Author Topic: Raku suvepäevad 3-5 juuli  (Read 3410 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Raku suvepäevad 3-5 juuli
« on: July 04, 2015, 19:22:32 »
Palju tänu osalejatele!
Kahe päeva fotod:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%21836&cid=A873BD12FD2ED25F&group=0

Seni on kõik väga Ok.
Suviselt soe õhk ja väga hea suplusvesi, hea kalasaak, super seltskond.

Tegime küll pika lahingu, mis kuumuses ära väsitas, aga mõned soovivad siin täna õhtul veel lahingu teha, on ikka väsimatud…

Kes homme liituvad, siis kohtume 10:45 väravas.
Kohtumiseni

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Raku suvepäevad 3-5 juuli
« Reply #1 on: July 04, 2015, 23:05:34 »
Väike video kah. Sai proovitud isearetatud mounti. Vabandan hicapi kerimise kolina pärast.

https://www.youtube.com/watch?v=YDEcBIIConU

Mäng ise oli üle pika aja üks rahuldustpakkuvaim. Tore hakklihamasin.

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: Raku suvepäevad 3-5 juuli
« Reply #2 on: July 05, 2015, 18:31:20 »
Mäng oli hästi ja korraldatud ja enamus mängijaid sõbralikud. Kui mõned varustuse tõrkumised välja arvata jäime tiimiga vägagi rahule. Eriti meeldis pühapäevane päev sest rahvas oli sõbralik ning isiklikult  sain kaevikus istudes ennast põõsaks maskeerida :)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Raku suvepäevad 3-5 juuli
« Reply #3 on: July 05, 2015, 22:40:29 »
Väga äge üritus oli. Annab veel siiamaani tunda - kere on väsinud, turi on päikesest põlenud ja kodune külmkapp elas üle tõsise rüüsteretke. Sellised üritused on tõsiselt heaks "resetiks" igapäevarabelemisse. Tunned, et võid hiljem korraks rahuldusega jalad seinale visata.

Lahingute spekter oli päris lai. Laupäeva-pühapäeva mahtus masslahingut, taktikalist trenni ja klassikalist "metsa puhastamist". Alguses tundus, et mis nõkse airsofti metsalahingis ikka olla saab. Tegelikult vajab asi ikka veel kõvasti harjutamist ja meeskonnatöö kokkumängimist. Suutsin vist mõnes lahingus surmasaamiste rekordi julgelt endale kahmata. Pühapäeval oli varjumiste osas eriti lahe, korduvalt tuli kuule ehtsast mättast ja mõni puu teatas sosinal, et ei taha mind paari meetri pealt plastiga kostitada :)

Erilised tänud korraldajale Margusele, kes oskab alati hoida asjad märkamatult õigel rajal. Koha valik Raku järvede ääres oli tõesti suurepärane, ma ei ole ammu nii heas kohas ujumas saanud käia.

Aitäh kuttidele kes mu auto kiirkorras aitasid liivast välja lükata (sry, ma ei tea mis nimega te foorumis sõna võtate). Järgmine kord manööverdame viisakamalt :)

Ja aitäh kõikidele mängijatele, tõsiselt hea seltskond käib koos!

Tõnu & Ottomar

Offline Saba

  • Tava moderaator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Raku suvepäevad 3-5 juuli
« Reply #4 on: July 05, 2015, 22:56:59 »
Alustuseks tänud Margusele kes väsimatult viitsib asjaga tegeleda ja järjepidevalt üritusi korraldada. Sel korral sain osaleda kahjuks vaid pühapäeval. Oli väga lahe, sõbralik ja aus seltskond. Võin julgelt öelda et nii fair play mängu pole ma veel varem kaasa teinud. See andis ka väga hea emotsiooni kogu mängupäevale. Mängulahendus oli kah pühapäevale sobilikult lihtne, konkreetne ja vaheldusrikas. Sai nii rünnata, kaitsta, varitseda, kavaldada kui ka lihtsalt kuulirahega ehk jõuga üle minna. Usun, et mäng pakkus midagi igale maitsele. Jäin igal juhul väga rahule! Tänud kõikidele osalejatele ja veelkord suur kummardus Margusele! Hästi tehtud!
« Last Edit: July 06, 2015, 00:11:49 by Saba »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Raku suvepäevad 3-5 juuli
« Reply #5 on: July 06, 2015, 16:13:12 »
Tänu Teile head Airsofterid  ja tagasisidele on selliseid üritusi väga mõnus korraldada.
Palju tänu kõigile kes osalesid ja aitasid sellega suvepäevad läbi viia, ilma Teieta poleks see õnnestunud!!!


Sellist tagasisidet nagu siin ja vene foorumis on tõesti hea lugeda.

Arvasin tegelikult, et kes ikka viitsib nii mitmeks päevaks tulla, aga tegite mulle toreda üllatuse.
Jõudsime selle 47 tunniga 4 lahingut teha - täiesti uus kogemus, palju supelda, natsa kala püüda, grillida, telkida, mõnusat suveilma ja head seltskonda nautida.

Olenemata kuumast ilmast kahel päevasel lahingul pidasid mängijad ilusti vastu. Ja seda nauditavam oli kohe vette tormata.

Lahingud olid kõik lihtsa sisuga.

Ärge minult veel oodake tõsise sisuga lahinguid, ma pigem püüan uusi kohti tutvustada ja neid alasid koos Teiega lihtsate lahingutega katsetada.

Õnneks oli samal ajal valikuvõimalust ja Männikul Militaarseikluse-Jay poolt korraldaval mängul võimalus nautida tõsisema sisuga mängu. Ja nagu tagasisidest näha, läks ka neil kõik ilusti, super Jay! Vahepeal mõtlesime küll laupäeva õhtul, et kas lähme teeme üllatusrünnaku teisele poole Männiku teed, aga 3 lahingut selja taga 24 tunni jooksul tegi oma ja eelistasime vees liguneda ning lebotada lõkke ääres.

Laupäeva päevase lahingu tegime väikse punkriga kaevitutes, kus lihtsa sisuga kaitse/ründe lahingud. Saime pojaga teha lahedaid adrekaid üllatusi.

Pühapäeval katsetasime uusi kohti Raku järve ääres, siis 600m lasketiiru kõrval olevad künkad ja väike poolsaar kraaviga.

Lahingtegevus seisnes selles, et 500m küngasteni viival teerajal ühed kaitsesid ja teised ründasid. See 500 m lahingriba vallutamine kestis tublisti üle tunni. Leppisime kokku, et lahing ei valguks väga laiali, siis kummalegi poole teed kuni 50m võis minna. Täitsa mõistan lahingaja pikkuses, kuna kaitsjatel oli lihtne end võssa või taimede alla ära peita ja varitseda, aga ründajad olid ju enamasti kergesti nähtavad ja tabatavad. Kuna tegime elluärkamise võimalikult lähedale (50 sammu tagasi ja kohe elus), siis ei veninud liiga pikale.

Teise lahingu tegime kraaviga poolsaarele. Elluärkamine ja reeglid olid üldiselt nii nagu lahingu eelselt foorumis juba kirjeldasin.

Mul õnnestus ka kaks korda sõnadega vastast tabada, kuuliga oleks olnud muidu liiga valus nii lähedalt…
Üldse õnnestus mul nende 4 lahinguga 8 sõnadega killimist ja need on palju adrenaliinikamad kui kuuliga tabamine.

Kahe õhtu lahingud olid ka väga mõnusad.
Huvitav seik veel reede õhtu ja laupäeva lahingus: õhtuses lahingus ronis üks kena mängija puu otsa, sel õhtul ta ei üllatanud kuuliga. Aga laupäevases lahingus sain ühe kuuli vesti ja ei saanud kuidagi aru, kust kuul tuli. Sama juhtus ka teise mängijaga. Kui elluärganult sama kohta tulime, siis ütlesin kaasvõitlejale, et äkki ronis see kenake jälle puu otsa nagu eile õhtul. Siis vaatas kaasvõitleja puu latvade poole ja saigi talle puu otsas pihta, seekord läks meil napilt. Mõtlen, et ta peab ikka tubli tugev sihtija küll olema, kui ta jõuab end võrdlemisi peene puu otsas  hoida ja samaaegselt mulle ühe lasuga pihta saada, umbes 20 m pealt. Kui õigesti kuulsin, oli ta sealt kõrgelt 8 meie oma maha saanud – hea töö!   

Usute või mitte, aga kõige rohkem (10) kalu sai kena Alinake. Mina vaid 6.

Nagu ka fotodelt näha vettehüpetel me end tagasi ei hoidnud.

Ilmataat tegi hea kingituse, isegi öösel oli +20, kerget vihma sadas kahjuks vaid 3 min.

Ja kõige suurema kingituse tegid Airsofterid oma osalemisega, palju tänu!!!

Sellise mitmepäevase üritusega õpib palju paremini tundma kaasvõitlejaid ja kuuleb infot mida foorumis ei jagata…
« Last Edit: July 06, 2015, 16:33:36 by Margus »