängima tuleksid?

Tsenaariumid, vähemalt see John Wick oma mis korraldati oli huvitav, aga ise oleks eelistanud tavalist death machi, kus surma saades minna tagasi spawni v mingi meediku variant. Need mängud mis tavaliselt olnud on, l6ppevad sellega, et pooled inimesed passivad klaasi taga kui paar tyypi otsivad mingit camperit. Voolavust oleks mängudesse vaja tuua/luua.
Pole vaja asju keeruliseks ajada. Lisaks tahaks ka mainida, et korra kuus mänge korraldada on suht vähe. Tahaks rohkem. ):
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« Reply #2 on: August 11, 2017, 11:45:55 »
Lisaks tahaks ka mainida, et korra kuus mänge korraldada on suht vähe. Tahaks rohkem. ):

Mina olen nii aru saanud, et meil pole mõtet kellegilt nõuda rohkemaid mänge. Meil pole sellist riikliku organisatsiooni, kellelt võiks nõuda tihedamalt mänge.
Era organisatsioonid, kes meil mõned üksikud on, olen aru saanud, et ega ei tasu ära väikse mängumaksu eest palju korraldada ja suuremat mängumaksu ei raatsi jälle mängijad maksta. Sellised entusiastid ei püsi siin kaua, kes viitsivad tasuta teistele mänge korraldada...

Mina ja mõned teised eraisikuliselt ikka aegajalt korraldame mänge, kui aega ja motivatsiooni leiab.
Aga soovitan Sinul endal proovida korraldada mäng, siis koged, et kas on võimalik ja kuidas saab korraldada kõigile meeltmööda mäng (mina pole sellele vastust leidnud), nii, et keegi ei virise. On see võimalik?

Ma pigem tänaks Kristoferi, et ta viitsis teile midagi korraldada Militaarseikluse sõbralikus keskuses.
Jõudu ja edu!!!
« Last Edit: August 11, 2017, 11:51:56 by Margus »

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« Reply #3 on: August 11, 2017, 14:32:37 »
Antud hetkel ma siiski r22kisin CQB'st. V6id ise vaadata millal viimane avalik yritus oli.
Kui keegi ei taha korraldada, siis palun v'ga, 2rgu korraldagu. Ma pole kelleldki midagi n6udnud. Tahtsin vaid m6ista anda, et mina oleksin valmis rohkematel m2ngudel k2ima kui neid oleks. Et mitte ei peaks arvama, et keegi ei viitsiks tulla kui korraldajal endal oleks soov rohkem m'2nge teha.

Sorry, aga mis on rasket CQB m'ngu korraldamisel? Ma olen mitmeid Marguse poste lugenud kus ta r22gib v2lim2ngude korraldamisest ja nendest ma saan aru. Aga nagu leia Militaarkeskuse plaanis vaba auk ja postita siia foorumisse, et yritus toimub. Kohale tulnud inimeste vahel leppida kokku reeglid ning m'2ngida?

Mis seal veel teha tuleb?
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« Reply #4 on: August 12, 2017, 14:13:17 »

Sorry, aga mis on rasket CQB m'ngu korraldamisel? Ma olen mitmeid Marguse poste lugenud kus ta r22gib v2lim2ngude korraldamisest ja nendest ma saan aru. Aga nagu leia Militaarkeskuse plaanis vaba auk ja postita siia foorumisse, et yritus toimub. Kohale tulnud inimeste vahel leppida kokku reeglid ning m'2ngida?

Mis seal veel teha tuleb?
Kui kõik nii kerge on siis tee ise? Kritiseerida oskavad kõik, niiet kui probleem on siis leia ise lahendus.

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: 2017-08-06 Vasak sketor Männikul CQB
« Reply #5 on: August 14, 2017, 12:24:36 »
Ma arvan, et sellised death-matchid, kus vastaste baasis pead mingit nuppu vajutama või lihtsalt mingi lipu ära tooma (lipu maha panema), oleksid kõige põnevamad. Siis ei ole ka camperitel midagi teha. Kui lipp maas, siis karjudki, et lipp maas ja mäng läbi. Lipu juures kämpimise vastu aitab granaat :)

Kui mänguaeg on kokku 3h, siis 2h võikski sellest mõnust deathmatchi teha. Umbes 4-5 round hakkavad meeskonnad kokku töötama ja ei ole enam üksikud hundid. Lõpus võib mingit pulli teha ja need kes ei taha pulli teha, saavad varem koju.

Mulle meeldivad mängud, mis on tehtud KISS printsiipe arvestades - Keep It Simple Stupid.