Tavafoorum > Projektid

DMR projekt: Mk12 SPR Mod0

(1/6) > >>

Sv:
Soome BG2019 mäng näitas, et vaja on toru mis laseb kaugele ja täpselt ning sealsete reeglite järgi, imiteerib oma mõõtmetelt/kaalult päris asja. Selle tarbeks sai ostetud zaG'ilt Mk12 Mod0 komplekt ja sobiv põhi oli Specna SA-G02 näol juba olemas, niisiis sai kahest üks kokku pandud ja granaadiheitja jäi ülegi veel.

Plaanis on sisu selliselt ringi teha, et saaks anda võimalikult kaugele, võimalikult täpset tuld. Hetkel laseb relv nii .25 kui ka .3 kuuliga umbes täpselt 50 meetri kaugusele. Tegu täiesti stock relvaga, mis speci järgi peaks välja laskma 125ms, aga muarust sai kunagi kronotud a'la 120 peale. Kronon varsti üle.
Mu eesmärk ei ole ainult paremat relva teha, vaid juppe ükshaaval vahetades aru saada mis töötab ja mis ei. Vahetan jupi, mõõdan, dokumenteerin, repeat.
Esialgne, kronoloogiliselt järjestatud nimekiri juppidest mida vahetada kavatsen:

1) Hopikumm, proovin Maple Leafi 70st kummi ja Airsoftpro spacerit mis G&G Honeybadgeril annavad sama FPSi juures laskekauguseks suisa 58.5m.
2) Hopikoda. Plaanin proovida Maxx Pro'd.
3) Vintraud. Kas nüüd mingi enamvähem okei 6.01mm täpsustoru või Maple Leafi Crazy Jet, mis on vist 6.04mm läbimõõduga.
4) M160 vedru
5) High-torque mootor
6) 11.1v lipo
7) Mingi mosfet mis võimaldab pre-cocki. Arvatavasti Leviathan.
(4-6 tuleb ilmselt koos teha)

Kastile shimming ja AOE paika, aga eks 160ne vedru näitab mida on vaja kastis veel parandada, aga muid asju ei puutuks enne kui vajadust pole. Kui aga on, siis mingi esialgne nimekiri asjadest on järgnev: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EwdhZsr9YNqqv7xz7QQRH-cNtQiC_3c6b4MTX0QyZYo/edit?usp=sharing

Lisaks on plaanis full auto mehhaaniliselt ära piirata.

Kõik ideed ja ettepanekud on teretulnud, eriti sellised tänu millele saan mingi ilmselge lolluse proovimata jätta.

ranel:
Mis teed selle M160 vedruga? Mul oli tükk tegemist, et pika toruga M140 lubatud piiridesse jääks 150ms +-5.
Samuti kasutan täis silindrit.

Sv:
Ma ei tea kust ma võtsin selle 160. Ei mäleta mis see ülemine piir oli täpselt. Aga siis 140-150 :)

Hunduuu:

--- Quote from: ranel on November 08, 2019, 20:42:12 ---Mis teed selle M160 vedruga? Mul oli tükk tegemist, et pika toruga M140 lubatud piiridesse jääks 150ms +-5.
Samuti kasutan täis silindrit.

--- End quote ---

Unusta see 150+-5 ära, saa aru et J on nüüd

Hunduuu:
Kui sa korralikult õhukindlaks saad, siis vb piisab ka 140m vedru et 2,4-2,5j välja pigistada.
Ma enda dmr ehitusel kasutasin max 0,4g bb. 0,43 oli liiast.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version