Author Topic: AFG.Piirsalus  (Read 6025 times)

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
AFG.Piirsalus
« on: January 25, 2014, 21:21:04 »
Oleks huvitav teada kellel mida juhtus relvaga.Sest oma 5-6 inimest oli kellel mäng varakult lõppes?

Ilm oli ju väga hea.Mängu alguses kuskil -15 ja hiljem -10 või isegi vähem.
Mängust endast rääkida siis oli selline mõnus ja lihtsa ülesehitusega.Said teha seda mida ise soovisid.
1punktist saime me igatahes söödavat.......päeva lõpus oli päris hea see ära süüa.Mis oli teiste saak?

Tulevikus ootakski rohkem selliseid üritusi kus saabud alale ja saad ise otsustada kus,mis ja millal.

Tänud korraldajale ja kõigile kes kohale tulid!!!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #1 on: January 25, 2014, 21:58:08 »
Kahjuks midagi söödavat ei õnnestunud vallutada, varustus pidas ilusti vastu.

Lahing oli väga äge. Saime ise teha omale just sellise lahingu nagu ise tahtsime, luuret ja kontakti küllaga.
 
Oli kohe tunda, et organiseerija oli vaeva näinud ja eelnevalt kõik asjad selgeks teinud,  jäi üle ainult tegutseda. Palju tänu organiseerijatele!!!!!!!!!!!!

Meil oli hea tiim ja väga hea koostöö – tänan Tiimikaaslasi!!!!!!! Ja ka kõiki kes viitsisid kohele tulla ja pakkuda võimsaid elamusi!!!!

Vabandan nende kahe võitleja ees, keda tülitasin hoones valanguga. Olen veel algaja ja unustasin suures hasardis ära, et hoones tuleb lasta vaid ÜKSIK  LASKUDEGA!!!!!!
Palun tuletage seda kindlasti mulle meelde kui jälle eksin. Eks ajapikku saab selgeks.

Lisaks nelja tunnisele põnevale luurele ja kontaktidele oli põnevaim osa finaal – viimase punkti lahing. Kus me oma tiimiga varitsesime otse tee ääres. Ja eriti põnev oli umbes paar meetrit tee servast puu taga augus varitsedes lasta endast kolm vastast natuke mööda otse meie varitsuse sülle  ja siis nad selja tagant üllatusega maha võtta – no oli alles mõnus. Ja nii ka järgmise salga kolm sõdalast samuti. See oli küll natuke ebaaus - niimoodi seljatagant, aga see eest eriti mõnus. Just see kui paari meetri kauguselt kõnnitakse mööda, omal adrenaliin laes, käed vabisevad, et kas märkavad või kas kannatan ära ka viimase mööduja enne kui oma automaadi valla lasen...

Seekord kogesin kui vajalik on kiiver, kui vaid mõne meetri kõrguselt otse lagipähe valangu sain.
 
Õnneks ei kibutanud ilmataat enama kui -13ga, nii et EMHI-i ilmateade ei eksinud.
Kütsime ise ilma ja end kuumaks ning saime ilusa tuulevaikse ilma talvesõjaks.

Kõik oli tõeliselt mõnus.
Mõned pildid panin sinna fotodesse üles.

Tänan video eest!!

Nagu näha ilm ei ole takistuseks ja loodetavasti ei pea järgnevat lahingut kaua ootama…

« Last Edit: January 26, 2014, 23:38:11 by Margus »

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #2 on: January 25, 2014, 22:22:51 »
Mäng oli hea, relv pidas vastu ja nalja sai ka nii, et korda läinud päev.

Offline TomT

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #3 on: January 26, 2014, 12:55:44 »
Tere!

Valus kuulata , et oli äge , hing ja vaim oli valmis ja varustus sai ka poole õõni pakitud...:) Tulin kohale relv töötas 10 minutit ja 80 km tagasi. Kas kellelgi oli ka probleeme EST-MIL M4 tüüpi telvadega? Väga pettunud!Sai soetatud hiljuti üks kallimaid M4 Arvasin, et võtan kallima relva, et probleeme vältida aga nüüd 4-st mängust kolmes on olnud ainult jama...Tundub , et 100 eurosed relvad teevad tõõ paremini ära kui kallimad. :(
Koralduse poole pealt muud ei oska õelda kui ainult üks miinus- back up relvasid peaks olema ka kohapeal võtta!
Samas enda viga ühele "heale relvale " siiski ei saa lootma jääda, et peaks olema veel üks relv.

Edu Tom

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #4 on: January 26, 2014, 14:05:39 »
TomT aga milles on probleem olnud relval?Ja kas üks ja sama viga?

Offline TomT

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #5 on: January 26, 2014, 14:16:20 »
Vead on erinevad: 1) algul päästik ei tulnud tagasi üksiklaskudega") lasi kuuule mitu korraga, hopi kumm olevat liiga kõva( vahetatud nõrgema vastu)  ja eile tundus et mingid kuulid jähid lihtsalt torusse kinni, mulle tundub, et allapoole nulli lihtsalt SEE Lonex ei tõõta, siiski nägin täpselt samasugust isendit mis lasi ideaalselt... vähemalt poole tunni jagu

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #6 on: January 26, 2014, 14:19:20 »
Koralduse poole pealt muud ei oska õelda kui ainult üks miinus- back up relvasid peaks olema ka kohapeal võtta!
Samas enda viga ühele "heale relvale " siiski ei saa lootma jääda, et peaks olema veel üks relv.

Edu Tom

Backup relvasid saavad pakkuda korraldajad, kes korraldavad vastava ettevõtte alt üritust. Panna seda korralduse miinuseks on veidi isekas. Suhteliselt raske on teha ettepanek relvarendiga tegelevale asutusele, et näe ma teen üritust, tule sinna varurelvi pakkuma. Samas ühtegi relva renti ei pruugi minna. Alternatiiv oleks teha mängumaksuks 5-10 eurtsi sarnase ürituse eest ning varurelvad ise välja rentida ja tasuta anda neile, kellel midagi valesti peaks minema. Oman isiklikult ühte AEG-d. See läks käiku varurelvana, kuid andis samuti saba ning vajab paari sisujupi vahetust nüüd. Ehk siis sellise kraadi juures lähevad asjad päris tihti katki.

Kõigile tulijatele minu poolt: väga kõva! Sellise ilmaga oli täiesti okeilt rahvast koos (20 mängijat + 2 pealtvaatajat).
Konstruktiivne tagasiside ülesehituse ja korralduse kohta oodatud.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #7 on: January 26, 2014, 14:37:14 »
Mulle ei meeldi mängud kus saab ühe ülesannde tegemiseks mitmeid ja mitmeid elusi järjest.(saad mängu jätkata aga mitte enam samas ruudus...nii umbes 1h vältel).Tekitab üldiselt arusaamatusi ja segadust(söökla ründamisel mina 20min ei oodanud...kas teised ootasid?).Aga antud ilma puhul ei oleks mõeldav,et peaks peale rünnakut minema kuhugi  ruutu ja ootama seal 30min.Lihtsalt kohapeal seistes hakkab külm ja langeb motivatsioon edasi mängimiseks.Start võiks olla teisiti.Näiteks niipalju kui on meeskondi niipalju on ka erinevaid stardi kohti.Need võetakse loosi alusel.Kõik alustavad samal ajal.Juhul kui keegi oleks alustanud 30min varem siis saanuks ta kõik punktid läbi käia nii,et vaenlast ei kohta.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #8 on: January 26, 2014, 23:09:28 »
Tom, ega odavad relvad ei pruugi ka kindlad olla. Mul ka alguses täitsa uus G36 vedas mind alt kahes lahingus, aga õnneks tegi kauplus (ilmselt siis Bjorn) relva korda ja nüüd on ilusti vastu pidanud - tänan!!!!
Kui veel raha kogun ja ära tuunin, siis hoidke alt, et te mulle ette ei jää.... :)))))))))))


Ma ise kartsin ka muidu, et külm teeb relvale liiga ja varu püstolit ka ei saanud kasutada, senini ootan salve.
Aga vaata videot lahingust ja õpime kuidas saab ka ilma relvata elu huvitavaks teha, vaata seal see sõdalane valges...
« Last Edit: January 26, 2014, 23:16:01 by Margus »

Offline Relvad.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
    • View Profile
    • Relvad.ee
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #9 on: February 10, 2014, 14:35:10 »
Relva sai testitud samades oludes (-13 kraadi) nagu AFG mängu ajal. Enne testimist sai relva ka antud kraadide juures hoitud 3-4 tundi.
Ühtegi viga ei tuvastatud. Tõrked tekkisid vaid hopi liigsel pealekeeramisel.
Infoks siis neile, kel puudub kogemus kõvade külmakraadidega mängides - võttes soojast autost relva ning seadistades hopi paika, ei toimi sama seadistus, kui relva temperatuur langeb. Hopi kumm lihtsalt läheb külmaga jäigemaks. Seega tuleks mingi aja pärast hop üle reguleerida.


Vead on erinevad: 1) algul päästik ei tulnud tagasi üksiklaskudega") lasi kuuule mitu korraga, hopi kumm olevat liiga kõva( vahetatud nõrgema vastu)  ja eile tundus et mingid kuulid jähid lihtsalt torusse kinni, mulle tundub, et allapoole nulli lihtsalt SEE Lonex ei tõõta, siiski nägin täpselt samasugust isendit mis lasi ideaalselt... vähemalt poole tunni jagu

Offline TomT

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: AFG.Piirsalus
« Reply #10 on: February 10, 2014, 19:34:38 »
Hopi reguleerimine tookord ei aidanud...Siiski tänud ülevaatamise eest ja loodetavasti enam probleeme ei teki.Garantii on teil 5+. Edu!