Author Topic: Vene hooaja lõpetamine Männikul 3 okt  (Read 2157 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Vene hooaja lõpetamine Männikul 3 okt
« on: October 05, 2015, 23:02:24 »
Toimus suur mäng kus osales ka siit foorumist palju mängijaid.
Kahjuks ei leia siit ühtegi tagasisidet.
Korraldajad nägid tublisti vaeva ja tegid meile hea mängu. Või mõnele ei meeldinud?
Eks korraldajale oleks vajalik teada nii head kui vead. Vene foorumis osatakse vähemalt aitäh õelda, aga eks igaüks omamoodi…

Mulle see kogu üritus väga meeldis.
Miks:
Eestikeelne eeltöö vene korraldajalt ka meie foorumis, vastutulek enne mängu tõsta mõned eesti mängijad meie (Kartelli) osapoolele –kes muide oli meile väga vajalik meedik,  alale sõites väravas sõbralik kohtunik, kes juhatas parkima, registreerimislaud, kus sai kaardi juhisega ja embleemi, graafik paigas - briifing, mängu algus ja lõpp toimusid täpselt lubatule. 

Meie staap, surnuala ja osa lahingtegevusest toimus alal, kus ma polnud varem olnudki, just ruudud G kuni N ja numbrid 23-28. Seal ju ka künkad ja huvitavad kaevikud laskepunkritega kus võiks tihemini mänge teha.

Huvitavaks tegi ka „politsei salaüksuse“ olemasolu. Kui Bjorn mainis oma osalemist ja teda reganute nimekirjast ei leidnud, siis oli minule asi selge, küsimus oli arvus, et palju neid on. Sellepärast oli missioonidel käimine eriti huvitav teadmisega, et kuskil võib keegi sind sihtida. Ja sellepärast ei käinud ma meie üksuse keskel ega puntras, mis korraga maha võeti ühes kohas. Sain pisut kauem salapärastele vastu panna. See tegi selle lahingu huvitavamaks.
Muidugi ei unune tohutult raskete „narkokottide“ tassimine.
Lõpu lahing kaevikute vallutamisel oli eriti äge kui selja tagant aina meie omasid juurde tuli

Kuulsin kahelt osavalt vene mängijalt, kes kotte tassisid, et nad ei lasknud kogu mängu jooksul ühtegi kuuli, vot nii…
Hooaja lõpetamine - ma küll ei tea, kas siis tegelikult ka mõne jaoks hooaeg lõppes? Kas siis jahedamas pole mõnusam mängida kui suve palavuses puukide ja sääskedega... Nüüd võiks just tähistada hooaja algust  Seda näiteks meie klubi teebki…

Ravimine:
See oli täitsa huvitav loterii. Märkasin, et pihta saades enamus siiski ei heitnud pikali ja hüüdnud meedikut. Aga meie üksuses meedik sai vatti küll, ta lausa jooksis haavatute juurde ja tõmbas medkotist igasugu värvi kaarte välja. Manitsesin küll teda, et joostes ei jõua me talle ringkaitset teha…

Vene foorumist mõned numbrid:
Kui õigesti aru sain, oli osales kokku 280 mängijat, 90 „narkokotti“ - huvitav, mitu tonni ja kuidas see kohale veeti, või samas oli ju liiv kohapeal olemas. Kartell (meie osapool) sai 39 kotti, vastased 29 kotti – aga tõid ka piloodi ja musta kasti.

Kui mängu eel mõned hirmutasid, et meil saab raske olema kuna vastasosapoolel on palju rohkem paremaid mängijaid, siis tegelikult ja mis numbrid ütlevad, et saime ikka vastu küll ja edukalt!!!

Äge oli, palju tänu korraldajatele ja osalejatele!!!
« Last Edit: October 05, 2015, 23:07:55 by Margus »

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Vene hooaja lõpetamine Männikul 3 okt
« Reply #1 on: October 05, 2015, 23:31:20 »
Väga lühike tagasiside seekord - samade korraldajate järgmisele mängule lähen võimalusel kindlasti uuesti.

Tänud korraldajale, vastastele ja kõigile kellega koos mängisime. Spetsiaalsed tänud Margusele, kes ajas meie eest korraldajatega asju. Kartelli komandörile, kes hoolitses ka nooremate mängijate eest. Ja kindlasti ka neile, kes lahingus ausalt ka jalavigastusse "koolesid" :)

Ise üritan järgmine kord kokkulepitud taktikast paremini kinni pidada ;)

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Vene hooaja lõpetamine Männikul 3 okt
« Reply #2 on: October 07, 2015, 12:07:24 »
Meie punt regas alguses Kartelli, aga osapoolte tasakaalustamise huvides mängisime lõpuks FARC'i poolel.
Mängu korraldus, asukoht, osavõtjad ja osapoole komandör olid kõik kenasti tasemel.

Baasi minnes valisime alguses vale tee, selle mis viis läbi metsa üsna osapoolte keskel, ning me märkasime, et osapoolte vahel metsas on mitmeid narkokotte. Hiljem, kui mäng algas, saimegi ülesande patrullida osapoolte vahelisel alal ja me vedasime neid kotte sealt kohe alguses ära mingi 5..6tk ja hiljem veel 3..4.

Teisel korral oli natuke huvitav moment ka, me nägime et ka vastane oli kotid avastanud ja vedas neid. Varjusime ühte kaevikusse ja asetasime ühe koti nii, et ta oli kohe kaeviku ees ja juba kaugelt hästi nähtav. Ei läinudki kaua aega kui 2 vastast sellele järele tulid. Ehmatasime neid:-)

Edasi saadeti meid vastase ja narkometsa vahelisele alale patrullima. Tee peal sai mõned vastased maha võetud, siis tuli vastane suure massiga peale ja surus meid meie baasi poole tagasi. Päris suur ja äge lahing oli.

Mängu teine pool oli oluliselt sündmustevaesem. Meie ülesanne oli baasi kaitsta, aga kuigi lahingut oli aeg-ajalt kuulda ning vastast oli mõnikord isegi näha, siis baasini nad ei jõudnudki. Lihtsalt passisime seal. Vahetult enne lõppu hiilis 2 vastast küljelt ligi ja ma ei tea kuidas, oma arust ma olin hästi varjunud, aga üks nende kuul jõudis minuni. Sai siis surnuna mööda teed minna ja jälgida, kuidas 3 meie osapoole tegelast omakorda nendele kahele vastasele seljataha hiilisid ning nad korraga maha võtsid. Ja oligi mäng läbi.
« Last Edit: October 07, 2015, 16:02:40 by AndrusK »