Author Topic: Palun abi valikul!  (Read 9492 times)

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Palun abi valikul!
« on: December 04, 2016, 19:57:48 »
Tere!

Tahaksin osta oma esimese airsoft relva, ja selleks tahaksin püstolit.

Ma mõtlesin, googeldasin, vaatasin videoid aga abi ei saanud.

Mul on valida kolme püstoli vahel, öelge palun millise kasuks Teie otsustaksite?

1)http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_61&products_id=3829

2)http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?products_id=3886

3)http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_61&products_id=3159

Offline mui

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #1 on: December 04, 2016, 20:41:25 »
Päris ausalt üteldes ei soovitaks neist ühtegi.
Oleneb muidugi kui realistlikku kogemust sa relvaga soovid. Valikus olevatel püstolitel ei ole blowbacki ja ka hop-upiga on nigelasti.
Kui realism sulle oluline on siis soovitan veel raha koguda natukene. Kui tahad lihtsalt väga lühikese distantsi pealt näiteks täpsust lasta, siis muidugi osta kõige odavam variant.
Kui huvi vähe suurem siis ikkagi soovitaks kohe korralikumasse püstolisse investeerida..
TM GLOCK 18C
KRYTAC TRIDENT MK2 CRB

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #2 on: December 04, 2016, 20:42:16 »
Võta endale automaat.Lahingutel hakkad käima siis pole kasu mängida hitmani kuna püstol väga kaugele välja ei vea eelnevalt automaadist.

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #3 on: December 04, 2016, 20:50:01 »
Esimeseks relvaks võiks valida käsirelva ainult sel juhul kui plaanid mängima hakata lühidistantsil. Metsa mängudel sul just väga lootust "elus" püsida ei ole..
Salv võiks mahutada 20+ kuuli
Hop-up võiks saada reguleerida
Relval võiks olla Blowback
Relv võiks olla metallist
Relv võiks olla tuntud kvaliteetne Brand ja populaarne teiste kasutajate seas,et oleks ka järelturul võimalus realiseerida.
Ma loen sinu postitusest välja ka sinu finantsilise võimekuse. Ilmselt see läheb üle sinu eelarve,aga kindlasti on selline relv sinu valikutest paremate omadustega
https://www.kaliiber.ee/toode/kjw-m1911-meu-co2-blowback/

Tervitades

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #4 on: December 04, 2016, 21:08:13 »
Taktik (Heiki)

Minu finantsiline võimekus on palju kaugemal :)! Aga ma lihtsalt ei leidnud, et peaksin ostma esimese relva hirmkalli, või noh, ma olen algaja ja ausalt öeldes ei tea midagi erilist.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #5 on: December 04, 2016, 21:21:14 »
Taktik (Heiki)

Minu finantsiline võimekus on palju kaugemal :)! Aga ma lihtsalt ei leidnud, et peaksin ostma esimese relva hirmkalli, või noh, ma olen algaja ja ausalt öeldes ei tea midagi erilist.
Püstol on selles osas suht mõttetu, et pea iga suvaline AEG laseb kaugemale ja täpsemalt. Lisaks püstoli jooksevkulud on ka co2 baloonide tõttu suuremad. Ainult siseruumis/nurga taha või siis teiseks relvaks on püstol kasulik. Avalikke sisemänge terve ühe Eesti hooaja peale nii, et võid kahe käe näppudel üles lugeda, kui väljas toimub pea iga nädal midagi.
Mul endal on püstol olemas, kuid kasutanud olen vaid seda mingite plekkpurkide laskmiseks, siis reaalselt on teiseks relvaks üks lühemaks tehtud automaat. Püstol on siis nn kolmas relv kaasas, aga rohkem iluasi teiste relvade kõrval.

« Last Edit: December 04, 2016, 21:26:59 by ranel »

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #6 on: December 04, 2016, 21:27:31 »
Taktik (Heiki)

Minu finantsiline võimekus on palju kaugemal :)! Aga ma lihtsalt ei leidnud, et peaksin ostma esimese relva hirmkalli, või noh, ma olen algaja ja ausalt öeldes ei tea midagi erilist.
Püstol on selles osas suht mõttetu, et pea iga suvaline AEG laseb kaugemale ja täpsemalt. Lisaks püstoli jooksevkulud on ka co2 baloonide tõttu suuremad. Ainult siseruumis või siis teiseks relvaks on püstol kasulik. Avalikke sisemänge terve ühe Eesti hooaja peale nii, et võid kahe käe näppudel üles lugeda, kui väljas toimub pea iga nädal midagi.

Aga mulle meeldiks ikkagi, kasvõi õues püstoliga olla. Olen vaadanud suuri mänge ja olen näinud, et seal on suhteliselt palju ringi jooksmist ja liikumist. Ma olen püstoliga (+ selle lisad ja salved jne.) palju kiirem ja pean kauem vastu kui suure relva ja selle lisadega.

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #7 on: December 04, 2016, 21:29:16 »
Kust otsast sa kauem vastu pead?Automaadist tuleb valang su suunas ning arvad jõuad ennem maha lasta ta?Püstol laseb sul 40m umb v rohkem ja automaadist saad ennem lasu pihta kui ise pauku teed.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #8 on: December 04, 2016, 21:29:44 »
Taktik (Heiki)

Minu finantsiline võimekus on palju kaugemal :)! Aga ma lihtsalt ei leidnud, et peaksin ostma esimese relva hirmkalli, või noh, ma olen algaja ja ausalt öeldes ei tea midagi erilist.
Püstol on selles osas suht mõttetu, et pea iga suvaline AEG laseb kaugemale ja täpsemalt. Lisaks püstoli jooksevkulud on ka co2 baloonide tõttu suuremad. Ainult siseruumis või siis teiseks relvaks on püstol kasulik. Avalikke sisemänge terve ühe Eesti hooaja peale nii, et võid kahe käe näppudel üles lugeda, kui väljas toimub pea iga nädal midagi.

Aga mulle meeldiks ikkagi, kasvõi õues püstoliga olla. Olen vaadanud suuri mänge ja olen näinud, et seal on suhteliselt palju ringi jooksmist ja liikumist. Ma olen püstoliga (+ selle lisad ja salved jne.) palju kiirem ja pean kauem vastu kui suure relva ja selle lisadega.
Sa oled vaadanud ilmselt välismaa videosid, kus ise tehtud. Eestis selliseid luksusi väga pole. Mängud toimuvad enamasti ikka looduses, kus ka airsofti automaadid ja poltlukksnaiprid ei lase piisavalt kaugele välja.

Kuna tegemist on airsoftiga, siis need kuulid võivad kuhu iganes minna tuulega või siis mõni leht/oks mõjutada ja saad automaadist lihtsalt kenat valangut hicapist vastu (umbes 300 kuuli), samas endal sul on salves kuni 30 üksiklaskudena.

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #9 on: December 04, 2016, 21:30:57 »
Oskab keegi soovitada/teab kohta kust saaks salvesi https://www.kaliiber.ee/toode/kjw-m1911-meu-co2-blowback/ relvale.

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #10 on: December 04, 2016, 21:32:35 »
Osta automaat.Eestis on airsoft värgid teistmoodi.Kui soovid hitmani mängida siis tõmba see arvuti endale.

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #11 on: December 04, 2016, 21:36:27 »
Osta automaat.Eestis on airsoft värgid teistmoodi.Kui soovid hitmani mängida siis tõmba see arvuti endale.

Okei. Nendel olen juba otsustanud.

Mul oli valkus http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3811

ja http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=1568

Otsustasin teise kasuks

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #12 on: December 04, 2016, 21:38:09 »
Ütlesite, et eesti airsoft on teistmoodi, kas eestis snaipreid kasutatakse?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #13 on: December 04, 2016, 21:49:19 »
DejaVu
EI EI EI
Nagu näha, pole eriti asjaga sa kursis. Ehk pole viitsinud lugeda sarnaseid teemasid.
Võta automaat. Snaiper pole odav lõbu. Saad stock, kuidagiviisi laskva käki ja edasi?
.... Sinna alla peab panema päris magusa papi magama ja kogemust peaks olema ka rohkem kui peotäis.

Ja kui tõesti satudki oma 130ms laskva poldikaga lahinguväljale?!.... Lausa nauding on selliseid tüüpe oma üksiklasulise marksmaniga maha võtta, kellel relva laadimine kestab kauem kui korralik võileib.

Ehk siis lühidalt.
Võta automaat ja tunne funni!

Offline Caster

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Palun abi valikul!
« Reply #14 on: December 04, 2016, 22:25:48 »
Tekkis küsimus, kas selline leht:http://www.softair.ee/ on hea/usaldusväärne/tuntud jne.