Author Topic: Vene hooaja avamine 2016  (Read 22915 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #30 on: April 11, 2016, 13:30:29 »
Kahju ja vabandan, et esimesel linnaku ründel viisin kogu meeskonna lihtsalt surma .. täielik häving oli ja tänud kes minuga surma kaasa tulid :D Oleks pidanud veidi taganema aga oli lõbus (Y)

Andres, vahelduseks metsa luurele oligi vaja meie seltskonnal ägedamat kontakti ja seda tänu Sinule saime. Nõelasime neid valusalt ja tungisime linnaku äärealale. Meie adrenaliini rohked pilgud olid enamustel 12 suunal, aga ülejäänud suunad jäid tähelepanuta. Just külgedelt ja tagant tulid vastase ootamatud rünnakud. Selles olen ka mina süüdi, kuna viimaste seas olnuna ei jälginud seljatagust piisavalt. Jõudsin küll vahetult enne langemist viimastele veel hüüda, et jälgigu kella 6 suunda. Aga kolme ja üheksa suunalt tuldi ka kallale.

Andres - kui meil oleks kõik võidukalt läinud, siis poleks enam midagi juurde õppida, nüüd aga saame mõelda/arendada peale kella 12 suunale ka teistele suundadele...

Ega see kerge pole - täiesti mõistetavalt tahab igaüks ikka 12 suunal vastast kõmmutada, kes ikka kannatab loota, et ehk üle õla ka vastast näeks... 

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #31 on: April 11, 2016, 13:43:02 »
Kahju ja vabandan, et esimesel linnaku ründel viisin kogu meeskonna lihtsalt surma .. täielik häving oli ja tänud kes minuga surma kaasa tulid :D Oleks pidanud veidi taganema aga oli lõbus (Y)

Ei oleks tohtind lihtsalt sinna kehva koha peale jääda vaid oleks pidand edasi liikuma või  siis taganema. Aga just see et me sinna maja ette jäime see saigi saatuslikkuks. Eks vigadest õppidakse ;)
« Last Edit: April 11, 2016, 15:22:21 by Raks?! »

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #32 on: April 11, 2016, 14:32:51 »
Quote
Huvitav oleks teada, kui palju siis mängijaid kokku osales ja kolmel eri osapoolel?

Mängul oli
NATO - 193
Karistav sõrm - 241
CDTO - 117

KOKKU : 551 inimest
Oorah

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #33 on: April 11, 2016, 23:49:45 »

Andres, vahelduseks metsa luurele oligi vaja meie seltskonnal ägedamat kontakti ja seda tänu Sinule saime. Nõelasime neid valusalt ja tungisime linnaku äärealale. Meie adrenaliini rohked pilgud olid enamustel 12 suunal, aga ülejäänud suunad jäid tähelepanuta. Just külgedelt ja tagant tulid vastase ootamatud rünnakud. Selles olen ka mina süüdi, kuna viimaste seas olnuna ei jälginud seljatagust piisavalt. Jõudsin küll vahetult enne langemist viimastele veel hüüda, et jälgigu kella 6 suunda. Aga kolme ja üheksa suunalt tuldi ka kallale.

Andres - kui meil oleks kõik võidukalt läinud, siis poleks enam midagi juurde õppida, nüüd aga saame mõelda/arendada peale kella 12 suunale ka teistele suundadele...



Meie tiim Karistavast Sõrmest eksles mööda metsi ja tulime kuuekesi suurema tulevahetuse suunas ja sattusime Teie küljele, liikusime selja taha ja tegime kiire rünnaku ja kadusime, kuna teid oli seal ikka väga mitu. Minu selle päeva parim hetk, 5 vastast ühe rünnakuga.

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #34 on: April 12, 2016, 10:39:49 »
Suur tänu korraldajatele.
Meie tiimile oli see selle aasta üks parimaid mänge hetkeseisuga.

Mängu jooksul sai tehtud kõike: luuratud, rünnatud, põgenetud, staapi kaitstud ja mida kõike veel.
Isiklikult vormi üle mingit küsimust ei tekkinud, kui ikka tead, mis camo kelle oma siin ütles kohe ära kas lasta maha või mitte.

NATO rünnak Karistava Sõrme baasile oli tõesti seljataguse kaitseta. Hiilisime sõbraga kogemata terve tiimi seljataha ja saime kahepeale circa 16 venda maha.

Muus mängus aitas ruuporist lastud araabia laulud ja tekstid rolli tõsiselt sisse elada. Eriti võimsaks tegi asjaolu, et iga 10-15 min tagant karjus kogu tiim Allahit.

Kahju, et mäng siukse õnnetusjuhtumiga pidi lõppema, head paranemist kannatanule!

Üldiselt ütleks, et üritus oli 9/10

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #35 on: April 12, 2016, 12:46:34 »
teadmiseks sulle, selleks ajaks kui te meile selga julgesite tulla, oligi 5 inimest veel elus... see-selleks. Mäng oli vahva, mulle meeldis, kui välja jätta räme kuulikogus, mida tuli kasutada vastase kindlaks tapmiseks, isiklikult läks 3500 kuuli. See on vist minu ühe mängu rekord. Kui ühendada islamiusk, slaavi veri ja adrenaliin ega siis tavalise softi kuuliga võtab aega enne, kui mees verest tühjaks jookseb ;)
See- selleks, mille kohal nokiks, oli vastase baasiasukoha muutus(või oli see spetsiaalselt meile valesti ette söödetud) ja surnuala imelik asukoht, mille tulemusena meie esimene suur pealetung ka kuivaks jooksis... Ning nii suurel mängul kohtunike puudumine, isiklikult ei näinud vist kordagi ühtegi kohtunikku, kes oleks kontrollinud inimeste ausust või kellele oleks saanud pretensioone esitada. Samuti oli minu arust oli meie briifinguala liiga kaugel ning oleks võinud olla samas kohas, kus oli meie surnuala. Hiljem oli paras matk auto järgi peale mängu. Peale esimest ränkamist oli paljudel tunne et enam kaua ei viitsi nii teha. Isiklikult suutsin mina kolm korda surma saada ja tagasi minna sest siis oli juba mäng läbi, see tingis ka kindlasti nn. zombiarmee ja rambod sest kes ikka tahak mingi poolteist kiltsa rängata ja oodata kui just on kohale jõudnud... Endapoolne soovitus kui korraldaja tahab sellelaadset surnuala ja mänguala suurust kasutada, siis kindlasti kordades rohkem kohtunikke, kes ka oma tööd teevad... Kuna oli teada et enamus madinat käib linnapiirkonnas siis oleks seal ikka oodanud kohtunikke näha. Lisaks täielik infopuudus ja korralagedus, peale esimest ülesannet ei olnud mingit infot, mis edasi teha ning ülejäänud päev oli lihtsalt trampimine ja kõigi tulistamine, kes jäi valesse kohta valel ajal. Muidu oli igati mõnus üritus ja kindlasti ka järgmine kord prooviks kohal olla.
« Last Edit: April 12, 2016, 12:53:23 by Harald »
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #36 on: April 12, 2016, 15:04:04 »
Järgmine kord panen ka vastaste vormi selga ja lähen baasi nu**ima, lihtsalt sellepärast, et teine vorm jäi koju...head vabandused.
Kuule kloun, mine arene kuskil nurgataga pisut. Esiteks mina kohtasin kogu mängu jooksul heal juhul 10-20 vastast metsa vahel, kõik said aru, et oleme vastaspoolel, samuti ei jõudnud ma elusast peast never-ever majadenigi, ehk siis tõmba nüüd kenasti tuuri maha ja mõtle järele.
Kuule tont, sina hoiad küll oma moka maas. Reegleid lugeda ei oska - saad disklaffi ja kõik. Avalikult kuulutama, et näe rikun reegleid TEADLIKULT. Järgmine kord löön sul hambad kurku ilma köhimata. Eriti ülbe tattlapakas.

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #37 on: April 12, 2016, 15:48:55 »
Järgmine kord panen ka vastaste vormi selga ja lähen baasi nu**ima, lihtsalt sellepärast, et teine vorm jäi koju...head vabandused.
Kuule kloun, mine arene kuskil nurgataga pisut. Esiteks mina kohtasin kogu mängu jooksul heal juhul 10-20 vastast metsa vahel, kõik said aru, et oleme vastaspoolel, samuti ei jõudnud ma elusast peast never-ever majadenigi, ehk siis tõmba nüüd kenasti tuuri maha ja mõtle järele.
Kuule tont, sina hoiad küll oma moka maas. Reegleid lugeda ei oska - saad disklaffi ja kõik. Avalikult kuulutama, et näe rikun reegleid TEADLIKULT. Järgmine kord löön sul hambad kurku ilma köhimata. Eriti ülbe tattlapakas.

Reeglitest rääkides:

Quote
You agree, through your use of this forum, that you will not post any material which is false, defamatory, inaccurate, abusive, vulgar, hateful, harassing, obscene, profane, sexually oriented, threatening, invasive of a person's privacy, adult material, or otherwise in violation of any International or United States Federal law. You also agree not to post any copyrighted material unless you own the copyright or you have written consent from the owner of the copyrighted material. Spam, flooding, advertisements, chain letters, pyramid schemes, and solicitations are also forbidden on this forum.


Offline Doc

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #38 on: April 12, 2016, 15:53:46 »
Järgmine kord panen ka vastaste vormi selga ja lähen baasi nu**ima, lihtsalt sellepärast, et teine vorm jäi koju...head vabandused.
Kuule kloun, mine arene kuskil nurgataga pisut. Esiteks mina kohtasin kogu mängu jooksul heal juhul 10-20 vastast metsa vahel, kõik said aru, et oleme vastaspoolel, samuti ei jõudnud ma elusast peast never-ever majadenigi, ehk siis tõmba nüüd kenasti tuuri maha ja mõtle järele.
Kuule tont, sina hoiad küll oma moka maas. Reegleid lugeda ei oska - saad disklaffi ja kõik. Avalikult kuulutama, et näe rikun reegleid TEADLIKULT. Järgmine kord löön sul hambad kurku ilma köhimata. Eriti ülbe tattlapakas.

Khmm, ma oleks nõus raha vahele panema, et seda "kurkulöömist" näha :)
PS! Võta tool kaasa, nii 2.10 kõrgusele löömist
PPS! Ma oleks nõus ka 1000km pealt tasuta kohale tulema, et sind uuesti kokku lappida et näha, kuidas sind uuesti kõrvuni maasisse lüüakse :)
PPPS! Järgmine kord proovi olla madalam kui muru... meil samasuuri vempse nagu putru :)

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #39 on: April 12, 2016, 15:58:39 »
Esiteks, jätab viisakus kõvasti soovida, teiseks Nato poolel nato vormis ja suvalise mütsiga tegelasi oli mitmeid, samuti, järgmine kord kui sul on koha peal pretensioon, feel free to discuss it on site :)
Selles suhtes, et mulle jääb segaseks, kummal osapoolel härra Pabulane ise viibis ja kes talle täpselt vastu jalutas.
Tean, et rätipeade poolel oli NATO vormis(flecktarn) ja musta mütsiga tegelasi mitmeid ja samuti oli ka NATO osapoolel täiskamos ja musta mütsiga tegelasi mitmeid, et täpne olukorra kirjeldus oleks ilmselt niisama lahmimise asemel otstarbekam.

Tahad sparringut teha, võime ka selle kunagi organiseerida :)


Järgmine kord panen ka vastaste vormi selga ja lähen baasi nu**ima, lihtsalt sellepärast, et teine vorm jäi koju...head vabandused.
Kuule kloun, mine arene kuskil nurgataga pisut. Esiteks mina kohtasin kogu mängu jooksul heal juhul 10-20 vastast metsa vahel, kõik said aru, et oleme vastaspoolel, samuti ei jõudnud ma elusast peast never-ever majadenigi, ehk siis tõmba nüüd kenasti tuuri maha ja mõtle järele.
Kuule tont, sina hoiad küll oma moka maas. Reegleid lugeda ei oska - saad disklaffi ja kõik. Avalikult kuulutama, et näe rikun reegleid TEADLIKULT. Järgmine kord löön sul hambad kurku ilma köhimata. Eriti ülbe tattlapakas.
« Last Edit: April 12, 2016, 16:16:21 by Pahandus »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #40 on: April 12, 2016, 17:00:52 »

Tahad sparringut teha, võime ka selle kunagi organiseerida :)

Hr Pagulane, ole täitsa ära siin vii foorumi suhtlemiskultuuri nii madalale. Ähvardusi pole mõtet ka loopida.
Kohtuge parem reaalis ja "arutame" asjad selgeks:
Tulge 24 aprill Järvemetsa alla värske õhu kätte end tuulutama. Sinna üritusele sobib sparring hästi.
Peale lahingut toimub kohtunike ringis  "Nõupidamislaua lahing", "noavõitlus" ja sobib ka sparring... 
Saan laenata kohapeal kindad (kui teil pole käsi väga suur), näomaski, jalakaitsmed, kubemekaitsme, hambakaitsme...
Soovitav eel registreerimine...
« Last Edit: April 12, 2016, 17:08:20 by Margus »

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #41 on: April 12, 2016, 17:08:44 »
Pabulane 30 päeva eemal foorumist. Sellised asjad tuleb kohapeal selgeks rääkida, kui normaalse inimese kombel rääkida ei oska.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #42 on: April 12, 2016, 17:33:51 »
Ma olen 100% kindel, et mina härra Pabulasele metsa all vastu ei jalutanud, kuna antud kuraasiga härrasmees oleks kindlasti ka kohapeal midagi öelda söandanud.
Küll aga oli mässajate poolel näha täis NATO camos inimesi. (Flecktarn siis)
Samas olles ainuke kes mainis, et jah sai niimoodi käidud, on arusaadav, et teatud indiviidid võtavad oma viha väljundiks just selle esimese kes ette jääb. Pime raev vajab välja laskmist kuna kõvasti on ülekohut kannatada saadud.
Korrektsuse huvides oleks ju tore välja uurida mis olukord kodaniku nii endast välja ajas, et veel päevi hiljem suudab vihapurskeid tekitada.
Näiteks see ei ole mina, küll aga on siin NATO vorm ja mitte NATO võitleja:
https://onedrive.live.com/?cid=A873BD12FD2ED25F&id=A873BD12FD2ED25F%213885&parId=A873BD12FD2ED25F%213833&o=OneUp
Samuti ei ole ka siin mina:
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12994422_1710168969231525_8090754064054835981_n.jpg?oh=d428522cd6350990e54f5cd529da9c8f&oe=5782EE27
Küll aga olen ühe pildi peal täiesti olemas ja vormi poolest võiks sulanduda ühtlasesse massi teiste NATO võitlejatega.

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #43 on: April 12, 2016, 18:16:45 »
Isegi võtsin korra oma mehe maha, kes oli täis NATO vormis (olin Karistava Sõrme poolel) ja eristuseks oli ainult must müts (mida alles hiljem tähele panin). Samas nihukene vorm oli lubatud ainult rentnikele. Mis seal ikka, organiseerisin meediku (õnneks lähedalt) kohale ja sai mängu jätkata. Mainisin talle, miks laskmis-valik sai tehtud ja samas ka n.ö vabandasime üksteise ees. Tsiviliseeritult ja puha. Tegime veel kõrvuti hea pealetungi.

Üritus oli väga hea! Oli ka hea jälle töötava varustusega mängus osaleda (Teslal läksid hammakad pärast teist lasku). Mängu algul sai koos rühmajuhiga ja väikese grupiga peagrupist veidi tahapoole jääda ja kuskil 30-40 minutit ühtegi kontakti ei saanud. Põhigrupp langes kiiresti ja jäime viiekesi ühele poole lagendiku kaitsesse. Kuna oli päris vaikseks jäänud, otsustasime rühmajuhiga koos küljepealt võsastikust vastast tiivata. Aga kui jõudsime 5 meetrit võsa sisse nägime vilksamisi vastast ja pärast minutilist passimist saabus ka teine ja sai esimese kontatki, kus jäin üksinda, aga vastased sain maha.

Läksin siis tagasi ja liikusime neljakesi üle lagendiku ja oja kuskile lennujaama lähedale. Seal saime kohe kontakti soomlastega. Võtsime ühe maha ja liikusime eemale. Vastase tuli koguaeg peal. Ja siis järsku hakkasid teeotsas soomlased metsa liikuma. Algul 2. Siis 3. Siis 2 jne. Kokku läks ca 15 soomlast. Aga meile nad enam järgi ei tulnud. Eks arvasid, et meid rohkem. Liikusime ise neile siis järgi, kuid algul väikese ringiga. Neid enam uuesti kordagi ei näinud. Kuid siis kostus metsas raginat ja hakkasime ahelas peale liikuma. Nägin vastast (2) ja jäin lihtsalt vormi kontrollima kui järsku avas tule. Võtsin esimese maha ja teine tabas siis veidi hiljem mind. Vorm tundus olevat, mitte CSTO ja NATO. Karjusin siis teistele, et küsiks osapoolt. Ja oh imet, omad mehed võtsid maha. Siit ka esimene surm. Hiljem siiski mõtlesin, et sellest teavitamine surnuna polnud vast kõige õigem tegu. Aga see selleks.

Vahepeal tulid mõned kiired killid ja 2 kiiret surma. Otsustasime linnaku vasakut külge ründeks proovida. Seal sai madinat NATO-ga, kes olukorrale jäi alla, kuid kohe alustasid ka uut rünnakut. Jäime siis kaitsepositsioonile tee äärde ja hiljem kuulen seljataga metsas sahinat. Kiire pööre ja ja ca viiene valang. Sain vastase maha. Tuli välja ja rääkis, et oli juba 10 minutit varitsenud ja oma hetke oodanud. Aga tegi ka valugrimasse. Küsis ka mu FPS-i aga sõbralikult, mitte süüdistavalt ja vastasin, et ca 120-125 ta on. Distantsi poolest ei olnud ka probleemi, et valangut lasin. Aga ise jäin siis mõtlema, et sai just hammakad vahetatud ja kas tõesti see tõttu võib FPS suurem olla.

Hiljem siis sai linnakus liikuda mäealusesse majja, mis oli muidugi kott pime kuni teisel pool mäge asuvate usteni. Jäime sinna varitsema, kuna väljas oli sahinat kuulda ja mingi hetk küsiti väljast, et kes sees on. Kiired "allahu agbar"-d ja vastuseks sama, tulid nad sisse ning 15 sekundi pärast lasi üks püstoliga kõik maha :D Siiani on nihukesed küsimused ja vastused olnud kõik õiged aga vot nüüd tuleb kogemust arvestada ja nihukesi avaldusi mängu aeg mitte usaldada.

Mäng lõppes jah kurvalt. Loodan, et too meesterahvas saab ka siiski tulevikus oma lemmikhobiga tegeleda ja seda uuesti nautida. Kiiret paranemist talle.

Kiidusõnad ka korraldajatele, kes antud olukorras tegutsesid väga kiiresti ja osavalt.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Vene hooaja avamine 2016
« Reply #44 on: April 12, 2016, 18:24:07 »
Üldiselt hammakate vahetus FPSi ei tohiks kuidagi mõjutada. Olles ise saanud lähidistantsilt otsaette 120m/s relvast lätaka, võin öelda, et veri tuleb väga lihtsalt välja :). Isegi minu 110m/s aparaat tekitas tol mängul valugrimmasse vastasele.
Avamine oli mingis mõttes äge, algus oli selline, et kõigepealt tuli läbi võssi vantsida mingid kilomeetrid ja pärast seoti meid kuskil ojaäärse lagendiku serval kenasti kontakti ja paljud said surma.
Teine tulemine lõppes natukene eemal, aga suht samamoodi ning kolmandani lõpuks ei jõudnudki, kuna kell oli palju :)
Seega minu jaoks oli hea jalutuskäik koos pisukese actioniga.