Author Topic: 30. september, õhtune müttamine Sõjamäel  (Read 3131 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
30. september, õhtune müttamine Sõjamäel
« on: September 30, 2015, 22:33:05 »
Täitsa hästi tuli seekord välja. Loodetavasti jäid ka teised osalejad rahule, mõnus ajaviide peale tööpäeva.
Meil oli seekord ka rindefotograaf kaasas - Alina istus tulipunktides ja tegi pilte. Kõva närviga tüdruk :)

Nagu arvata võiski, vajas "pommiga" stsenaarium natuke katsetamist. Pommi paigaldamine ja selle hilisem kaitsmine oli natuke liiga uimane. Lõpuks panime  kohvri aktiveeritud kujul keset hoonet maha ja mõlemad tiimid üritasid enne aja lõppemist seda deaktiveerida. Sellised head kiired ja konkreetsed lahingud tulid välja. Mingi aeg võiks sedalaadi asja veel proovida, mõned ideed juba tekkisid. Järgmine kord peab vaid reaalis enne asjad korralikult järgi testima, igasugused tehnilised viperused segavad mängu. Minu tegemata töö :)

Aitäh kõigile, super oli!
Ja eraldi tänu Margusele. Korraldusliku poole vedamine jäi ikkagi päris suures osas tema õlgadele.

Offline olavi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 64
    • View Profile
    • Airsoft relvad ja varustus
Re: 30. september, õhtune müttamine Sõjamäel
« Reply #1 on: September 30, 2015, 22:52:50 »
See deaktiveerimine oli põnevam kui algne paigaldamine ja kaitsmine. Võibolla see paigaldamine tomiks paremini kui on rohkem inimesi. Teinekordi võiks seda sama asja minupoolest uuesti proovida, mulle väga meeldis.

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: 30. september, õhtune müttamine Sõjamäel
« Reply #2 on: October 01, 2015, 07:31:27 »
Mulle meeldis samuti see deaktiveerimine. Võttes arvesse kui kiiresti läheb pimedaks, siis sellist tüüpi kiire mäng sobis väga hästi. Tuleksin ka järgmine kord samasugusele. Organiseerijatele tänu!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 30. september, õhtune müttamine Sõjamäel
« Reply #3 on: October 01, 2015, 14:56:24 »
Palju tänu Tõnu, et ära tegid!


See kohver on ikka huvitav vidin küll, andis lahingule hoopis uue ilme ja tõstis mängu adrenalliinikamaks. Sel oli siis selline võimalus, et pandi aeg (kokkuleppel 20 min) tiksuma. Kui jõuad kohvrini, avad ja pead koodi sisse toksima ja Enter vajutama, siis peatus aeg, aga hakkas jooksma uus aeg, mille jooksul vaja teisel osapoolel kohvrini jõuda. Kui kohver sai põrutada, hakkas aeg palju kiiremini jooksma. Kohver piiksus hoiatavalt, plahvatus teise heliga.   
Eks testime veel seda kohvrit mõnes kolmapäevases mängus ja siis võiks seda rakendada ka mõnes suuremas mängus. Ja see Sõjamäe täitsa kodune koht, et kui teised ka nõus, siis võiks järg kolmapäev ka seal mängida.

Mulle meeldisid kõik need lahingud, ka esimene kus õnnestunult saime kohvri sihtkohta ja koodi õigesti sisse. Eriti hea oli koostöö meie osapoolel I-kordses majas kus saime sihtmärgini väga kiirelt.
Ja nagu oli näha tunneb mõni mängija end seal Sõjamäel eriti koduselt ja osavalt, noppis meid selja tagant pidevalt maha. Tänu sellele, et on osavamaid paneb see endki rohkem treenima ja arendama. 

Loodetavasti paneb Alina ka varsti pildid välja, ta möllas seal ikka korraliku fotokaga.
Ma tegin siis vaid ühe pildi sellest imekohvrist:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%211553&cid=A873BD12FD2ED25F&group=0

Mäletan, et eelmise aasta suures lahingus Rutja lennuväljal oli ka lahe hoiatava heliga kohver, mida päris pikalt meie osapool tassis, see annab mängule kohe teise - meeldejääva sisu. See kohver oli vist tehtud meie klubi mängija poolt.
Aga ma ei leidnud fotot sellest.

Tänud Tõnule ja osalejatele!!!   
« Last Edit: October 01, 2015, 15:08:42 by Margus »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 30. september, õhtune müttamine Sõjamäel
« Reply #4 on: October 03, 2015, 00:09:39 »
Tähelepanek vene foorumist, et fotoalbumi 103-s pildil nr 8973 on mängija prilli/maskita.
Palun seda viga mitte teha. Kuulid lõhuvad silma.