Author Topic: M4 on kaitseriivi peal kinni  (Read 4107 times)

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
M4 on kaitseriivi peal kinni
« on: December 25, 2016, 18:14:56 »
Õhtust,
Siuke probleem on M4-aga, et tegin kerget hooldust revale ning võtsin selle jaoks gearboxi välja.
Tagasi sisse pannes ei tulnud kaitseriiv enam aga maha. Sain keerata valangu või üksiklasu vahel kuid kaitseriiv jäi ikka peale.

http://imgur.com/euA5nGF

Lõpuks avastasin, et probleem on selles, et safety lever (rohelise ringiga) ei liigu kui tulereziimi vahetada, selector plate (punase ringiga) aga liigub kenasti.
Omal käel enam välja ei nuputa milles probleem on nii, et kui keegi targem oskab aidata oleks jube tänulik.

ASH

  • Guest
Re: M4 on kaitseriivi peal kinni
« Reply #1 on: December 25, 2016, 18:49:21 »
teisel pool kruvi liiga kõvasti kinni keeratud? või vastuspool valepidi  küljes

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: M4 on kaitseriivi peal kinni
« Reply #2 on: December 25, 2016, 19:23:11 »
Ei tohiks olla lliga kõvasti või valetpidi küljes, kui gearbox receiveri sees pole töötab kaitseriiv normaalselt.

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: M4 on kaitseriivi peal kinni
« Reply #3 on: December 26, 2016, 14:58:57 »
Kõige parem kontroll on see kui võtad uuesti lahti .vabastad vedru ja siis ajad hammakaid ringi erinevates asendites . Muidugi võid ka vaadata kas päästik on ilusti oma pesas . Kahju et ma sisemusest pilti ei teinud kuid ma olen ikka tavaliselt uute asjade lahtivõtmisel pilte klõpsinud et lihtsam tagasi panna oleks . Lisan ühe pildi hiljem mulle tundub et sul oleks justkui pildi pealt puudu üks jupp aga vb natuke erinev sisu ka vot ei tea .

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: M4 on kaitseriivi peal kinni
« Reply #4 on: December 26, 2016, 15:16:06 »
https://www.dropbox.com/s/e9xcjfnp5giqvhw/20161215_202912.jpg?dl=0

Võta aga lahti tagasi ????. See siis sisemusest pilt . Ilmselt on vedru tagant. Mul jh oli ka nii et safe /semi/auto nupp toimis aga päästik käis plõksuga hiljem selgus et päästiku vedru oli tagant   aga jh kui kruvi kinni keerad siis ta ei liigu seal nagu ASH JUBA MAINIS .

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: M4 on kaitseriivi peal kinni
« Reply #5 on: December 26, 2016, 21:22:05 »
Proovisin nüüd viimast korda ning mingil põhjusel töötab. Tõenäoliselt loksus midagi paika, mis aga see täpselt olla võis, ei oska öelda.