Poll

Hääleta ettepaneku poolt või vastu

Ettepanek säilitada hetkel kehtiv piirang 2.3J (150m/s 0.2g) 15m MED
25 (45.5%)
Ettepanek tõsta 2.5J (158m/s 0.2g) 15m MED
30 (54.5%)

Total Members Voted: 51

Author Topic: Reeglite muudatuste küsitlus! KP ja SA snaiperrelvade jõu tõstmine  (Read 53352 times)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Mina olen üritanud viia võimalikult maksimumini, arvestades 0,2 hetkel kehtivat reeglit. Tunnistan ausalt.
Seda aga metsakõlbulikel relvadel vaid.  QCB aga inimlikele piiridele. Sest kitsastes ruumides, pole alati võimalik välja
sihtida valutumaid kohti kehal.
Subjektiivselt väidan, et 80% kõikidest, kes oma relvi ise hooldavad ja tuunivad, on taotelnud joule creepi samuti.
Jube hästi annab aimu raskete kuulide kasutamine seda, sest nendega ilma creepita laskmine pikkadele distantsidele on raske.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Mina olen üritanud viia võimalikult maksimumini, arvestades 0,2 hetkel kehtivat reeglit. Tunnistan ausalt.
Seda aga metsakõlbulikel relvadel vaid.
.....
Jube hästi annab aimu raskete kuulide kasutamine seda, sest nendega ilma creepita laskmine pikkadele distantsidele on raske.

Mina olen alati tuuninud energia järgi ja täpselt selle kuuliga millega mängin. Sama relvaga siis 0.2 kuuli lastes on tulemus märkimisväärselt pettumust valmistav. Vene reeglite järgi tuunitud 2.9J SA snaiper (0.4 kuuliga) laseb 0.2 kuuliga alla 150m/s. Praegune Wolverine Reaperile upgradetud G3 DMR ka laseb 0.2 kuuliga kuskil 125m/s ainult (peaks tegelt uuesti üle kontrollima), samas kui raskema kuuliga on 2.3J juures. Sellega ma kardan ma ei saakski 0.2 kuuli 150m/s laskma. See on ikka räige mis vahesid 0.2 ja raskema kuuliga kätte saab kui tahtmist on, sellepärast ma polegi seda teed läinud. Aga ok, hea kui reeglid nüüd paremaks saavad.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Aga ongi nii, elu on ebaõiglane.
Kui teised kasutavad ära auke reeglites, siis miks peaks mina
samariitlane olema :P
Ja olgu täpsustuseks, et mul pole midagi reeglite järgimise vastu, kuid kui
on võimalus, siis kasutan siiski olukorda ära. Päeva lõpuks, ei tule keegi
õlale patsutama, et tubli mees, istusid mitte kokku lepitud J piires :P
Hetke olukord on lihtsalt selline.

ASH

  • Guest
Mina olen üritanud viia võimalikult maksimumini, arvestades 0,2 hetkel kehtivat reeglit. Tunnistan ausalt.
Seda aga metsakõlbulikel relvadel vaid.
.....
Jube hästi annab aimu raskete kuulide kasutamine seda, sest nendega ilma creepita laskmine pikkadele distantsidele on raske.

Mina olen alati tuuninud energia järgi ja täpselt selle kuuliga millega mängin. Sama relvaga siis 0.2 kuuli lastes on tulemus märkimisväärselt pettumust valmistav. Vene reeglite järgi tuunitud 2.9J SA snaiper (0.4 kuuliga) laseb 0.2 kuuliga alla 150m/s. Praegune Wolverine Reaperile upgradetud G3 DMR ka laseb 0.2 kuuliga kuskil 125m/s ainult (peaks tegelt uuesti üle kontrollima), samas kui raskema kuuliga on 2.3J juures. Sellega ma kardan ma ei saakski 0.2 kuuli 150m/s laskma. See on ikka räige mis vahesid 0.2 ja raskema kuuliga kätte saab kui tahtmist on, sellepärast ma polegi seda teed läinud. Aga ok, hea kui reeglid nüüd paremaks saavad.


Tore , et sina oled energia järgi tuunininud (ei tea küll mis põhjusel) aga enamus on vastavalt reeglitele ja mõõtmisel arvestatava ühiku (siiani m/s ) järgi seda teinud ja pole mingi energia kedagi kottinud - milles probleem? miks ma peaks mingi muu ühiku järgi olema arvestanud senini kui seda pole poole sõnagagi kuskil mainitud ?
 olen tõesti mõnda asja veel pidanud 2x seletama ja võibolla enamgi kuna osad inimesed sõidavad teemasse poole pealt sisse , tegemata endale selgeks milles teema üldse seisneb ja osa inimesi lihtsalt põhimõtteliselt ei hakkagi aru saama milles seisneb siis veel jauratakse MED-i üle ja kardetakse, et kuulipildujad on mingid maagilise jõuväljaga relvad ning igaksjuhuks võiks neid lahjemaks teha kui nad seda seni on olnud - muutub tyytuks juba küll ....

ASH

  • Guest
ok , sain aru . sa oled seda järginud mingite vene reeglite tõttu jah ? edu siis ...

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Kus kurat need vene reeglid on, mis SA laseb alla 150?

Need vene reeglid.

3.2 Minimaalse laskekauguse piirangud vastavalt ARi väljalaskekiirusele
- 120 m/s (kaasa arvatud), laskekauguse piirangut ei ole, pimesi laskmine ebasoovitatav.
- 121-130 m/s, laskekauguse piirang 10 m, pimesi laskmine keelatud. [Enamik vene relvi eeldan, on selles vahemikus, aga kas med toimib?]
- 131-150 m/s (ükskiklaskudega AR, kuulipilduja, kergekuulipilduja, poolautomaatne snaiper ning vinnastatav snaiper AR), laskekauguse piirang 20 m, pimesi laskmine keelatud.
- 151-170 m/s (poolautomaatne snaiper ning vinnastatav snaiper AR), laskekauguse piirang 30 m, pimesi laskmine keelatud.
- 171-190 m/s (vinnastatav snaiper AR), laskekauguse piirang 30 m, pimesi laskmine keelatud.
« Last Edit: March 22, 2018, 16:12:04 by Scuall »

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Tore , et sina oled energia järgi tuunininud (ei tea küll mis põhjusel) aga enamus on vastavalt reeglitele ja mõõtmisel arvestatava ühiku (siiani m/s ) järgi seda teinud ja pole mingi energia kedagi kottinud - milles probleem? miks ma peaks mingi muu ühiku järgi olema arvestanud senini kui seda pole poole sõnagagi kuskil mainitud ?
 

Hei ASH, oled sa nõus, et ma lasen sind katmata kehaosale vastavalt miinimumdistantsilt (15m?) relvaga, mis laseb 0.2 kuuliga alla 150m/s?
See ei ole ju oluline, kui ta energia raske kuuliga on üle 3J? Või on?

See oli retooriline küsimus lihtsalt.


ASH

  • Guest
jah ja nii on see senini olnud - ja nii on ka BA snaiprite ja SA snaiprite valusad intsidendid olnud .  kas sa tahad saada nurga tagant välja astuva tüübi tava automaadist valangu katmata kehosa pihta 0 distantsilt olenemata moonast  - sama retooriline küsimus - kas nyyd hakkama seadma piiranguid automaatidele sest et lähedalt on valus pihta saada ?

ASH

  • Guest
enamustele mängijatele ei ole see J mõiste ja selle tugevus senini mitte midagi öelnud ja kogu aeg on mängitud - enamus ei saa sellest ka edaspidi pikka aega veel midagi aru .
Mille eest sa võitled praegult?
kas selle eest, et 2,5J on palju ja 2,3 on täpselt hea sest tabel näitas .2 moonaga sellist numbrit  või mingi kolmanda asja üle ?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
jah ja nii on see senini olnud..

Ok, aga proovime siis! Ma timmin õhtul oma DMR nii 150 lähedale 0.2 kuuliga kui ta läheb, ning mõõdan 0.43 ja 0.46 kuulidega energia ära. Mind täitsa huvitab, kas BB läheb selliselt toimetades naha alla või mitte, ja mitmel korral 10'st lasust ta seda teeb.

ASH

  • Guest
nii ja nyyd vasta küsimusele kui iroonitsemisest aega üle jääb

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
nii ja nyyd vasta küsimusele kui iroonitsemisest aega üle jääb

Sama asja nimel võitlen mis sinagi:-) Ma ei viitsi oma kula ringi tuunida.

ASH

  • Guest
mis su kulal siis viga on , et sa PEAD selle ringi tuunima? Keegi ei käse midagi võimsamaks teha kui piirjõudu 0,2J tõstetakse - vastupidi aga küll ffs

See nüüd oli sul ka ainult osa vastust - osale sest küsimusest

ASH

  • Guest
Kas sa soovid siis , et jääks kehtima 2,3J ? siis nii hääletagi- keegi ju ei küsi põhjendust - mina lihtsalt põhjendasin selle 2,5J vajalikkuse .
*
Sellise teema pikaks ajamisega ajame veel segasemaks teema neile kellel see segane siiani niigi juba olnud on .
 Ja miks sulle tundub et nyyd lubatud 4J BA snaiprid ei ole oma MED distantsilt ohtlikumad kui mingi hädine 2,5J oma MED pealt ? Seal teemas sa ei võidelnud nii tuliselt selle tõstmise vastu .

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
jah ja nii on see senini olnud..

Ok, aga proovime siis! Ma timmin õhtul oma DMR nii 150 lähedale 0.2 kuuliga kui ta läheb, ning mõõdan 0.43 ja 0.46 kuulidega energia ära. Mind täitsa huvitab, kas BB läheb selliselt toimetades naha alla või mitte, ja mitmel korral 10'st lasust ta seda teeb.

Nii, mõõtsin ära. Olgu öeldud, et ma pidin regu lõpuni lahti keerama, aga 150m/s ma 0.2 kuuliga kätte ei saanud. .43 kuuliga oli lahtise reguga lastes kuuli energiaks 3.3J. See siis vastab 0.2 kuulile, mida lastakse kiirusega kriips üle 180m/s (poltlukuga snaiprite mängumaa).

Olgu öeldud, et ma ei ole kuri inimene. Ma laseks sind (või keda iganes teist, kes arvab, et sellise relvaga võib mängida, sest noh, joule creep on ju ok) sellise relvaga 15m pealt ainult siis, kui sa ütled, et see on ok.

mõned pildid ka:


« Last Edit: March 29, 2018, 20:42:48 by AndrusK »