Author Topic: Amoeba  (Read 7524 times)

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Amoeba
« on: October 27, 2018, 19:52:49 »
Kas keegi teab sellest kaubamärgist midagi?
Selle nimega replikaid saab osta kaliiber.ee’st.
Ma pole eriti kogenud, aga tundub, et neil pole sisu just parim(v2 gearbox), aga huvitav oleks ikka teada saada selle brändi kohta...

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #1 on: October 28, 2018, 00:22:14 »
Üks esimestest (kui mitte esimene), kes honey badgeri turule tõid, sisu poolest on täitsa korralikud.
Välimus ka tuus. Performance ja kvaliteet on üsna sarnane Specnaga, aga ma isiklikult paneksin Arese kõrgemale.

Sisu on huvitavam ja osadel mudelitel stockis progetav mosfet nt.
External materials ka paremad Specnaga võrreldes.

Kui Specnat võrrelda Škodaga, siis Amoeba oleks korraliku sisuga Volkar.

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #2 on: October 28, 2018, 02:00:13 »
Pigem Volvo ..

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: Amoeba
« Reply #3 on: October 28, 2018, 17:46:18 »
Kohe kui Saksamaal 5aastat tagasi messil nägin Amoeba m4 ( täpset mudelit ei mäleta,oli mingi väike käpik :) lasin Relvad.ee mulle tellida.
Relv oli fiiber-plastik kerega ja programeeritav mingi lisa boxiga. Kasutasin soomukis tagavara relvana ja töötas hästi.
Kõiki tulereziime sai eraldi seadistada ( üksi,kolmik,valang ) ja järjestust sai ka muuta.
Rahul ei olnud ainult sellega et kui unustasid aku peale mängu lahti ühendada siis mingi aja pärast tõmbas aku nii tühjaks et enam laadijat järgi ei võtnud.
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #4 on: October 28, 2018, 19:06:15 »
Üks esimestest (kui mitte esimene), kes honey badgeri turule tõid, sisu poolest on täitsa korralikud.
Välimus ka tuus. Performance ja kvaliteet on üsna sarnane Specnaga, aga ma isiklikult paneksin Arese kõrgemale.

Sisu on huvitavam ja osadel mudelitel stockis progetav mosfet nt.
External materials ka paremad Specnaga võrreldes.

Kui Specnat võrrelda Škodaga, siis Amoeba oleks korraliku sisuga Volkar.

Kas Ares on kaubamärk?
Googeldasin ares airsoft ja leidsin mingi veebilehe, kus reklaamiti mingit SOC-AR’i mis olevat moderne bullpup automaat.

paappartel

  • Guest
Re: Amoeba
« Reply #5 on: October 28, 2018, 20:22:10 »
Olen enda Amoeba AM-009 väga rahul. Laseb umbes 60m peale ja tõrkeid pole tekkinud. Kuskil FB Amoeba ownerite grupis lugesin, et mõndadel on mootoritega probleeme peale mõnda aega (Pidavat kõige nõrgem koht relval olema). Samas endal on mootoriga kõik timm.

Parima tulemuse sain GG 0.28g BB-dega

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #6 on: October 28, 2018, 20:42:27 »
Olen enda Amoeba AM-009 väga rahul. Laseb umbes 60m peale ja tõrkeid pole tekkinud. Kuskil FB Amoeba ownerite grupis lugesin, et mõndadel on mootoritega probleeme peale mõnda aega (Pidavat kõige nõrgem koht relval olema). Samas endal on mootoriga kõik timm.

Parima tulemuse sain GG 0.28g BB-dega
Kui kaua sul see replika olnud on? Mulle on üsna üllatav teada saada, et just mootor see probleem on. Tavaliselt on ikka gearboxi või mõne muu sellise asjaga jama...

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #7 on: October 28, 2018, 21:45:52 »
Ma pole eriti kogenud, aga tundub, et neil pole sisu just parim(v2 gearbox),
Kui tohib küsida ,siis mida tähendab sinu jaoks v2 gearbox?
See ei tähenda generatsiooni vaid tüüpi.

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #8 on: October 28, 2018, 21:55:25 »
Noh, eriti ei tähendagi, aga siit foorumist leiab infot, et v2 gearbox olevat külmale tundlikum ja paljud on soovitanud pigem v3-me.

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #9 on: October 28, 2018, 22:23:17 »
Kas ma saan õigesti aru, et v2, v3 on standardsed gearboxid, millele saab varuosi jms, ja peale nende on veel mingid eri/custom gearboxid, millele varuosi on raskem saada või ei saagi.

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #10 on: October 28, 2018, 22:26:34 »
Ma pole eriti kogenud, aga tundub, et neil pole sisu just parim(v2 gearbox),
Kui tohib küsida ,siis mida tähendab sinu jaoks v2 gearbox?
See ei tähenda generatsiooni vaid tüüpi.
Seda, et see ei tähenda generatsiooni, seda ma tean. :D
Aga mis on täpsemad erinevused, sellest ma ei tea. :’(
Äkki keegi valgustaks mind?

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #11 on: October 28, 2018, 22:54:09 »
Gearboxi versioonid ehk V2, V3, V7 jne. on jah nagu eelpool mainitud gearboxi tüübid.
Need on igaüks oma mõõtmete ja erineva kuju ja ka ülesehitusega. Põhimõte on kõigil elektrilistel gearboxidel sama, kuid
gearboxi korpuse kuju ja mõõtmed ning ka paljud sisemised osad sobivad ainult konkreetsele gearboxile. Siit saad natuke inglise keeles lugeda: http://www.airsoftct.com/electric-airsoft-gun-gearbox-guide/
Samamoodi sobivad kindlad gearboxi tüübid kindlat tüüpi relvadele. V2 ja V3 on kõige levinumad. Ehk siis V2 gearboxi tüüp sobib m4/m16 relvadele, lisaks mp5, g3 ja mõned vist veel, V3 sobib AK, G36 ja samuti mõned veel, ja siis on veel vähemlevinud ehk V1 (famas), v6 (p90 relv), V7 (m14). Kuna m4 ja AK on levinumad relvatüübid, on ka seetõttu V2 ja V3 levinumad gearboxitüübid. Kuna gearboxide ülesehitus erineb, ei sobi V3, V1 , V7 gearbox M4 keresse jms ja vastupidi. Erinevad gearboxi tüübid on jah kasutusel näidanud, et on oma ehituse tõttu erineva vastupidavusega, V3 (AK ja G36) gearbox on külmakindlam kui standardne V2 (m4), kuigi lonex ja mõned teised tootjad valmistavad tugevdatud m4 (v2) gearboxe, mis on samuti juba külmakindlamad. Üldiselt kui temperatuur langeb miinustesse, on ükskõik milline gearboxi tüüp purunemisaltim, kui soojas.

Offline OWL_80118

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
  • Tahan KÕIKE teada!
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #12 on: October 28, 2018, 23:09:03 »
Gearboxi versioonid ehk V2, V3, V7 jne. on jah nagu eelpool mainitud gearboxi tüübid.
Need on igaüks oma mõõtmete ja erineva kuju ja ka ülesehitusega. Põhimõte on kõigil elektrilistel gearboxidel sama, kuid
gearboxi korpuse kuju ja mõõtmed ning ka paljud sisemised osad sobivad ainult konkreetsele gearboxile. Siit saad natuke inglise keeles lugeda: http://www.airsoftct.com/electric-airsoft-gun-gearbox-guide/
Samamoodi sobivad kindlad gearboxi tüübid kindlat tüüpi relvadele. V2 ja V3 on kõige levinumad. Ehk siis V2 gearboxi tüüp sobib m4/m16 relvadele, lisaks mp5, g3 ja mõned vist veel, V3 sobib AK, G36 ja samuti mõned veel, ja siis on veel vähemlevinud ehk V1 (famas), v6 (p90 relv), V7 (m14). Kuna m4 ja AK on levinumad relvatüübid, on ka seetõttu V2 ja V3 levinumad gearboxitüübid. Kuna gearboxide ülesehitus erineb, ei sobi V3, V1 , V7 gearbox M4 keresse jms ja vastupidi. Erinevad gearboxi tüübid on jah kasutusel näidanud, et on oma ehituse tõttu erineva vastupidavusega, V3 (AK ja G36) gearbox on külmakindlam kui standardne V2 (m4), kuigi lonex ja mõned teised tootjad valmistavad tugevdatud m4 (v2) gearboxe, mis on samuti juba külmakindlamad. Üldiselt kui temperatuur langeb miinustesse, on ükskõik milline gearboxi tüüp purunemisaltim, kui soojas.
Tänud!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Amoeba
« Reply #13 on: October 28, 2018, 23:30:49 »
Üks esimestest (kui mitte esimene), kes honey badgeri turule tõid, sisu poolest on täitsa korralikud.
Välimus ka tuus. Performance ja kvaliteet on üsna sarnane Specnaga, aga ma isiklikult paneksin Arese kõrgemale.

Sisu on huvitavam ja osadel mudelitel stockis progetav mosfet nt.
External materials ka paremad Specnaga võrreldes.

Kui Specnat võrrelda Škodaga, siis Amoeba oleks korraliku sisuga Volkar.

Kas Ares on kaubamärk?
Googeldasin ares airsoft ja leidsin mingi veebilehe, kus reklaamiti mingit SOC-AR’i mis olevat moderne bullpup automaat.

Algul oli Amoeba vaid seeria, nüüd vist on peamiselt keskendunudki sellele ja kuna ta on edukam kui Arese bränd, lükkasid vist Amoeba esiplaanile rohkem.
Võin ülal öeldu osas eksida (see brändi teema), aga olen 100% veendunud, et ta vanasti oli Ares Amoeba.