Author Topic: Gunfire.ee  (Read 6941 times)

Offline Veber

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Gunfire.ee
« on: January 12, 2019, 10:13:24 »
Tuulasin mina täna hommikul interneedust, mōtlesin et viskan pilgu peale gunfire-le et mis neil kah head pakkuda on. Kirjutasin kogemata aadressi valesti gunfire.ee ja minu imestuseks suunas mind automaatselt airsoftgo kodulehel. Ma saan aru et airsoftgo on endale ostnud domeeni gunfire.ee aga minuteada ei ole nemad Eestis ametlikud edasimüüjad. Parandage mind kui ma eksin, aga minu arust ei ole see normaalne niimoodi inimestele kott pähe tōmmata.

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #1 on: January 12, 2019, 10:19:58 »
Isiklikult ei näe sellises suunamises probleemi. Airsoft.ee suunab näiteks relvad.ee lehele...
Probleem oleks kui sellel gunfire.ee aadressil asuks Poola gunfiret jäljendava sisuga leht mis kuuluks kellelegi teisele.

Offline Veber

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #2 on: January 12, 2019, 10:47:15 »
Aga probleem on ju selles, et airsoft go-l pole mingit seost gunfirega, nad ainult tellivad sealt kaupa ja gunfire.ee domeeni ostmiseks ja kasutamiseks peaks luba tulema gunfire poola poolt, kuna tegu on nende poolt loodud forma nime ja domeeniga. Samamoodi ei saa sa eetis luua oü relvad.ee kuna see on juba olemas. Tegu on ebaausa kauplemis vōttega kuna eksitatkse inimesi arvama et airsoft go on gunfire esindaja eestis

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #3 on: January 12, 2019, 11:01:43 »
Ise ei näe selles probleemi kui load on olemas :D

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: Gunfire.ee
« Reply #4 on: January 12, 2019, 13:29:50 »
Ei keela tõesti keegi seda domeeni kasutada kahjuks.
Kui näiteks poola gunfirele see ei meeldi siis saab ta airsoftgo-ga pidada
läbirääkimisi ja eks sealt siis selguks kas ostetakse ära või saadakse kokkuleppele või miskit.

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #5 on: January 12, 2019, 13:34:59 »
Raiko +1

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #6 on: January 12, 2019, 13:54:21 »
Siinkohal Veberi seisukohaga nõus. Kliendile jääb vale mulje, nagu airsoftgo oleks Gunfire esindaja eestis, mis ju tegelikult seda pole. "Juriidiliselt on kõik korrektne" nagu on varem üks mees väitnud, aga kas ka moraalselt õige ja äriliselt õiglane, see on iseasi. Varem on eesti airsoftis olnud nii äri, kui ka kõik muu printsiibil õiglane ja aus. Viimased paar aastat käib ainult üks vassimine, teineteisele ära tegemine, alusetu mustamine(omal nahal kogenud) ja rivaalitsemine. Ilmselt on asi selles, et konkurents on läinud tihedaks. Tegijaid on palju, kuid rahvastikku lisandumas pole. Mis puutub softair.ee väitesse, siis need ei klapi. Nimelt airsoft, kui selline on tegevus. Gunfire on firma. Peale hobby-style poe mandumist oli relvad.ee ainuke tõsiselt võetav pood eestlastele. Seega igati õigustatud on neil kasutada airsoft.ee. domeeni. Samas airsoftgo EI ole kindlasti esimene Gunfire kauba müüja eestis, ega ka esindaja minu teada. Noh jah, tuli jälle vähe pikem tekst.

Parimat
Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: Gunfire.ee
« Reply #7 on: January 12, 2019, 19:27:18 »
... really?

Offline sentinel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #8 on: January 12, 2019, 20:36:27 »

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #9 on: February 27, 2019, 09:37:47 »
Leht maas... :)
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline sentinel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Gunfire.ee
« Reply #10 on: March 01, 2019, 18:26:39 »
Küll ta üles tuleb, ära muretse ;)