Author Topic: Airsoft komplekt  (Read 7650 times)

Offline ZERO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Airsoft komplekt
« Reply #15 on: April 18, 2020, 14:18:08 »
Kuigi vanakarul ja zagil on head pointid siis minu soovitused olid antud heade emotsioonide, meeldiva elamuse saavutamiseks mänguplatsil.
Kiire kulumine või mitte aga kõige alguseks on siiski kasutaja enda hea enesetunne kui kasutab oma varustust.
CQB-s vägapalju rolli ei mängi aga siiski (isiklikust kogemusest) hea triger respons koos reaktsiooniga on ikka määrav, aga ka maastikul panustaks rohkem kõrge ROF-i (rate of fire) peale mis suudab lehtedest, väiksest võsast või hõredamast rohust läbi tungida (kas joppamise või tänu natuke raskemale kuulile) tunduvalt paremini kui töka töka. Kõige aluseks siiski algaja hea emotsioon üle selle kulumis faktori, proff sihtija ja edasijõudnud kasutaja juba teab ise mida kus ja kuidas aga kõigepealt peab sinna jõudma. Olen näinud mängudel liiga palju seda kuidas väheke vajaka relv võib lõhkuda motivatsiooni mida ei soovitaks kellelegi, tegemist siiski meelelahutusega kui see faktor välja võtta siis jääbki ainult natuke kauem säiliv relv. Toetudes nendele faktoritele saangi soovitada uuele mängiale 11,1v puhta südametunnistusega.

Aga lõplik otsus jääb siiski kasutaja enda kätte.
« Last Edit: April 18, 2020, 14:23:56 by ZERO »
Hades Airsoft

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: Airsoft komplekt
« Reply #16 on: April 18, 2020, 19:31:19 »
Sarnase valiku teiab ka www.softair.ee :)
Natuke juttu teha siis ehk võimalik ka paremat hinda saada.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Airsoft komplekt
« Reply #17 on: April 18, 2020, 21:11:00 »
Nii tore emotsioon, kui kisub kolvil hambad maha 11v peal keset mängu... Algajal reeglina backupi pole ju.
7,4 on ka reelina tänapäevaste replikate puhul täitsa ok. Jätkub mängulõbu kauemaks.

Offline ZERO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Airsoft komplekt
« Reply #18 on: April 18, 2020, 23:03:58 »
Eks igal asjal ole oma head ja vead.
Eks mul endal ole ka hammakad maha tõmmanud erinevatel vidinatel, ühekorra tõmbas ka terve teras hammakate rea kolvi küljest lahti palju kiidetud tootja palju kiidetud kolvil, well shit hapens, aga ise torkisin, katsetasin, proovisin ja uurisin. Julgen arvata et stockis pigem harv kui reegel.

Võrdlus momendiks:
Omal poissile ostsin esimeseks jg mp5-e peale mõningast mängimist hakkas tulema jauramist et see nii aeglane ja ei taha enam seda, ikka midagi paremat olenematta sellest et relv toimis ei ühtegi viga ega tõrget vaid lihtsalt aeglane. Üks hetk katkesin ja sai talle ostetud 9 kuud tagasi RRA SA-E10 EDGE ja see on näinud 15+ mängu ning sealt on läbi pigistatud 15000+ (kuigi kaldun arvama et siiski üle 25000) kuuli erinevates kaaludes (kasutatud nii specna, pj, rockets kuid viimasel ajal ainult GnG kuule) nii üksik laskudena kui salv salve järgi valangutena kasutatud ainult 11,1v lipo redox akut 1200 mahutavusega, olen ka ise seda kasutanud ja mul on väga raske sõrm ning olen nii ise kui ka on poiss äärmiselt triger happy mängia. Relv siiani stock, pole saanud ühtegi hooldust pole isegi resiiverit pealt ära võtnud ega toru puhastanud ning ei ole ühtegi komplikatsiooni tekkinud, isegi ütleks et omadused pole niipalju langenud et oleks nii märgatav.

Maybe just dumb luck yet again maybe worth the buck.

Igal asjal omad head ja vead, risk kaasneb kõigega ja kõikk kulub mis liigub.
Iga kasutaja peab siiski ise otsustama mis varjandid talle sobivad kõige paremini, mis paneb naeratama mis demotiveerib ja kas riski ning tasu vahekord on tema jaoks paigas. Ühed ütlevad julge hundi rind on rasvane, teised jälle et haavleid täis. Airsoftis on mõlemat ainult erinevatel päevadel, erinevatel mängudel.

Puhtalt isiklikust kogemusest ei midagi muud.

Tänan ja parimat.


Hades Airsoft

Offline Firig

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Airsoft komplekt
« Reply #19 on: May 03, 2020, 17:39:01 »
Lugesin, otsisin ka head varustust