Author Topic: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja  (Read 15340 times)

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #15 on: January 11, 2018, 18:43:24 »
Muide mina olen teine inimene Maarjamaalt kellele ala ei meeldi juba seal kohal käimata. ja probleem ei ole internetis .
Teie enda jutt on äärmiselt vasturääkiv lugedes postitusi . küll räägitakse sellest, et tegu ei ole tavalise "kiire"softiga ja siis jälle järgmises väidetakse, et selleks, et vältida pudelikaeladesse takerdumist oleks tulnud ikka hullult kasutada eelnevaid teadmisi ja kogemusi ala eripäradest ning kuhugile rushida !!! Siis jälle, et tegu tõsise taktika alaga - nagu ka ala nimi vihjab aga mingit erilist taktikat ju teha ei saagi sest pudelikaelad ilma ulme rushita tapavad mängu . Väide, et seal ka jõustruktuurid käivad - köhköh - kas seal käivad asjaarmastajad kes paralleelselt lihtsalt töötavad nendes kohtades või reaalselt politsei või kaitsemin maksab ala eest, et seal treenida ? ei usu hästi ... pigem nagu turundusklausel või mis. Esimeste seal korraldatud mängude kuulutuste peale kõvaks ei läinud sest nähes fotodelt, et tegu on ühe mitte just väga suure mahajäetud "laguneva" hoonega kus puudub ka küte, et aastaringselt kasvõi püstolitega mängida , mis seal oleks vast ok , on see pigem lihtsalt üks järjekordne nõukaaegne mahajäetud hoone mis sobiks vist kuskil teiste sarnaste hoonete keskel linnalahingu alasse - mitte et nüüd järjest saab seal rounde lahmide võrdsete tiimidega . Ilmselgelt võib seal korraldada kommerts üritusi ja mingeid stsenaariumi mänge ( loe nii- nagu meie eestis esimesena tegime pea kümnend tagasi) aga sitaks nõme on kui mingi tõsisema huviga softer avaldas oma arvamust olgugi, et 1 roundi põhjal(no järelikult oli siis ikka nii halb ) (aga minul oli sama arvamus juba ilma roundita näiteks) ja siis hakkab mingi hull kaitsmine ja tema arvamuse ümberlükkamine - kas see mitte pole ürituste tagasiside alafoorum ? Kas siin ei või avaldada oma arvamust ürituse kohta ? Ja btw nii palju kui mul on arusaamist siis ka antud härra on tegevteenistuja - huvitav millise strateegilise planeerija arvamuse peale ei tule vastu mitu kaitsekõnega postitust ?
Olen oma softikarjääri jooksul lihtsalt nii paljudest hoonetest läbi käinud et raske on mõista mõne inimese erutatust lihtsalt MAJA üle kuhu lubatakse mängima minna . Mul on hea meel et teil on selline hoone oma kohalikele ja ümberkaudsetele asjaarmastajatele käepärast võtta kus softi skirmisheid korraldada . Aga nii kui asi kommertsiks kisub siis kisub asi alati tüliks .

To Scuall - mida sa siis lootsid leida pühapäeva mängust mis toimub ühes majas?
Ja ei ole piiranguid nagu : ainult käsikas , 2vs10 , ainult 1 salvetäis moona käsikale jne jne jne 

Margus korraldab koguaeg mänge kuskil suva taktikamajades mida ta näeb kuskil tühjalt seismas - mis teeb teie hoonest taktika maja ?
Muutke mu arvamust
või siis andke nüüd tuld minu pihta
Jõudsid ette, pidin nüüd sama sisuga sama pika teksti kustutama. Häbematu!
Igatahes sekundeerin, keegi ei öelnud, et ala on sitt, anti lihtsalt konstruktiivset tagasisidet, et alal on mõned kohad, mis on n-ö pudelikaelad ja mida võiks parandada (toodi ka konkreetne mõte välja, kuidas seda teha) ja sellest selline mõttetu kiun üles tõmmata..et issand, kõigile ei meeldigi see ala..no ma ei tea.

ASH

  • Guest
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #16 on: January 11, 2018, 19:09:56 »
mina tegelikult nüüd ütlesin, et on .... (aga seda minu jaoks sest ma ei mängi cs-go-d)

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #17 on: January 11, 2018, 21:22:45 »
Ja üritame ajapikku muuta ala kõigile meeldivaks ;)
Ja ei võtagi sõnast kinni, et ala kellegi arust sitt on. On rohkem meeldivaid ja vähem meeldivamaid mängupaikasid. Siiani rahvast käib ja huvi aina kasvab, see ongi oluline. Kommertstegevusega ei ole asi pea üldse seotud, kui ainult väike reklaam. Pea pooltel püsiklientidel on mängutasu juba 0 või siis täielik miinimum.

ASH, vist mõistsid natukene valesti või väljendasin mina valesti. Mõnel soodsal hetkel kiiresti liikumine ei tähenda rushimist. Spawnidest roundi alguses välja liikudes on igas mängus / igal alal soovitatav kiiresti soodsatesse paikadesse joosta. Sama on ka meie alal - roundi alguses võiks veidi rohkem liikumisega kiirustada kui mängu keskel.
Ülejäänud arvamusloo eest aga täname. Ei too siin välja, kes meil harjutamas käivad või miks. köh-köh. Esialgne arvamus oli väga agressiivne, eks peabki veidi end kaitsma ja väiteid ümber lükkama. Usun, et see on täiesti normaalne. Usun, et ka Lõuna-Eestis on suure kogemusega softereid, kes on juba ala kohta tagasisidet andnud, ka positiivset.

Sinu sõnum Scuallile, mis on üsna negatiivse taustaga. Kas see peaks ka olema mingi neutraalne kriitika? Pühapäev on vist ühes majas ürituse korraldamiseks halb päev, teeme järgmine kord laupäeval. Mängureeglid ja piirangud muutuvad roundide vahel. Erinevatel stsenaariumitel erinevad reeglid.

Raske vastata, mis teeb meie majast "taktika maja". Esialgu oli see vaid nimi.. kuid sügavalt mõeldes: Et olla majas edukas, pead kasutama õiget taktikat. Vist piisab?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #18 on: January 11, 2018, 21:54:00 »
Ei ütleks, et ASH mullemingit negatiivset sõnumit edastas :D
Ta karmima suuvärgiga, kuid vähemalt otsekohene ja aus.
Seda algset lonkimist minu poolt...
Mida oleks andnud, kui ma oleks ennast kiiremini liigutanud ja noorte poiste selja taga hõõrunud?
Midagi, eks ole.
Ala oli minu jaoks tundmatu, ka seepärast liikusin rahulikumalt. Ma juba nii vana küll, et
võin lasta noorematel rushida.
Nagu sai ka mitmeid kordi mainitud, on tegu siiski minu , kui subjekti subjektiivse [loe: isikliku] arvamusega.
p.s. Avalik sektor, ei käi kindlasti sellistes kohtades harjutamas. Neil piisavalt omasid objekte ;)
Tegelt, kahju tõesti, et kasvatuses vajaka jäänud mõnel. Seega kes tunneb ennast puudutatuna, pangu tähele:
Tagasiside, mis tahes, olgu see positiivne või negatiivne, on siiski tagasiside.
Pimesi enda seisukohtade peale surumine, ei tõsta sinu väärtust oponendi silmis.


Lõpetuseks:
Kunas elu piisavalt kiire, siis vabal hetkel ikkagi üritan end nats liigutada ja seekord jäi sõelale antud majake.
Oleks alternatiive, oleks selle ala proovimise edasi lükanud.

Loodan, et keegi teil seal spawni nurgas alla ei saja. Seda virtsa, mis siis ventikasse lendab (eriti kui on tegu alaealisega),
ei tahaks küll koristama hakata.


Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #19 on: January 11, 2018, 22:30:54 »
Tervitus kõigile.

Olen käinud seal pea igal mängul, olen alaga väga rahule.
Esimesel korral, tegid kohalikud korralikult säru. Nad teadsid kuhu liikuda, kuhu nurga taha joosta ja oodata õiget hetke. Algul tundus et ei ole midagi erilist, kuid meeskondade vahetustega, poolte vahetustega jne, muutus asi aina paremaks. Nii nagu paljudel teistel aladel, on väga tähtis koostöö. Ilma koostööta tõesti ei tee seal midagi. Pidevalt mängides sellel alal, on endalgi teada juba, kohu kohe joosta, kus oodata vastase tulekut, kuida nendest treppidest mingil moel üles saada.

Ei, kindel see et ei pruugi paljudele meeldida ja värki, kuid ei peaks kohe halvustama või midagi, pigem proovida mõned korrad veel.EI PEAGI KÕIGILE MEELDIMA ;D

Ise olen alaga rahul, ala ka muutub vaikselt huvitavamaks ja aina uut rahvast tuleb juurde. On näha ka tuttavaid nägusid, kes ikka tulevad tagasi.

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #20 on: January 11, 2018, 23:50:52 »
Usun, et las jäãda. Polegi siiani väga negatiivset tagasisidet saanud. Väga hea, et tuli.
Avaliku sektori juttu ma lampi letti ei laoks ja ei oleks välja toonudki tegelikult. Siiani pole midagi maininudki.
Ei väidagi, et parim CQB ala, kuid lihtsalt järjekordne võrdlemisi uus koht, kus mänge korraldada... ja rahvale peamiselt meeldib. See ongi oluline. Pole siiani ühtegi teist CQB ala maha teinud ega teegi, ei mängi rolli. Ja me ei üritagi saada parimaks, sest tõsi ta on, ulmeliselt suur ala ei ole... aga midagi ta siiski pakub.
Oleme kõik sõbralikud edasi ega satu vaidlusesse. Ajame kõik oma asja ja käime mängudel ning aladel, kus meeldib. Kui on siin foorumis rahvast, kellele meeldib meie juures korraldatavad mängud, ootame teid järgmisele mängule meie tagasihoidlikusse, kuid mitte perfektsesse CQB soojustamata ala. ;)

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #21 on: January 12, 2018, 21:04:46 »
Et mitte olla ebaõiglane siis vaatasin läbi ka FB klubi lehel olevad kaks videot, lootuses näha siis midagi muud.....

Kogu tegevus seisnes treppide võtmises, alt ülesse ja ülevalt alla...

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #22 on: January 13, 2018, 01:56:26 »
Et mitte olla ebaõiglane siis vaatasin läbi ka FB klubi lehel olevad kaks videot, lootuses näha siis midagi muud.....

Kogu tegevus seisnes treppide võtmises, alt ülesse ja ülevalt alla...

Kui leiad veel mõne pildi või video, kus keegi campab, siis võid siia kirjutada midagi. Tegu siiski ju tagasiside foorumiga. Aitäh, et teemat jätkad.

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #23 on: January 13, 2018, 20:21:55 »
Lisan ka siis paar sõna siia.
Uus ala, uued inimesed pigem sai jäädud mänguga rahule ja seltskond oli hea. Kuid tagasi ka ei kipu lähiajal.Tegelikult on alal väga-väga palju potensiaali kul lahendada ära need paar “pudelikaela”. Kui granaate pole seal alal siis kipub mäng mõneks ajaks toppama jääma, eriti kui sisuliselt on lõpmatu arv elusi. See kindlasti on probleem millega tuleks tegeleda.
Vabandan ka kui sai siin-seal üle reageeritud.
Tänud korraldajatele!

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #24 on: January 13, 2018, 20:57:14 »
Lisan ka siis paar sõna siia.
Uus ala, uued inimesed pigem sai jäädud mänguga rahule ja seltskond oli hea. Kuid tagasi ka ei kipu lähiajal.Tegelikult on alal väga-väga palju potensiaali kul lahendada ära need paar “pudelikaela”. Kui granaate pole seal alal siis kipub mäng mõneks ajaks toppama jääma, eriti kui sisuliselt on lõpmatu arv elusi. See kindlasti on probleem millega tuleks tegeleda.
Vabandan ka kui sai siin-seal üle reageeritud.
Tänud korraldajatele!
Tänud tagasiside eest!

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #25 on: January 14, 2018, 09:44:17 »
Panin just ülesse viimase video alast enda Youtubei. Praegu minu üks lemmikumaid väljakuid, kuna CQB fänn nagu ma olen, on see üks vähestest organiseeritud platsidest Eestis. Eks esimene mäng ei tundnud ka kindlalt ennast seal, täna juba on väljak palju selgem, kuigi üllatusi täis kohti on veelgi. Aga pole see maja raske nii midagi, harjutamise asi :D

VIDEO LINK LAEVA MÄNGUST: https://youtu.be/yitJ6utg2a8

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #26 on: January 14, 2018, 13:08:30 »
Panin just ülesse viimase video alast enda Youtubei. Praegu minu üks lemmikumaid väljakuid, kuna CQB fänn nagu ma olen, on see üks vähestest organiseeritud platsidest Eestis. Eks esimene mäng ei tundnud ka kindlalt ennast seal, täna juba on väljak palju selgem, kuigi üllatusi täis kohti on veelgi. Aga pole see maja raske nii midagi, harjutamise asi :D

VIDEO LINK LAEVA MÄNGUST: https://youtu.be/yitJ6utg2a8

Nice.
Kuigi sinu tehtud videos on ala võrdlemisi vana :D Nüüd palju muutunud.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #27 on: January 14, 2018, 14:42:24 »
Haipimise jaoks on tegelt oma alafoorum.
Mängude tagasiside, nagu aru saan, on konkreetse
mängu kohta...

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #28 on: January 15, 2018, 00:17:57 »
Scual, me vist oleme juba veidi vanad, et kümneid ja kümneid kordi mööda ühte ja sama koridori joosta....


Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-01-06 Airsoft Go Taktikamaja
« Reply #29 on: January 15, 2018, 00:54:59 »
Karm aga nii see vist on. Samas kuidagi ei taha mänguasju
maha jätta :D