Author Topic: L: HPA M40A3 VSR snaiperrelv rendiks!  (Read 2678 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
L: HPA M40A3 VSR snaiperrelv rendiks!
« on: March 20, 2018, 15:56:35 »
Otsustasin pakkuda võimalust huvilistele kasutada ning mängida täistuuninguga snaiperrelvaga airsoftis. Tegemist on isiklikuks tarbeks ehitatud relvaga millel pole kusagilt kokku hoitud ei juppide ega tööaja pealt, et seda kokku panna. Üldiselt ei rendi oma isiklike relvi välja, kuid siin kohal teen erandi. Eesmärgiks on huvilistele tutvustada kuidas käitub ning milliseid võimalusi pakub HPA sisule ümber ehitatud VSR platvormil airsoft snaiperrelv.

VSR platvorm
ModelWorks M40A3 kaba
PDI Lightweight outer barrel
G-spec summuti
Wolverine Bolt
Wraith Co2 adapter kabas või balloon seljas ja voolikuga kiirkinnitus
PDI 6.01 430mm sisemine toru, ML Autobot kumm ja Action Army hopi kamber
Tokyo Marui 3-9x40 optika

Asjad millega peaks arvestama:
Relval on pikkust ja raskust. Modelworks kaba on tugevast plastikust ning parajalt paks. See paneb piirangud kasutajale. Üldiselt soovin hoiduda alla 18a isikule rentimast. Samuti ei soovi rentida seda relva isikule kes on alles alustamas airsoftiga ning läheb esimesele-teisele mängule. Tegemist on võimsa relvaga, millele kehtivad piirangud ja reeglid. Nende eiramine võib tuua ohtliku olukorra, mille kaasa aitamisele ma ei soovi panustada. Eesmärk oleks pigem juba tegutsevale airsoftile anda võimaluse enne snaiperrelva ostmist ning suurema summa kulutamist proovida 1-2 mängu juba tuunitud relva ning selle pealt otsustada kas ikka roll sobib ja ootused on realistlikud. NB! Snaiperrelvaga avalikul üritusel on tavaliselt reeglites kirjas MED piirang ning backup relva kohustus. Backup relva (tavaliselt püstolit) ma kaasa ei anna ning selle kohustuse täitmine jääb rentija enda kanda.

Tingimused:
Rendi hind üheks ürituseks on 40 eurot. Sisaldab õhuga laetud 13CC pudelit (piisab mitmesaja lasu tegemiseks), regu, voolikut, relva, kahte salve ning 0.43-0.45g kuule 200tk (peaks jätkuma igaks ürituseks mõistliku kasutuse juures).  Tulevikus võimalik ka kokku leppida 0.49g kuulide kaasa andmine eraldi tasu eest (selle kuuliga tuleb maksimaalne efektiivsus relvast välja nii kauguse kui täpsuse huvides).

Vastutus:
Minu poolt töökorras relv mis seadistatud ca 3.5J peale vaikimisi. Kui ürituse reeglite huvides on seda vaja muuta, siis võimalik ka muud kiirused.
Kui relva sisuga juhtub midagi on minu vastutus (v.a. pahatahtlik käitumine nt. liiva vms sattumine suruõhu süsteemi või torusse)
Kui relv saab füüsiliselt viga väliste mõjutuste käigus (kukkumine, lõhkumine jne), siis on rentija vastutus. Kõik purunenud detailid tuleb tasuda nende uueväärse maksumuse suuruses. Üldiselt on tegemist tugeva relvaga ning detailide valik on olnud läbi mõeldud ning kvaliteetne.

Täpsustavad küsimused teemasse.
Huvi korral PS või 53 98 21 kaheksa viis