Author Topic: Männikul 14.04 pühapäeval  (Read 3050 times)

Offline Crazy

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Männikul 14.04 pühapäeval
« on: April 15, 2013, 13:19:17 »
1. Arvasin, et kohale tuleb max 20 inimest. üllatuseks oli natukene üle naljakümne :D.

2. Väga palju sai madistada tegevuse rohke, polnud mingit ootamist ega luuramist, kohe täie rauaga peale.

3. Ala iseselt minu lemmik praeguseni ja võiks veel mänge seal olla.

4. Esimesel mängul keegi oli mänginud surematut. Peale minu 3 kurtsid veel. Olgem ausad mängjad ikka.

5. viimane mäng endale öeldi, et olin surematut mänginud. Mina seda ei tee, kui tõesti sain pihta, siis vabandust aga mina tähele ei pannud.

Kokkuvõttes väga hea mäng üle pika aja :). Suured tänud haraldile, et võttis viitsimiseks seda korraldada

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Männikul 14.04 pühapäeval
« Reply #1 on: April 15, 2013, 16:38:37 »
Tänud kõigile kes kohale tulid...  Oli üllatus et nii palju inimesi tuli kohale ja ei olnud kahjuks arvestanud sellega. Peale hommikuse viivituse sai asjad liikuma ja vaatamata et olen veidi rooste läinud korraldamises sis asjad sujusid kenasti. Sai tehtud omad järeldused ja järgmine kord kindlasti tuleb rohkem sisu mängudesse ja lisasüzeed. Samuti on plaan mänguala suurendada. Samuti oli juttu ettepanekust keskmisele platsile mingite kaitsetulpade ehitamisest ning ehk saab platsi rohkem mängitavamaks muuta tulevikus. On plaan hakata nädalavahetustel tihemini mänge uuesti korraldama, seega jääge ootele ja loodan peagi kõiki uuesti mängul näha :)

PS: ehk on Peebul veidike videomaterjali et üles panna üritusest
« Last Edit: April 15, 2013, 16:42:06 by Harald »
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline TomT

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Männikul 14.04 pühapäeval
« Reply #2 on: April 16, 2013, 08:54:45 »
Muidu oli päris ok, siiski lõpus viimasel lipumängul oli raske vahet teha, kes oli oma kes vastane. Lindid jähid emmal-kummal panemata...

Edu