Author Topic: Taskulamp.  (Read 10266 times)

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
« Last Edit: October 26, 2015, 18:26:24 by Pahandus »

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Taskulamp.
« Reply #16 on: January 15, 2016, 22:46:12 »
Tänud Scuallile, tänu tema soovitusele on mul nüüd nitecore p12. Ma olen seda juba mõnda aega kasutand ja mõtlesin et võiks osta sellele mõne taaslaetava aku mõistliku hinna eest. Kas keegi oskab mõnda soovitada?
Ettetänades

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Taskulamp.
« Reply #17 on: January 16, 2016, 00:48:03 »
Ma siiski soovitasin P10´t. Kuna sellel saab kohe strobo peale minna.

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Taskulamp.
« Reply #18 on: January 16, 2016, 09:06:17 »
Ma siiski soovitasin P10´t. Kuna sellel saab kohe strobo peale minna.
Kuna p12 sai praktiliselt sama hinnaga ja sellel rohkem võimust siis otsustasin p12 kasuks. Muidu ilma sinu soovituseta poleks nitecore'i peale ilmselt sattund;) Ja p12 saab ka strobo suhteliselt  kiirelt peale panna küll mitte nii kiirelt kui p10 saab, ilmselt.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Taskulamp.
« Reply #19 on: January 20, 2016, 10:11:07 »
Kui strobo niiväga ei koti, siis on ülilebo osta ebayst suvaline alla 10 naelane lamp, mis 18650 akut sööb ja selle skeemil lihtsalt 2 traati ümber tõsta ja lamp lihtsalt on/off režiimile teha. Lülitit on kah väga lihtne ümber ehitada juhtme otsa "pressure switchiks", suvaline nupp vanast vhs'i makist sobib ilusti.
Veel odavamalt saab tegelikult kah hakkama, ehituspoes on kah 5-10 euriga taskulampe, mis näitavad täitsa okeilt oma hinna kohta valgust.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Taskulamp.
« Reply #20 on: January 20, 2016, 11:20:38 »
Nii ja naa. Olen kasutanud odavamaid ning kallemaid lampe. Kuna head lampi tahaks kasutada kõikides tingimustes aastaid, siis olen tõdenud, et odavamat lagunevad ikkagi ära. Kas ütleb üles mingi joode, driver või midagi muu. Igal juhul surevad.

Hetkel on kasutuses üks pisike O-light ning relvalambiks Tiablo. Mõlemad on "kallid", kuid Tiablo on juba aastaid olnud kasutusel ning näinud korralikult elu. Siiamaani ühtegi tõrget pole esinenud.

Minu hinnang: lamp on asi mida tasuks veidi paremat vaadata, kui kõige odavam hiinlane. Tasub ära lõpuks!