Author Topic: Kaitse varustus  (Read 3078 times)

Offline Kevin996

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Kaitse varustus
« on: August 03, 2018, 13:41:28 »
Tere!

Kas keegi teaks Kaitse prille mis sobiksid prillikandjale? (saaks kanda koos prillidega)
Kui jah saada link ait2h.


Offline Kevin996

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kaitse varustus
« Reply #1 on: August 03, 2018, 13:50:18 »
Ei soovi mitu teemat teha aga mul oleks kysimus, kas http://www.softair.ee/tooted/urban-sniper/ (Urban sniper) oleks m6eldav valik kui soov alustada snaiper pyssiga.
ja kas keegi Saaremaal tegeleb airsoftiga?

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: Kaitse varustus
« Reply #2 on: August 03, 2018, 14:00:46 »
Vasta enne küsimustele:
Miks just snaiper?
Kui palju raha tahad alla panna?
Lased märki või tahad mängudel käia?

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Kaitse varustus
« Reply #3 on: August 03, 2018, 14:46:36 »
1. kõige õigem ja parem tee on paigaldada ESS prillidesse nägemisklaasid.
2. telli läätsed omale
3. ESS land ops, aga nad on bulky af.

kui lähed siiski kolmandat teed pidi, sebi kindlasti asjalik antifog, olen ise prillikandja ja proovisin ka algul prillid+kaitse skeemi ja antifog on 50% asjast.
parim proovitud antifog: KLAR PILOT.

aga pea meeles, kui vähegi aktiivsemalt mängid või ilm ei ole ideaalselt tuuline ja jahe, on sul udu seal sees ja kogu moos (prillid+goggles)

//stock sniperiga ei lase sa mitte kedagi ära ja enam vähem mõistlikuks tegemine maksab sama palju kui üle keskmise automaat (300-400+)

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kaitse varustus
« Reply #4 on: August 03, 2018, 22:48:35 »
Ise sai Relvad.ee- st ostetud: swiss-eye raptorid http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=101_113&products_id=4552 ja poes olid müügil ka sinna sobivad
sisendiraamid. Prillipoes sai sisse tehtud minu miinusega klaasid ja korras. Ise olen megarahul. Kokku kogu set oli vast 80 eur ringis, kuid on seda igati väärt, eelnevalt olen kasutanud
tavalisi suuri "goggle" tüüpi prille, mis on oma optiliste peale mahtunud. Kuid need sisenditega prillid on udunemise seisukohalt palju paremad ja kasutan neid raptoreid ka näiteks rattaga sõitmisel.