Author Topic: Männiku viimasel polügonil, 5 aprillil  (Read 2177 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Männiku viimasel polügonil, 5 aprillil
« on: April 05, 2014, 17:57:09 »
Täna toimus lahing Männiku viimasel polügonil, kus ma pold olnudki. Maastik on seal laugem, künkaid, nõgusid ja auke jätkub, ka üks majake ja varemed.

Lahinguid oli palju, mitu lipu lahingut kus elusid palju, surmatsoonis 3 min. Ja toimus ka maja vallutamise lahingud kus kõigil elusid üks (kaitsjatel) või kaks (ründajatel).

Kõige põnevam oligi maja rünnak, kus lõpuks õnnestus seina äärde saada ja siis püstoliga edasi tegutseda. Sain oma püstolile ka esimesed ohvrid kirja, olen püstoli üldiselt vähe kasutanud.

Võimas oli ka kindlustuse (vall varemega) kaitse, kus vastane algul nõelas eemalt erinevatelt külgedelt ja siis tulid vallutasid meid tormijooksuga.

Ei kohanud ühtki eesti mängijat.

Sõdalased olid väga ausad, mitte ühtegi probleemi.

Hea tunne on kui paljud mängijad ja ka organisaatorid tunnevad ning nimetavad juba nime pidi, see on selline mõnus ühtekuuluvuse tunne, mida sõnadega on raske kirjeldada…

Ilm oli ilus päikseline, võimsad emotsioonid vägevatest lahingutest, kenad rõõmsad neiud, mida enamat osata tahta lahedast laupäevasest lahingust.

Lahe oli maskeeringus snaiper, sain ka pildile.
Fotod fotodes.
« Last Edit: May 11, 2014, 23:26:40 by Margus »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Männiku viimasel polügonil, 5 aprillil
« Reply #1 on: April 06, 2014, 10:19:31 »
Meenub veel huvitav seik eilsest lahingust kui kaitsesime kindlustust.

Vastane oli grupiga  planeerimas rünnakut, seisid vaateväljas.
         Vasakult tiivalt tegid meie omad väikseid valanguid nende suunas, aga ei ulatunud vist nendeni. Siis võttis üks vastase sõdalane pikali laskeasendisse, suunaga vasaku tiiva poole, külg täies pikkuses minu poole, vaatas ka mind, aga ilmselt teadis, et ah see ju margus oma nõrga (106m/s) G36-ga, et nagunii ta välja ei lase.

Aga kulla Sõdalased, margus tuunis vahepeal oma G36-e ära. Mida olen ka varem hoiatanud, et kui ära tuunin, hoidke siis alt:)))
Ja kui siis valangu teele saatsin ja kuulid ta pikka külge tabasid, tõstis ausalt vastane käe üles ja tunnistas hukkumist.

Nii, et täitsa soovitan tuunimist, küll alles lühike kogemus, aga vahe on tuntav.

Minu kaitseingli tuunis relvad.ee Kristofer – tänud!
« Last Edit: April 06, 2014, 10:25:29 by Margus »