Author Topic: VSR-10 tuuing  (Read 3406 times)

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
VSR-10 tuuing
« on: April 11, 2017, 22:50:24 »
Olen siis tuunimas Tokyo Marui VSR-10 G-SPEC rifelit. Vahetatud sisu on EdGi VSR-10 tuning kit. Viimase lihvina soovin vahetada originaal hop-up chamberit parema vastu. Praegu olen foorumitest leidnud, et Action Army Hop-Up Chamber (google) on selline soovituslik samm, kuidas oma relva täpsust suurendada. Nüüd on küsimus..Seda punast Action Army Chamberit pole enam Euroopa turult väga leidnud ehk "out of stock". Kas selline hopi kummi mudel on siis "vanast" parem versioon Sniper Rifelile? - http://www.airsoftshop.be/en/pdi-hopup-chamber-vsr-10-v2.html

Olen kuulnud, et kui panna sisse TM stocki EdGi komplekti ja Action army hopi kambri, siis peaks saama 80m peale õige pestud kuuli kaaluga üsna täpselt lasta. Spetsialistid, millised on teie kommentaarid antud juppide koosluseks? Minul kaob kuuli täpsus EdGi komplektiga 40m pealt täpsus ära..seega otsin kedagi asjatundlikumat, kes aitaks saavutada seda 80m.

PS! Tuuningu puhul lähtusin Novritschi vanast TM VSR-10 tuuningust. Tema soovitab veel Action Army hopi kambris olevale täpsustorule ka R-hop teha..muljeid?


Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: VSR-10 tuuing
« Reply #1 on: April 12, 2017, 08:14:42 »
PDI hopi kamber kasutab AEG toru ja hopikummi, mis minu silmis oleks pigem downgrade kui upgrade. Seega ei soovita seda mitte mingil juhul, eriti, kuna sul on korraliku tootja hopikumm ja täpsustoru olemas (eeldusel, et tegu on sama relvaga, mida sa välja rendid). Alustaks sellest, et milles väljendub see täpsuse kadumine?

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: VSR-10 tuuing
« Reply #2 on: April 12, 2017, 13:05:51 »
Probleem, lihtne..soetasin 503mm pika täpsustoru, mis siis ulatub vintrauast välja. Vintraua ots oli liiga peenike toru jaoks ja pidi puurima auku.  Auk sai mm kõveraks. Kas mm  Sniper Rifle puhul mõjub täpsusele märgatavalt?
Lahendus oleks uus silencer adapter ja lasta auk lõigata pingi peal laseri järgi, oleks kedagi, kes oskaks sellist tööotsa teha?

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: VSR-10 tuuing
« Reply #3 on: April 12, 2017, 17:21:59 »
Lihtsam variant on see auk suurema puuriga üle puurida, nii, et täpsustoru vastu seinu ei puutu ning teha silenceri sisse toru fiksaator ehk barrel spacer (näiteks paberist). Kuna sul on G spec versioon, millel välimine toru on sirge siis võid ka välise toru sisse paberist fiksaatori teha, see tagab selle, et toru on lõpuni ilusti tsentris ja vähendab lasust tekkivat vibratsiooni, mis teoorias mõjutab veidi täpsust. Samas küsiks ikkagi, milles see täpsuse kadu peale 40 m väljendub? kas kuulid lendavad lihtsaltkõikjale laiali või kisub kuhugi teatud suunda?