Author Topic: aitame airsofti lõputööd  (Read 3002 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
aitame airsofti lõputööd
« on: March 08, 2015, 18:54:44 »
Leppisin Marioga kokku, et panen siia teema välja, et ehk mõni viitsib lisaks minule teda aidata. Meie klubist juba pöörduti ka tema poole.

Kui ainult mina vastan, ei pruugi see kõige tõesem olla, sest olen olnud airsoftis liiga lühikest aega.


From: mariotosso@gmail.com
Tere,

Õpin Tallinna Tehnikaülikoolis Informaatika bakalaureuseõppes ning kirjutan hetkel lõputööd, mis võiks teile ja kogu Eesti Airsofti kogukonnale huvi pakkuda. Nimelt koostan Airsofti ürituste organiseerimise lihtsustamiseks veebiliidest, mille kaudu oleks võimalik üritusi korraldada, üritustele registreerida, üritusi kommenteerida jne. Panin tähele, et hetkel käib kogu korraldus läbi foorumi ja usun, et minu arendatav süsteem võiks olla abiks.
Seoses sellega vajan aga teie abi. Nimelt oleks mul vaja teada teie, kui aktiivse organiseerija poolt tagasidet praeguse olukorra kohta - kus on kitsaskohad, mis võiks olla paremini jne. Milliseid andmeid on korraldajal vaja inimeste kohta, kes üritusele registreerivad (nimi?, vanus?, rahvus?, relva tüüp? jms) ning milliseid andmeid ürituse organiseerija teistele pakub (asukoht?, aeg?, maksumus?, mängureeglid? jms)? Igasugune info oleks suureks abiks.

Kõike head,

Mario Tosso


Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: aitame airsofti lõputööd
« Reply #1 on: March 16, 2015, 10:43:58 »
Edastan Mario teate:
Ta tänab kõiki, kes aitasid, vastuseid tuli palju.
Rohkem pole mõtet saata.