Author Topic: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas  (Read 17233 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #30 on: October 09, 2017, 19:03:06 »

Lõpetuseks ei saa mainimata jätta asjaolu, et oma 10+ aasta softimise jooksul on erinevaid konflikte, sõimamisi, karjumisi jms omajagu nähtud. See käib asjaga kaasas kuna adrenaliin teatud olukordades kõrge ning hääletunnetus kaob. Ilmselt olen ka ise osaline olnud ühel või teisel moel. Küll aga kurb statistika ütleb, et peaaegu igal mängul kus Hr Harald on osalenud ja konflikt toimub on üheks osapooleks just tema. Ning seda läbi aastate ja ürituste. Samuti on minu kui mängija ja mängukorraldajana tagaside see, et Haraldi puhul on nii reeglite painutamist kui selget reeglite eiramist toimunud korduvalt. Seda mitte teadmatusest, vaid ikka omakasust ja pahatahtlikkusest.
Seega Harald, sinu enda sõnad...
Quote
Samuti on kahetsusväärne, et lastakse inimestel käituda nii ja mitte keegi midagi ei ütle. Olen, mis ma olen, aga ebaausust ma ei salli ja ebaõiglust mainimata ei jäta.
...on puhas pullikaka. Mitte keegi pole täiuslik, aga sinul peaks olema küll mille üle järele mõelda.

Marek - üritus oli äge ning jätka samas vaimus. Juurdekasv on samuti kõva ning töö on sul hästi tehtud. Distsipliin on paigas ning motivatsioon noortel on laes. Igal hetkel kui UN poistega kohtusin olin meeldivalt üllatunud. Sealt on paari aasta pärast väga head seltskonda oodata kes ehk tahavad samuti milsim tüüpi üritusi korraldada. Küll aga mul on kahju, et Tartu Militaarseikluse eesotsas ning eeskujuks on Harald. Siit tulenevalt soovitus sulle Harald - kui sa jätkad Militaarseiklusega ning noortega, siis ära ise üritustel relvaga osale. Osale juhina, motivaatorina ning toetuselemendina, kuid ära softirelva kaasa võtta. See eeskuju mida sa näitad noortele ei ole tervislik airsoftile üldiselt ega nendele noortele.

P.S. Paljud korraldajad kirjutavad mängu regamisele juurde, et "Mängijat mängule ei pea lubama ja põhjendama ei pea". Aeg seda reaalselt kasutama hakata. Kui ma peaksin kunagi veel ühe tõsisema ürituse korraldama, siis minu eelnev kogemus mängukorraldajana ütleb selgelt, et nt. Haraldi registreerimise e-kiri saab kindla EI vastuse. Seda millisest episoodist tulenevalt peaks ta ise teadma. Kui ei, siis võin pikemalt arutleda, vajadusel ka avalikult.

Bjorn

Sa BJORN ära muutu isiklikuks, SINU kohta oleks ka üsna palju rääkida, kuidas sa oma laagrit läbi viisid. Mulle peale lendasid, sest julgesin välja öelda, mida teised sinukorraldatud "mängust" arvasid jne-jne. Seetõttu ole mureta, sinu mängule ei tuleks ma ka siis, kui peale makstakse. Te "ESTSQUAD" on juba vanast ajast olnud ülbed ja ennasttäis. Pane mulle bänn või midaiganes tahad... Ka teie seltskond EI ole minu korraldatavatele üritustele teretulnud ja õnneks te ka ei käi. Ma pole münt, et kõigile meeldin. Samuti, kes ei soovi minu lähedust, ei ole kunagi sundinud. Õhk ongi puhtam. Kui te härrad vaid teaksite, mida teie kohta seljataga räägitakse... Aga edu edaspidiseks.

Harald - olen kõigi oma ürituste järel teinud nii kohapeal tagasiside ringi kui pärast foorumis oodanud avaliku arutelu, k.a. kriitikat. Kui sul on midagi veel hingepeal, siis tagasiside korraldusliku poole pealt on jätkuvalt oodatud. Otsi mõni vana teema üles konkreetse ürituse kohta või viska info privasse. Kui pead oluliselt, siis kirjuta ka sellest mida teised ei julge/taha öelda, vaid rääkisid sinule.

Lihtsalt teadmiseks, et EstSquadi kui sellist ei eksisteeri juba palju aastaid. On veel paar mängijat, kes harva harva satuvad üritustele. Vahest ka kokku. Sealjuures mina nt. ei teadnud kas Ash tuleb üritusele või kummal osapoolel ta üldse on plaaninud olla. Kui vihjad, et "me" hoiame kokku, siis loe foorumit. Olen korduvalt nii inimestele, keda pean oma sõpradeks airsoftis nii kohapeal ürituse korraldajana, kui foorumis avalikult öelnud maha kui midagi ei sobi mulle. St. mingit "omade" hoidmist siin ei ole kui seda mõtled.

Vihjasin ka esimese postitusena lausa kaks korda, et kirjutan tagasiside mängijana. Kui sa leiad põhjuseid, miks sa foorumis ei peaks figureerima, siis sa saad oma kontot mitte külastada või selle kinni panna ka iseseisvalt. Suudan eristada oma rolle korraldajana, foorumi adminnina ning mängijana. Sina ilmselt mitte. Sellepärast ka minu mure väikeste airsofterite pärast lõuna poolt.

P.S. kui ma olen midagi ebasobivat sinu korraldatud mängul teinud (ei mäleta ausõna millal viimati käisin sellisel), siis täiesti arusaadav, kui sa mind ei soovi mõnele oma üritusele.

Edu ja jõudu!

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #31 on: October 09, 2017, 21:16:52 »
See ongi ju teie ühine joon, et ega ego ei lase vestlusel vaibuda aga las ta olla. Airsoti ja snaipriteemadel oled sa pädev ja ma olen alati soovitanud sinu poole pöörduda, kui on tuldud mult küsima sel teemal. Kõiges muus ei arva ma sust midagi, olen näinud kuidas sa oled airsoftis tatist alates arenenud ja kuidas muutunud oled. Las sulle jääb sinu arvamus, kuid ära tule mind avalikult hukka mõistma. Igaüks on omaette frukt ja kõrvaltvaataja näeb seda kõige paremini. Las meie miinused ja plussid jääda kolmandate inimeste otsutada. Sidelõpp.

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #32 on: October 09, 2017, 22:21:52 »
Nägin mängul nii mõnelgi kaamerat, kas on lootust et keegi teeb ka video ?
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Haug

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #33 on: October 09, 2017, 22:50:21 »
Kui ma ei eksi, siis härra Kevin Valkenklau peaks varsti avama YT kanali nimega FalconClaw vmt. Ta filmis ja arvatavasti on oodata temapoolt ägedat montaazi erinevatest situatsioonidest.
Mäng endale muidu väga meeldis. Aitasin Jay-d autos kõrvalistumisega ja vahepeal ka kontakti astumisega. Kui paar intsidenti millest ma küll ise osa ei võtnud välja arvata oli mäng väga meeltmööda.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #34 on: October 09, 2017, 22:56:25 »
Jääme siis Kevini kokkuvõtet ootama...
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #35 on: October 09, 2017, 23:04:38 »
No sellist näkku makku andmist pole siin ammu näinud

Offline aiku99

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #36 on: October 10, 2017, 10:36:44 »
Üks asi veel palun kui lahkute  ennem mängu lõppu mis iganes põhjusel oleks viisakas öelda seda ka mängukoraldajale.

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: 2017-10-07/08 “STEELCORE” @ Pahkla raketibaas
« Reply #37 on: October 11, 2017, 03:25:39 »
Mõnus üritus üle pika aja.
Ei hakka siin eraldi dubleerima neid positiivseid külgi, mida eelnevalt välja toodud. Usun, et mängukorraldaja on saanud piisavalt tõestust, et siinsed foorumikülastajad tunnustavad igatepidi Militaarseikluse ürituste korraldamist.

Küll aga mõni soovitus edaspidiseks:

* Öösel surnute märgistuse teema vajab tähelepanu (lisaks punasele rätile vilkuv tuluke vms element kohustuslik).
* Kui on ööbimisega üritus, mil teatud periood on game-off, siis võiks vabalt hommikul varema alguse teha. Kell 0700 äratus, 0800 mäng peal näiteks.
*  ÜRO osapoolelt rohkem kaasata näiteks väravate vms kontrollpunktide tegemine nagu Starõi Krõm Freedom üritusel Kahalas (2015a?).
* Actimel jms pudelis granaadid on vahvad küll, aga teisest küljest jääb see lõhkine pakend metsa alla. Kui endiselt on plaan lubada ainult granaadid, ,,mille kallal on vaeva nähtud'', siis WC paberirulli sees oleks biolagunev lahendus.
* Kui ei ole kuulipildur, siis lubatud ainult lühikesed valangud. Mid-cap ei erine oluliselt hi-cap salvest kui on 10 salve ja igaühes 120 kuuli sees. Läbi võssi lihtsalt lõpmatu valamine, aimamata, kus vastane tegelikult paikneb,  on sobivam Männiku lipumängul.

Tänud kõigile asjaosalistele korralduses!