Author Topic: Kus lasta tuunida relva?  (Read 4809 times)

Offline HR.77

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
Kus lasta tuunida relva?
« on: June 19, 2020, 00:11:51 »
Tere, pole veel nii kogenenud ,et julgeks ise oma relva lahti võtta aga soov tuunida olemas. Niisis kus soovitate lasta relva tuunida?
Tänades!

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #1 on: June 19, 2020, 08:53:07 »
Tervitus.
Soovitan pöörduda mõne poe poole. Räägid ära mis sa tahad ja ma oskavad hinnata vb mis maksma läheb.

Offline HR.77

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #2 on: June 19, 2020, 10:57:24 »
Tere, plaan vahetada kogu elektrisüsteem ja panna elektri päästik. Palju läheks maksma? Kas Softair on hea koht kuhu relv viia?

Offline ZERO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #3 on: June 19, 2020, 16:04:47 »
Juttude kohaselt peaks XFORCE olema parim koht kuhu oma relv tuunida viia, endal küll kogemus puudub aga võid uurida.
https://m.facebook.com/xforceairsoftshop
Hades Airsoft

Offline EHRG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #4 on: June 19, 2020, 17:24:13 »
Käisin mõni aeg tagasi Xforces mingit jubińat soetamas ja seal tutvustati uhkusega mulle nende mehaanikut. Arutlesime ühel ja teisel teemal aga ausalt öeldes ta väga terava pliiatsi muljet mulle küll ei jätnud. Isegi küsimusele millist määret gearboxis kasutada, tuli suht ümmargune jutt millel puudus sisu :)

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #5 on: June 19, 2020, 22:02:57 »
Käisin mõni aeg tagasi Xforces mingit jubińat soetamas ja seal tutvustati uhkusega mulle nende mehaanikut. Arutlesime ühel ja teisel teemal aga ausalt öeldes ta väga terava pliiatsi muljet mulle küll ei jätnud. Isegi küsimusele millist määret gearboxis kasutada, tuli suht ümmargune jutt millel puudus sisu :)

Kui sa autot hooldama lähed, siis ka mehaanikud sulle räägivad kõik oma töövõtted ja printsiibid selgeks? :D Ja üleüldse, kellest jutt?

Olen oma replikaid seal lasknud teha aegade algusest just suhtumise tõttu.
Inimesed julgevad vastutust võtta oma töö eest ja pole kordagi probleeme olnud.

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #6 on: June 19, 2020, 22:13:23 »
Eks saame meiegi juppide vahetamisega hakkama aga näiteks kui tegemist on mõne eksootilisema relvaga kui m4.. siis julgen xforce soovitada ja ei kedagi muud.

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #7 on: June 19, 2020, 23:52:04 »
relvad.ee

Offline HR.77

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #8 on: June 20, 2020, 00:27:23 »
relvad.ee
Seal pole poole juunili tehnikut

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #9 on: June 20, 2020, 01:21:21 »
No kui on kiire siis xforce, kui on aega siis relvad.ee , väga hea tood teeb tehnik, olen väga rahul mis ta on teinud mulle.

Offline nokkloom

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kus lasta tuunida relva?
« Reply #10 on: June 20, 2020, 10:29:48 »
Pead siis silmas seda, et sisse tuleks optiline päästik (Eestis on vist vaid Gate Titan kohapeal)+ juhtme, pistiku tiir või pead silmas seda, et vahetatakse välja kõik juhtmed, pistikud ja lisatakse mosfet?
Variant A on suurusjärk kallim ning seda soovitaks teha vaid seal kohas, kes sulle Titani müüvad. Titan võib olla pirtsakas ja käituda "naljakalt", ning siis võidki jääda kuulama seda kahe poole vahelist süülükkamist, kui mingil põhjusel peaks see naljakalt käituma.

Variant B on suhteliselt odav ning sellega võiks enamik hakkama saada. Kui jootekolb käes püsib, võid ise kah ära teha, kuna käigukasti pole vaja lahti võtta ning see on kõige keerukam töö.