Author Topic: Tulevased mängud  (Read 4258 times)

ralftalts

  • Guest
Tulevased mängud
« on: June 28, 2017, 19:12:22 »
On lähitulevikus tulemas mänga männikul või kuskil mujal tallinnas. olen tahtnud minna oma esimesele mängule juba kuu aega aga mängudel on kas vanusepiirang või see asub kaugel. ootaks just sellist 2-3h mängu. tavaline skirmish ilma mingite suuremate tegevustega. tahaks minna ühele "pühapäevamängule" aga ei näe postitusi nende mängude kohta siin foorumis. kas need organiseeritakse teistmoodi?
Ralf

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: Tulevased mängud
« Reply #1 on: June 28, 2017, 19:27:11 »
Mina näen küll et viimased kuu aega on olnud väga aktiivsed. Hetkel kohe jah ei ole mängu, aga loe ürituste alt kõik läbi sest "pühapäeva" mänge on seal ikka päris tihti.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Tulevased mängud
« Reply #2 on: June 28, 2017, 21:06:52 »
Ralf on väga konkreetne kutt - kui sobivat mängu pole, siis tuleb sellest puudujäägist teavitada :)

Mul on pühapäeval, 2. juulil pool päeva vaba. Kui see aeg sobib, siis võib Männikule midagi organiseerida. Sõjamäele ma uutega ei taha minna.

ralftalts

  • Guest
Re: Tulevased mängud
« Reply #3 on: June 28, 2017, 22:29:57 »
On seal sõjamäel midagi ohtliku?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Tulevased mängud
« Reply #4 on: June 28, 2017, 22:39:20 »
Algajatele, kes ei oska ümbruskonnale tähelepanu pöörata, on ohtlikke kohti väga palju.

ralftalts

  • Guest
Re: Tulevased mängud
« Reply #5 on: June 28, 2017, 22:40:50 »
soorebane, meie punt on praegu kõik laiali ja jõuavad tagasi alles järgmisel nädalal. mõtlesin rohkem juuli keskpaigas.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Tulevased mängud
« Reply #6 on: June 29, 2017, 00:30:00 »
Ma ise vist juuli nädalvahetustel midagi korraldada ei jõua. Aga mänge paistab siin päris tihedalt tekkivat, eks midagi kindlasti leiate.
Peale 10. juulit võiks midagi nädala sees ette võtta. Mõtisklen natuke sellel teemal. Kevadel sai nagunii noortele lubatud, et teeb miskit.