Author Topic: M4 juhtmestiku valimine  (Read 3497 times)

Offline TauriK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 24
    • View Profile
M4 juhtmestiku valimine
« on: January 19, 2019, 23:11:08 »
Mõtlen m4 juhtmestikku välja vahetada, kuna stock on üpriski halvas seisukorras. Samuti ka Deans connectorile ümber minna. Probleem selles, et ei oska kuidagi valida, milliseid juhtmeid kasutada. Tahaks täiesti ise nullist juhtmestiku ehitada, mitte valmis osta. Milliseid oskate pakkuda ?

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: M4 juhtmestiku valimine
« Reply #1 on: January 20, 2019, 11:51:48 »
Nii palju kui mina olen näinud siis päris iga juhe ei kõlba, kunagi alustasime helitehnikale mõeldud läbipaistvate vask juhtmetega.
Väga tähtis on juhtme läbimõõt ja rüü paksus, ei pruugi kere ja gearboxi vahele ära mahtuda.
Relvad.ee poes olen Kristoferi töölaual näinud musta ja punast spets. silicon kattega jämedaid juhtmeid, küsi nendelt kas saavad müüa jupidena.
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: M4 juhtmestiku valimine
« Reply #2 on: January 20, 2019, 13:12:30 »
Mõtlen m4 juhtmestikku välja vahetada, kuna stock on üpriski halvas seisukorras. Samuti ka Deans connectorile ümber minna. Probleem selles, et ei oska kuidagi valida, milliseid juhtmeid kasutada. Tahaks täiesti ise nullist juhtmestiku ehitada, mitte valmis osta. Milliseid oskate pakkuda ?
Otsi märksõna PTFE juhtme osas. Kui ehitad, siis pane korraga mosfet ka vahele ja 3cell lipo. Kindlasti jäta kaitse vahele. Kaitsme vahelt ära kiskumine on suht lollus, sest kui midagi lühisesse läheb, siis lased lihtsalt juhtmestiku/mosfeti/aku tuksi.
Saad relva väga tihedalt laskma.
« Last Edit: January 20, 2019, 13:34:03 by ranel »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: M4 juhtmestiku valimine
« Reply #3 on: January 20, 2019, 13:59:20 »
Alist saad hea hinnaga norm juhtmeid. Uuri väljamaa foorumitest, mida kasutatakse ja tellimus teele ning kuu pärast saad kätte.